Garanti Bankası Personel Alımı

Garanti Bankası Personel Alımı
Garanti Bankası Personel Alımı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Garanti Bankası personel alımı nasıl olur? Garanti BBVA iş başvurusu için şartlar nedir? Bu bankada kariyer hedefi olan vatandaşlarımız için hazırladığımız bu yazımızda personel adayları şartları hakkında bilgiler vereceğiz. Garanti personel alımı yapmak istiyorsanız bu bankanın diğer bankalardan daha değişik başvuru şekli olduğunu söylemek istiyoruz. Garanti BBVA üniversite öğrencilerine ayrı başvuru ekranı sunarken, üniversite mezunlarına ayrı başvuru imkanı sağlamaktadır. Ayrıca başka bankalardan ayrılan ve tecrübeli olan banka personelleri de iş başvurusu için bu bankadan başvuru yapabilirler. Şimdi sizlere bu bankanın başvuru şartları ve banka sınavları hakkında bilgiler vereceğiz.

  • İş Bankası Şirket Adına Kredi Nasıl Alınır? İçeriğe Git
  • Garanti BBVA Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır? İçeriğe Git
  • Garanti BBVA Bankamatikte Param Kaldı, Ne Yapmalıyım? İçeriğe Git
  • Banka Sınavları Tarihleri Ne Zaman? Banka Sınavları Başvurusu Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
  • SGK İşveren Borç Sorgulama Ve Ödeme İçeriğe Git

Göz Atabilirsiniz: Banka Sınavları Tarihleri Ne Zaman? Banka Sınavları Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Personel Alımı

İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Mersin, Konya, Kayseri, Trabzon, Çanakkale, Manisa şubelerinde gişe memuru, güvenlik elemanı, banka içi operasyon yardımcıları sürekli açık olan pozisyonlardır. Personel alımı ilanlarına başvuru yapacak olan adayların en fazla 30 yaşında olması gerekiyor. 31 yaşından gün almaya başlarsanız banka personeli olamazsınız. Ancak daha önce bir bankada en az 5 yıl çalışmış olmanız durumunda banka şubelerine CV’nizi bırakarak başvuru yapabilirsiniz. Size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek banka müdürü veya müdür yardımcısı ile iş hakkında görüşebilirsiniz. Ama ilk defa başvuru yapacaksanız lisans veya meslek yüksek okulu mezunu olmanız, üniversite okuyorsanız 3 veya 4. Sınıf olmanız gerekmektedir. İletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün adaylar banka personel ilanlarına başvuru yapabilirler.

Göz Atabilirsiniz;

Garanti BBVA Personel Alımı İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Bu bankadan başvuru yapacaksanız kariyer.garantibbva.com.tr adresine giriş yapmanız gerekiyor. Daha önce başvuru yapmadıysanız üye olmanız gereklidir. Burada üye olduktan sonra tüm boş pozisyonları göreceksiniz. Personel alımları için ayrıca bankanın belirlediği tarihlerde sınavlarda olmaktadır. Bu sınavların tarihleri de resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır. Eğer sizde bu bankada bir kariyer hedefiniz varsa başvurunuzu geciktirmeden yapmanız ve banka sınavı tarihlerini geçirmeniz gerekiyor. Çünkü başvurunuz onay alırsa banka sınavındaki başarınıza bakılacaktır. Banka sınavında uygun not alan adaylar ayrıca mülakatlara da girecektir. Bu mülakatlarda zeka ve mantık soruları ile birlikte genel kültür soruları da sözlü olarak sorulacaktır. Eğer işe kabul olacaksanız akışkan bir konuşma diline sahip, diksiyonunuzun düzgün olması gerekmektedir. Bazı pozisyonlar için ayrıca iyi derecede İngilizce bilmeniz gerekiyor. Bu bankanın hangi dalında işe başlarsanız başlayın hızlı bir şekilde kariyeriniz yükselecektir.

Dikkatinizi Çekebilir: QNB Finansbank Personel Alımı

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/havale-ve-eft-nedir/
  2. https://www.kredivepara.com/artan-taksitli-kredi-veren-bankalar/
  3. https://www.kredivepara.com/bankaci-maaslari-ne-kadar/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz