Garanti Bankası Bankamatik Kartı Başvurusu

Garanti-Bankası-Bankamatik-Kartı-Ve-Ek-Kart-Başvurusu-Nasıl-Yapılır
Garanti-Bankası-Bankamatik-Kartı-Ve-Ek-Kart-Başvurusu-Nasıl-Yapılır

Garanti bankası Atm kart başvurusu için birçok farklı yöntem uygulanabilmektedir. Gelişen bankacılık alt yapıları sayesinde artık şubelere gitmeden de, hesap açma, havale, kart başvurusu vb. birçok işlem yapılabilmektedir. Garanti bankamatik kart başvurusu yapmak için: Kimlik bilgileriniz, adresiniz ve gelir durumunuz Garanti Bankası üzerinden yapacağınız işlemler için sizden talep edilebilmektedir. 18 yaşından büyük tüm vatandaşlar bankamatik kartı başvurusunda bulunabilir.

Göz atabilirsiniz: Garanti Bankası Ek Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Bankamatik Kartı Başvuru Yöntemleri

Garanti bankamatik kartı başvuruları günümüzde banka şubelerine gitmeden de kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Garanti Bankası bankamatik kartı almak için:  

 • İnternet şubesi
 • SMS ya da
 • Doğrudan şubeden

Başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birçok farklı avantaja sahip banka kartları arasından hesabınıza en uygun kartı talep etmeniz de mümkündür. Garanti Bankası bankamatik kart çeşitliliği açısından oldukça zengin bankalar arasında gösterilebilir.

Göz Atabilirsiniz: Bonus Kredi Kartı Ne Demek?

Garanti Bankası Bankamatik Kartı Çeşitleri

Garanti Paracard Bonus çeşitleri birçok farklı özellik ve avantajla müşterilere sunulmaktadır. Paracard Bonus çeşitleri:

 • Parça Bonus Bankamatik Kartı
 • Paracard Bonus Trink
 • Paracard Bonus Troy
 • Paracard Bonus Businnes
 • Bonus Genç Paracard
 • Paracard Bonus Platinum

En çok talep gören Garanti bankamatik kartlarıdır. Garanti Bankamatik kartları sayesinde üzerinizde para taşımadan alışverişleriniz kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz;

Dikkatinizi Çekebilir: Paracard Bonus Chip Nedir?

Garanti Bankası Bankamatik Kartı Özellikleri

Garanti ATM kart özellikleri arasında müşterilere en çok avantaj sağlayan işlemlerden biri, hesabınızda para olmadığı durumlarda avans hesabından ödeme gerçekleştiriyor olmaktır. Bonus paracard çeşitlerinden birini kullanarak bonus puan kazanabilir, anlaşmalı iş yerlerinde para yerine puan kullanabilirler. Garanti Bankası bankamatik kartları ile tüm bankamatik işlemleri de kolay ve güvenli biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

Garanti Bankası Hızlı Bankamatik Kartı Talebi

Garanti cep Paracard başvuru işlemlerini gerçekleştirmek, banka müşterileri için oldukça kolaydır. Bunun için internet şubesi üzerinden bankamatik kartı başvuru bölümünü kullanabilirler. Banka müşterisi olmaya kişilerin Garanti Bankası Paracard bankamatik kartı talepleri için;

 • Garanti hesabı açmaları
 • İnternet şubesine giriş yapmaları ve
 • Paracard başvuru formunu doldurması gerekmektedir.

İnternet üzerinden kolayca bankamatik kartı talebinde bulunabilirsiniz. Garanti bankamatik kart başvurusu yaptıktan kısa bir süre sonra, şubeden ya da adresinizden kartınızı teslim alabilirsiniz.

Garanti Paracard İle Hangi İşlemeler Yapılabilir?

Garanti bankamatik kart işlemleri gerçekleştirirken birçok farklı avantajdan yararlanmanız da mümkündür. Garanti Bankası tarafından müşterilerine verilen hesap kartları aynı zamanda kredi kartına benzer şekilde kullanılabilmektedir. Paracard ile:

 • İnternet ve mağaza alışverişleri
 • Nakit avans işlemi ve
 • Diğer tüm atm işlemleri

Yapılmaktadır. Bankamatik kartınızın kapsamına ve özelliklerine göre alternatif fırsatlardan yararlanmanız da mümkündür.

Göz Atabilirsiniz: Garanti Paracard Ne Demek?

Garanti Bankası Bankamatik Kartı Ücreti Ne kadar?

Garanti bankası bankamatik kart ücreti şuan için ödenmemektedir. Garanti Bankasından açtığınız hesabınıza tanımlı bankamatik kartınız doğrudan sizin için ücretsiz olarak gönderilmektedir. Garanti Bankası bankamatik kart işlemleri için belirlenen ücretler:

 • Başka ATM para çekme – çekilen tutarın %1.15’i
 • Fatura ödeme işlemi 1 TL

Olarak belirlenmiştir. Bunun dışında hesabınızdan ya da Garanti bankamatik kartınız üzerinden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Dikkatinizi Çekebilir: Garanti BBVA Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası Ek Banka kartı Başvurusu

Garanti ek kart başvurusu Garanti Bankasının kurumsal internet adresi üzerinden yapılabilmektedir. Kendi kredi kartına ya da hesabına bağlı olarak daha düşük limitli kart çıkarmak isteyen kişilerin banka şubelerinden taleplerini oluşturmaları gerekmektedir. 18 yaşından büyük tüm müşterileri için ek kart başvurusu banka tarafından onaylanmaktadır. Garanti bankamatik kart başvurusu ve diğer tüm banka işlemeleri için Garanti cep şubelerinden ya da internet şubesi üzerinden bireysel işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/halkbank-bankamatik-karti-gunluk-para-cekme-limiti/
 2. https://www.kredivepara.com/ziraat-bankasi-bankamatikte-param-kaldi/
 3. https://www.kredivepara.com/garanti-bbva-telefon-numarasi-guncelleme-degistirme-nasil-yapilir/
 4. https://www.kredivepara.com/garanti-bbva-internet-bankaciligi-sifre-bloke-kaldirma/
 5. https://www.kredivepara.com/garanti-bbva-bankamatik-karti-sifre-alma/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz