Garanti Bankası Sanal Kart Oluşturma

Garanti bankası sanal kart oluşturma işlemleri tüm bilinmeyenler ile resimleri ile araştırdık ve tüm bilinmeyenlere cevap verdik..

Sanal kart oluşturmak için yapılması gereken basit adımlar ve işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler yapılarak kolay bir şekilde garanti bankası sanal kartı oluşturulabilir. Yapılması gereken ilk adım internet bankacılığına girmektir.

Garanti bankasının, “Garanti BBVA Bireysel Giriş” isimli sayfasını herhangi bir arama motorunda arayarak siteye giriş yapıyoruz. Daha sonra aşağıda ki ekran olan sayfaya ulaşabilirsiniz.

garanti bankası sanal kartGiriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek olan yeni sayfa da Kart İşlemleri sekmesini tıklayın. Tıkladıktan sonra hemen alt kısmında yeni bir bölüm açılacak ve Kredi Kartlarım sekmesini tıklayın.

Burada önemli sanal kart alabilmek için aktif bir kredi kartınızın olması gerekmektedir. Çünkü sanal kart aktif kredi kartına bağlanacak ve kredi kartı limiti kullanılacaktır.

OKU Garanti Bonus taksitli nakit avans nasıl çekilir?Bu işlem sonrasında hangi kredi kartını sanal karta bağlamak istediğinizi seçiyorsunuz. Bu seçim işleminden sonra garanti bankası sanal kart oluşturma işlemini tamamlamış olacaksınız.

BUNA BAKTINIZ MI?  Akbank kredi kartı ile SGK prim ödemesi

Bu işlemleri tamamladıktan sonra sanal kart hemen aktif olacak ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

  


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir