Garanti Bankası Kartsız Para Yatırma

Garanti Bankası Kartsız İşlemle Atmden Para Yatırma
Garanti Bankası Kartsız İşlemle Atmden Para Yatırma

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Garanti Bankası kartsız işlem hizmeti ile banka müşterisi olun ya da olmayın, pek çok avantaj sunmaktadır. Paramatik adını verdiği ATM’lerinden 24 saat boyunca gerçekleştirebileceğiniz para yatırma, para çekme, havale, EFT, kredi kartı ödeme gibi pek çok işlemi yapabilme kolaylığı sunmaktadır. Bu sayede ne zaman paraya ihtiyacınız olsa bu ATM’leri kullanabilir ya da bir arkadaşınıza acil ihtiyaç anında para gönderebilirsiniz. Aynı şekilde unutmuş olduğunuz kredi kartı ödemlerinizi de bu Paramatikler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. İçeriğe Git

 • Akbank Havale Ücreti Ne Kadar? Garanti EFT Ücreti? İçeriğe Git
 • Garanti BBVA Telefon Numarası Güncelleme (değiştirme) Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
 • Ziraat Bankası Bankamatik Kartı Günlük Para Çekme Limiti İçeriğe Git
 • Garanti BBVA Bankamatik Kartı Günlük Para Çekme Limiti İçeriğe Git
 • Yapı ve Kredi Bankası Bankamatik Kartı Şifre Alma İçeriğe Git

Garanti Bankası Atm den Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödeme

Kartsız işlemle kredi kartı borcu ödeyebilmek için Paramatiklerin giriş tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan ekranın sağ tarafında Kredi Kartı Borcu Ödeme seçeneği yer alır. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra ise kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini, güvenlik numarasını ve cep telefonu numaranızı girerek istediğiniz tutardaki parayı yatırabilirsiniz. Ne kadar yatıracağınızı el ile girebilir ve küsuratlı olan tutarlarda para üstünüzü alabilirsiniz. Ayrıca bu işlemin sonunda, kredi kartı borcunu ödediğinize dair bir makbuz da alabilirsiniz. Bu işlemi hem Garanti Bankasına ait kredi kartları için hem de diğer banka kredi kartlarınız için yapabilirsiniz.

Garanti Kartsız Para Gönderme

Kartsız işlemle EFT yapmak için yine Paramatiğin Giriş tuşuna basın. Karşınıza çıkan ekranda para yatırma kısmına gelin. Bu kısımda yer alan şube kodu ve hesap numarası bilgilerini girdikten sonra yatıracağınız miktarı yazın. Ardından giriş tuşuna basın ve cep telefonu numaranızı girin. Karşınıza gelen ekranda, karşıdaki hesabın bilgileri yer alacaktır. Bu bilgilerin doğruluğunu onayladıktan sonra EFT işlemini belirli bir ücret karşılığında gerçekleştirebilirsiniz.

OKU: Garanti Bankası CepBank Para Çekme ve Gönderme Nasıl Yapılır?

Garanti Kartsız Para Çekme

Garanti bankası kartsız para çekme işlemini gerçekleştirmek için ATM’de yapılması gerekenleri sırası ile aşağıdaki gibi gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Giriş tuşuna basıyoruz.
 2. Para Çekme Tuşuna basıyoruz.
 3. Hangi yöntemle para çekmek istiyorsanız, onu seçiyorsunuz.
 4. Mesela cep para ile para çekmek isterseniz;
  • Gönderen Telefon No:
  • Alıcı Telefon No:
  • Size Gönderilen Tutar:

kısımlarını doldurduktan sonra size güvenlik onayı için SMS gelecek.
Onu da girdikten sonra işleminiz tamamlanmıştır.

Göz Atabilirsiniz;

Kartsız İşlem Havale Ücreti

Garanti Bankası’nda kartsız işlemler için havale ücreti 3 TL’dir. Ancak belirli dönemlerde bu ücret değişebilir ya da bankanın maaş müşterisi iseniz bu ücret alınmayabilir. Aynı şekilde banka, özel müşterileri için de bu ücretin alınmaması adına özel paketler sunmaktadır. Bu paketlerden birine sahipseniz, havale ücreti ödemeden işleminizi yapabilirsiniz.

Garanti Kartsız Para Yatırma

Garanti Bankasına ait Paramatiklerden kartsız kredi ödeme işlemi gerçekleştirmek için de yine ‘Giriş’ tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Buradan ilgili bölümü seçip, kredinizin bağlı olduğu hesap numaranızı girip, kredi ödemesi açıklamasını seçerek, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Kartsız İşlem için Yaş Sınırı Var mı?

Garanti Bankasından yapacağınız kartsız işlemlerde yaş sınırı yoktur. Hangi yaşta olursanız olun, ATM kullanmayı biliyorsanız ve işlem için gerekli bilgilere sahipseniz, istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yapamadığınız ya da anlamadığınız işlemler için de banka görevlilerinden yardım isteyebilirsiniz. Paramatiklerden yapılan her işlem karşılığında makbuz almanız, işlemin yanlış olması halinde ya da karşı tarafta görünmemesi halinde kanıt niteliğinde olacaktır. Bu nedenle işlemlerinizin sonunda makbuz almayı ihmal etmeyin.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/banka-kartiniz-yaninizda-olmadan-hesaptan-nasil-para-cekilir/
 2. https://www.kredivepara.com/qr-kod-okutarak-para-cekme/
 3. https://www.kredivepara.com/ing-bank-kredi-karti-limit-arttirma-yukseltme-nasil-yapilir/
 4. https://www.kredivepara.com/sms-ile-kredi-basvurusu/
 5. https://www.kredivepara.com/hsbc-bankamatik-karti-gunluk-para-cekme-limiti/

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz