Garanti Bankası 1.24 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası 1.36 Kredi
Garanti Bankası 1.36 Kredi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Garanti bankası dijital bankacılık alanında kendini kanıtlamış ve müşterilerine en hızlı kredi başvurusu imkanı sunan bankalardan biridir. Son zamanlarda Garanti Bankası 1.24 kredi oranı ile dikkat çeken bankanın faiz oranları çoğu bankaya göre düşüktür. Piyasa genelindeki en düşük faizli bankaların biraz üzerinde ilerleyen faiz miktarlarına ek olarak Garanti Bankası yılın çeşitli zamanlarında kampanyalar düzenlemektedir.

Garanti Bankası %1,24 kredi oranı ile uygun faizli kredi almak istediğinizde Garanti Bankasının şubelerine gidebilirsiniz. Kredi başvurusu için bankaya kadar gidemediğiniz durumlarda ise eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda kredi almak istediğinizde internet bankacılığını da kullanabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Burgan Bank 1.39 Kredi Oranı Başvurusu

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi- %1,69

Garanti Bankası evlilik, sağlık, eğitim, seyahat ve ev yenileme gibi pek çok nedene bağlı olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. 60 ay vade seçeneği sunan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,69’dan başlamaktadır. Garanti Bankası müşterileri için düzenli olarak faiz indirimi kampanyaları düzenlemektedir. Ayrıca telefon bankacılığı ile kısa sürede kredi başvurusu yapabilme ve otomatik olarak kredinin kabul edilmesi halinde nakit paranın hesaba yatırıldığı bir sistem sunmaktadır.

Garanti Bankasından ihtiyaç kredisi alabilmek için kişilerden şu belgeler istenmektedir:

 • Nüfus cüzdanı (pasaport ve ya sürücü belgesi)
 • Geliri gösterir belge
 • Çalışmayanlar için (kira getirisi vb.) getirisi olan malın belgesi ya da faiz getirisi varsa hesap cüzdanı
 • Serbest çalışanlar için vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Konut Kredisi Yapılandırma Nedir?

Banka bazı kişiler için değerlendirme yaparken kefil ve ya teminat talep edebilmektedir. Piyasada hizmet veren diğer bankaların sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranlarına oldukça yakın bir seçenek sunan Garanti Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişiler için avantajlı bir banka olmaktadır.

Garanti Bankası Konut Kredisi- %1,24

Kiracı olanlar ve ev sahibi olmak isteyenler için hazırlanan konut kredisi için Garanti Bankası 20 yıllık ödeme planı hazırlamaktadır. 240 aylık vade seçeneği ile ev almak isteyenleri büyük oranda destekleyen Garanti Bankası %1,36 faiz oranı ile konut kredisinde düşük faizli bankalar arasında yer almaktadır. Sabit faiz oranları ve kredi aldıktan sonra ara ödeme ve erken ödemeye bağlı faiz düşüşlerini öngören Garanti Bankası konut kredisinde en cazip bankalar arasında yer alıyor.

İlginizi çekebilir: Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar

Bütçeye uygun ödeme planlarının çıkarılması ve ödemelerin düzenli bir şekilde olması için kişiye özel fırsatlar sunan Garanti Bankası, bireysel anlamda müşterileri için indirimler ve kampanyalar da düzenleyebiliyor. Konut kredisinde alınacak olan evin maliyetinin %80’lik kısmını kredi olarak verebilen banka kişilerden şu belgeleri talep etmektedir:

 • Konut kredisi alacak kişinin nüfus cüzdanı
 • Kişiye ait gelir belgesi
 • Serbest çalışanlar için vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi
 • Alınacak olan evin tapusu

Tapuda konutun ‘’mesken’’ olarak görünmesi de aranan şartlar arasında bulunmaktadır. Piyasa genelinde konut kredisi almak isteyen kişilere diğer bankalar tarafından sunulan konu kredisi faizlerinde orta seviye kabul edilen Garanti Bankası’ndan kampanya zamanlarında düşük faizli konut kredisi kullanılabilir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Ziraat Bankası Badem Kredisi Nedir ?

Garanti Bankası 1.36 Kredi oranıyla hesaplama yapmak için Garanti Bankası resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.garantibbva.com.tr/mortgage

Garanti Bankası Taşıt Kredisi- %1,64

0 ve ikinci el araç almak isteyenler için taşıt kredisi sunan Garanti Bankası en az 1 en fazla 60 ay vade imkanı sunmaktadır. Taşıt almak isteyenler için %1,64’ten başlayan faiz oranları ile kredi veren Garanti Bankası, piyasa içerisinde araç kredileri içerisinde uygun faiz oranları sunan bir banka olarak görülmektedir.

Garanti Bankası’ndan taşıt kredisi alacak kişilerden istenen belgeler şunlardır:

 • Başvuru belgesi
 • Nüfus cüzdanı
 • Ücretli olarak çalışanlar için maaş bordrosu ve ya gelir yazısı (Maaşa herhangi bir haciz konmadığına dair belge ve bütün belgelerin son 1 aya ait olması gerekmektedir.)
 • Emekli olanlar için emekli maaşının alındığını gösteren hesap cüzdanı
 • Serbest çalışanlar için imza sirküleri, vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi
 • Kira getirisi olanlar için kira getirisine konu olan malın gelirini gösterir belge
 • 0 kilometre araç alınacaksa proforma fatura
 • İkinci el araç alınacaksa araca ait ruhsat

Göz atabilirsiniz: En Uygun İkinci El Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Piyasa genelindeki taşıt kredisi faiz oranları incelendiğinde Garanti Bankası faiz oranları piyasanın en cazip rakamlarını sunmaktadır. Yıl içerisinde düzenlenen kampanya zamanlarında taşıt kredisinden faydalanılabilir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz