Garanti Bankası Anında Kredi Başvurusu

garanti anında kredi
garanti anında kredi

Banka şubesine gitmeden ön onaysız anında kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası da vardır. Bankaya gitmeden kredi Garanti Bankası’nın çeşitli kanalları üzerinden yapılabiliyor. Garanti Bankası şu an için şubeye gitmeden 75.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Eğer maaş hesabınız Garanti’de ise 75.000 TL’ye kadar kredi verilebiliyor. Değilse 25.000 TL’ye kadar kredi veriliyor. %1,39, %1,49 ve %1,59 faiz oranlarıyla sunulan kredi 3–48 ay arasında vade seçeneği ile veriliyor. Başvurularınızı ister Garanti internet ister Garanti Cep’ten 7/24 yapabilirsiniz.

Buradan Kredi Hesaplama Aracı | Güncel ve Uygun Faiz Oranları Sayfamıza Giderek En Uygun Kediyi Bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Anında Kredi Sms İle Başvuru

Tüm ihtiyaçlarınız için cebinize uygun kredi seçenekleri Garanti BBVA’da. Siz de 60 aya varan, uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ya da Garanti BBVA Mobil aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi başvurusunda bulunmak için hemen https://sube.garantibbva.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-dpl-tr?site=1&functionCode=18&p=15000.00;12 tıklayın.

Başvuru için,

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Mahkum Kredisi Nedir ve Nasıl Alınır

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

İzlenecek adımlar

  1. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

Gerekli belgeler,

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Türkiye Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Türkiye Garanti Bankasın`dan kredi başvurusu yaparak nakit para sıkıntınıza son verebilirsiniz. Başvurular 1 gün içerisinde değerlendirilir ve tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılır. Garanti ihtiyaç kredisi; düşük faiz oranları, uzun vade süreleri, şaşırtan dosya masrafları ve çok uygun geri ödeme koşullarıyla bütçenizi sarsmayacak taksit tutarları sunar. En uygun Garanti ihtiyaç kredisi seçeneğine ulaşmak için https://www.garantibbva.com.tr/bireysel_ihtiyac_kredisi#calcContent=UID135b659 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası Anında Kredi Hesaplama

Tüketici kredisi kapsamında sunulan Türkiye Garanti Bankası ihtiyaç kredileri farklı ihtiyaçlarınıza yönelik farklı kredi olanakları sunmaktadır. Eğitim, evlilik, sağlık, tatil, eşya gibi ihtiyaç destek seçeneklerinden birisine gönül rahatlığı ile başvuru yapabilirsiniz. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve diğer tüm bireysel kredi faiz oranlarını https://www.garantibbva.com.tr üzerinden öğrenebilirsiniz. İhtiyaç kredisi hesaplaması yaparak

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Halkbank Emekli Kredisi Başvurusu ve Şartları

Faiz oranı

Aylık taksit tutarı

Toplam ödeme rakamı

Dosya masrafı

Yıllık maliyet oranı

Komisyon, Konuların da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkiye Garanti Bankası

Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti BBVA, 1946 yılında kurulmuştur. Yurt içinde 1000’e yakın şubesi ve yurt dışı şubeleriyle zengin bir ağı bulunan bankanın 20 bine yakın da çalışanı vardır. 2014 yılında bankanın hisselerinin büyük çoğunlu Doğuş Grubu tarafından Banca Bilbao Vizcaya Argentaria SA (BBVA) grubuna satıldı. Bankanın bireysel emeklilik, sigorta, faktoring, yatırım ve finansal kiralama alanlarında iştirak şirketleri de bulunmaktadır. Garanti BBVA hisseleri İstanbul, İngiltere ve ABD borsalarında işlem görmektedir.

Göz atmanızda fayda var: Hemen Kredi Veren Bankalar