Garanti Bankası Sanal Kart Oluşturma : Bonus Sanal

Garanti bankası sanal kart oluşturma
Garanti bankası sanal kart oluşturma

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Garanti bankası sanal kart oluşturma işlemleri tüm bilinmeyenler ile resimleri ile araştırdık ve tüm bilinmeyenlere cevap verdik..

 • QNB Finansbank Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
 • OdeaBank Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
 • ICBC Bonus Classic Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
 • Yapı Kredi Kredi Kartı Limit Arttırma (Yükseltme) Nasıl Yapılır?İçeriğe Git
 • Vakıfbank Kredi Kartı Limit Arttırma (Yükseltme) Nasıl Yapılır?İçeriğe Git

Sanal kart oluşturmak için yapılması gereken basit adımlar ve işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler yapılarak kolay bir şekilde garanti bankası sanal kartı oluşturulabilir. Yapılması gereken ilk adım internet bankacılığına girmektir.

Garanti Bankası Sanal Kart Oluşturma işlemi Nasıl Yapılır?

Garanti bankasının, “Garanti BBVA Bireysel Giriş” isimli sayfasını herhangi bir arama motorunda arayarak siteye giriş yapıyoruz. Daha sonra aşağıda ki ekran olan sayfaya ulaşabilirsiniz.

garanti bankası sanal kartGiriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek olan yeni sayfa da Kart İşlemleri sekmesini tıklayın. Tıkladıktan sonra hemen alt kısmında yeni bir bölüm açılacak ve Kredi Kartlarım sekmesini tıklayın.

Göz Atabilirsiniz;

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Kredi Kartı ile MTV Ödemesi Taksit Yapan Bankalar

Burada önemli sanal kart alabilmek için aktif bir kredi kartınızın olması gerekmektedir. Çünkü sanal kart aktif kredi kartına bağlanacak ve kredi kartı limiti kullanılacaktır.

Göz atabilirsiniz: 3 Yöntemle Garanti Bonus Taksitli Nakit Avans?

Bu işlem sonrasında hangi kredi kartını sanal karta bağlamak istediğinizi seçiyorsunuz. Bu seçim işleminden sonra garanti bankası sanal kart oluşturma işlemini tamamlamış olacaksınız.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra sanal kart hemen aktif olacak ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bonus Sanal Kart Özellikleri

Sanal Kart hem alıcı, hem de satıcı için tam güvenlik sağlar:

 • Garanti Sanal Kart için yıllık kart ücreti ödemezsiniz.
 • Garanti Sanal Kart birçok sanal mağazada indirimli alışveriş yapmanızı da sağlar.
 • Hem alıcı, hem de satıcı açısından tam güvenlik sağlayabilmek amacıyla Garanti BBVA tarafından geliştirilmiştir.
 • Biriken bonuslarınız ekstreniz kesildiğinde ana kartınıza aktarılır.
 • Sanal Kart’ınız ile yaptığınız harcamaları Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan izleyebilirsiniz.
 • Tüm yurt içi ve yurt dışı internet alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Yurt dışında faaliyet gösteren bazı siteler Türk kredi kartlarına güvenlik gerekçesiyle sınırlandırmalar getirmektedir. Limitinizin yeterli olmasına rağmen alışverişinizi başarı ile sonuçlandıramıyorsanız öncelikle site yöneticileri ile kontak kurmaya çalışınız.
 • Sanal kartınızın limiti ’0’ olsa bile yapacağınız deneme amaçlı alışverişler sonrasında Visa ve Mastercard kuralları gereği iş yerleri için tanımlanmış olan ve ülkelere göre farklılık gösteren işlem limitleri dahilinde sanal kredi kartınıza borç gelebilir. Bu nedenle sanal kredi kartınıza bir borç geldiği takdirde işlem tarihinden itibaren en geç 30 gün içinde itirazlarınızı +90 212 657 21 10 no’lu faks aracılığı ile tarafımıza iletmeniz halinde işlem tutarları size iade edilebilecektir.
 • 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Kredi Kartı Güvenlik Kodu’nun internet üzerinden yapılan alışverişlerde mağazalar tarafından sorgulanması ve bankalarca kontrol edilmesi gerekmektedir. Bazı yurt dışı sitelerde Güvenlik Kodu bilgisinin istenmediği görülmüştür. Güvenlik kodu bilgisi olmayan işlemleri kendi güvenliğiniz açısından yapmamanızı tavsiye etmekteyiz.
 • İnternet üzerinden satış yapan mağazalardaki alışverişlerinizde işlem başarılı olduğunda kartınıza alışveriş tutarı kadar bir bloke konur. Ancak sonradan bu alışveriş iptal edilse dahi, limitiniz blokeye alınmış olabilir. Bunun sebebi karşı bankanın iptal emrini göndermede gecikmesidir. Eğer iptal edilmiş bir işleminiz olmasına rağmen limitiniz blokeye alınmış ise 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. Gerekli araştırma yapılıp karşı banka onayı alındıktan sonra limitinize konulmuş olan bloke kaldırılacaktır.
 • Bonus Sanal’ınızı 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak iptal ettirebilirsiniz.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Kredi Kartıyla Ukash Kart Almak Nasıl Yapılır?

İlginizi çekebilir: Garanti Bankası Bankamatik Kartı Başvurusu

Güncelleme: 29.08.2019

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz