Garanti Bankası Anında Kredi Başvurusu

garanti anında kredi
garanti anında kredi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Banka şubesine gitmeden ön onaysız anında kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası da vardır. Bankaya gitmeden kredi Garanti Bankası’nın çeşitli kanalları üzerinden yapılabiliyor. Garanti Bankası şu an için şubeye gitmeden 75.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Eğer maaş hesabınız Garanti’de ise 75.000 TL’ye kadar kredi verilebiliyor. Değilse 25.000 TL’ye kadar kredi veriliyor. %1,39, %1,49 ve %1,59 faiz oranlarıyla sunulan kredi 3–48 ay arasında vade seçeneği ile veriliyor. Başvurularınızı ister Garanti internet ister Garanti Cep’ten 7/24 yapabilirsiniz.

Buradan Kredi Hesaplama Aracı | Güncel ve Uygun Faiz Oranları Sayfamıza Giderek En Uygun Kediyi Bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Anında Kredi Sms İle Başvuru

Tüm ihtiyaçlarınız için cebinize uygun kredi seçenekleri Garanti BBVA’da. Siz de 60 aya varan, uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ya da Garanti BBVA Mobil aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi başvurusunda bulunmak için hemen https://sube.garantibbva.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-dpl-tr?site=1&functionCode=18&p=15000.00;12 tıklayın.

Başvuru için,

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

İzlenecek adımlar

 1. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.
 2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
 3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
 4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
 5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

Gerekli belgeler,

 • Nüfus cüzdanı
 • İkamet belgesi veya fatura
 • Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu
 • Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri
 • Emekliler: Emekli aylık dökümü
 • Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi
 • Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri
 • Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Türkiye Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Türkiye Garanti Bankasın`dan kredi başvurusu yaparak nakit para sıkıntınıza son verebilirsiniz. Başvurular 1 gün içerisinde değerlendirilir ve tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılır. Garanti ihtiyaç kredisi; düşük faiz oranları, uzun vade süreleri, şaşırtan dosya masrafları ve çok uygun geri ödeme koşullarıyla bütçenizi sarsmayacak taksit tutarları sunar. En uygun Garanti ihtiyaç kredisi seçeneğine ulaşmak için https://www.garantibbva.com.tr/bireysel_ihtiyac_kredisi#calcContent=UID135b659 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası Anında Kredi Hesaplama

Tüketici kredisi kapsamında sunulan Türkiye Garanti Bankası ihtiyaç kredileri farklı ihtiyaçlarınıza yönelik farklı kredi olanakları sunmaktadır. Eğitim, evlilik, sağlık, tatil, eşya gibi ihtiyaç destek seçeneklerinden birisine gönül rahatlığı ile başvuru yapabilirsiniz. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve diğer tüm bireysel kredi faiz oranlarını https://www.garantibbva.com.tr üzerinden öğrenebilirsiniz. İhtiyaç kredisi hesaplaması yaparak

Faiz oranı

Aylık taksit tutarı

Toplam ödeme rakamı

Dosya masrafı

Yıllık maliyet oranı

Komisyon, Konuların da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkiye Garanti Bankası

Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti BBVA, 1946 yılında kurulmuştur. Yurt içinde 1000’e yakın şubesi ve yurt dışı şubeleriyle zengin bir ağı bulunan bankanın 20 bine yakın da çalışanı vardır. 2014 yılında bankanın hisselerinin büyük çoğunlu Doğuş Grubu tarafından Banca Bilbao Vizcaya Argentaria SA (BBVA) grubuna satıldı. Bankanın bireysel emeklilik, sigorta, faktoring, yatırım ve finansal kiralama alanlarında iştirak şirketleri de bulunmaktadır. Garanti BBVA hisseleri İstanbul, İngiltere ve ABD borsalarında işlem görmektedir.

Göz atmanızda fayda var: Hemen Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası Anında Kredi Detayları

Garanti Bankası anında kredi acil nakit ihtiyaçlarına yönelik sunulan kapsamlı bir hizmet olmasıyla dikkat çekmektedir. Yaşadığımız çağda beklenmedik gelişmeler dolayısıyla acil nakit ihtiyaçları sebebiyle alternatif seçenekler düşünülmektedir. Garanti Bankası1946 yılında kurulduğundan bu yana çeşitli evrelerden geçerek bugünlere ulaşmış bir bankadır. Garanti Bankası yarım asırdan fazla tecrübesiyle acil ihtiyaç gibi durumları dikkate alarak her ihtiyaca uygun faiz oranları seçenekleriyle ihtiyaç kredilerini vatandaşların hizmetine sunmuştur.

Garanti Bankası sunmuş olduğu anında kredi hizmeti seçeneğini çeşitli tüketiciye ulaştırmayı hedeflemektedir. Garanti Bankasının bu hizmetinden yararlanabilmek için müşterisi olmaya gerek yoktur. Bu krediden faydalanmak için böyle bir şart aranmamaktadır. Müşterisi olsun ya da olmasın bu hizmeti sunmaktadır. Acil para ihtiyacı olan kişiler başvuru gerçekleştirerek Garanti Bankası anında kredi hizmetinden faydalanabilmektedir.

Bunun yanı sıra Garanti Bankasının çeşitli kredi hizmeti seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birincisi bireysel ihtiyaç kredisidir. Bu krediye 60 aya varan ödeme seçenekleriyle sahip olunabilmektedir. Bunlar alışveriş kredisi, borç transferi, taşıt kredisi, avans hesap ve konut kredisidir. Bireysel kredi seçeneğine başvurabilmek için 18 yaşını doldurmuş olma ön koşulu bulunmaktadır. Bu koşulu sağlayan her tüketici Garanti Bankasının anında kredi hizmeti için başvuru yapabilmektedir. Bu kredi talebine başvurabilmek için başvuru formunun doldurulması gerekliliği vardır. Bunun yanı sıra kredi değerlendirmesinin olumlu olması durumunda anında kullanıma başlanabilmektedir. Garanti Bankası sunmuş olduğu bu hizmetlerle her ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır.

Garanti Bankası Anında Kredi Hizmetiyle Nakit İhtiyacınızı Çözün

Garanti Bankası sunmuş olduğu anında kredi başvurusu işlemlini kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Sadeleştirilmiş bir kredi başvuru adımı bulunmaktadır. Kullanıcılar kolay ve hızlı kredi başvurusunu önemsemektedir. Banka da bu değerlendirmeyi yaparak başvuru sürecini bu kritere göre düzenlemektedir. Herhangi bir bankada olduğu gibi kredi başvurusu için herhangi bir belgeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Kredi başvurusu öncesi herhangi bir belge toplama zorunluluğu bulunmamaktadır. Sadece belge toplama değil, daha sonrasında bu belgeleri bankaya ulaştırmak gibi birkaç faktör bulunmaktadır. Ancak Garanti Bankası anında kredi hizmeti için böyle bir koşul bulunmamaktadır. Belgelerin toplanması sonucu banka yapılan başvuruları değerlendirmeye almaktadır. Bu süreçten sonra banka ön inceleme yapmaktadır. Eğer başvuru olumlu olarak değerlendirilirse tüketiciye bildirim yapılmaktadır. Ancak bu süreç uzun ve zahmetlidir.

Garanti Bankası anında kredi hizmetiyle nakit ihtiyacı duyan tüketiciler için kolay başvuru yöntemi geliştirerek bu süreci kısaltmaktadır. Nakit ihtiyacı olan tüketici herhangi bir sorun çıkmadığı sürece seçtiği herhangi bir ihtiyaç kredisi seçeneğine sahip olabilmektedir.

Garanti Bankası Anında Kredi Özellikleri

Garanti Bankası anında kredi hizmetiyle tüketicilere çeşitli avantajlar sunulmayı hedefleyen bir çalışma yürütmektedir.  Hızlı kredi kapsamında başvuruda bulunan tüketicilere bin 15 bin TL ile 100 bin TL arasında nakit fırsatı sunan marka her bütçeye uygun olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bu kredi hizmeti, bankanın bireysel ihtiyaç kredisi altında verildiği için ticari kredi için başvuracak olan tüketicilerin yararlanması mümkün değildir. Ticari müşteriler için farklı seçenekler bulunmaktadır.

Garanti Bankası anında kredi için vade süresini ve kredi faiz oranını her müşterisine farklı olarak belirlemektedir. Bunun sebebi de vade süresi ve kredi miktarı farklılıklarıdır. Garanti Bankasının müşterileri için de cazip seçenekler sunmaktadır. Garanti müşterileri bu ihtiyaç kredilerinde müşteri olmayanlara göre sunulmuş olan şart ve faiz oranlarıyla sahip olabilmektedirler. Bunun yanı sıra banka, müşterisi olmayan ama banka ile çalışmak isteyen tüketicilere de tanışma kredisi kapsamında cazip seçenekler sunulmaktadır.

Garanti Bankası anında kredi hizmetinde en düşük faiz oranı yüzde %1,19’dur. Bunun yanı sıra en yüksek faiz oranı ise %1,64’tür. Maksimum vade süresi 60 ay olarak tüketicinin ilgisine sunulmaktadır. Kredi başvurusunda bulunan kişilerin özelliklerine göre farklı şartlar banka tarafından tüketicilere sunulabilmektedir.

Garanti Bankası Anında Kredi Hizmeti ile Alışverişlerde Nakit Desteği

Garanti Bankasının sadece anında kredi seçeneği yoktur. Bunlardan bir tanesi de alışveriş kredisidir. Banka sunmuş olduğu bu seçenek sayesinde kullanıcılara alışveriş sırasında hiçbir ihtiyacını ertelemek zorunda kalmadan devam edebilmesini sağlamaktadır. Tüketiciler anlaşmalı firmalardan yapılacak alışverişlerde internet ya da mağaza fark etmeksizin alışverişlerine devam edebilmektedirler. Herhangi bir evrak toplama zorunluluğu yoktur. Anlaşmalı firmalardan satın alınacak akıllı telefon tablet, gibi elektronik cihazlar başta olmak üzere her türlü ürün için uygun şartlarla hızlı çözümler sunulmaktadır. 750 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir. Bunun yanı sıra akıllı telefon gibi ürünlerde sunulan taksit imkanları bu ürünlerdeki peşin ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Yalnızca birkaç kolay adımla Garanti Bankası anında kredi başvurusu işlemi yapılabilmektedir.

Garanti Bankası Anında Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Anında Kredi hizmetinden faydalanabilmek için sadece internet veya cep şubesinden başvuru yapılmamaktadır. Garanti Bankası şubelerine yapılacak olan bir ziyaretlerle de dilenen tutarda ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Garanti Bankası ihtiyaç kredilerinin vade sınırı yasal düzenlemeyle 60 ay ile sınırlandırılmıştır. Bankanın olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapma hakkı saklıdır. İhtiyaç kredisi başvurusuna olumlu cevap geldiği takdirde bazı genel evraklar gereklidir. Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı gibi faturalardan birisi gereklidir. Ancak kredilere göre farklılık gösteren belgeler de bulunmaktadır.

Garanti Bankası anında kredi başvurusu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ya da Garanti BBVA Mobil aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bu kolay bir yöntem olarak kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Bunun yanı sıra daha önce yapılmış başvurular da tamamlanabilmektedir. Garanti Bankası tüketicilerine şubeye gitmeden hesaba aktarılan parayı kullanma imkanı tanımaktadır. Garanti Bankası anında kredi başvurusu yapmak toplamda beş adımlı bir süreçtir. Birinci adım kişisel bilgilerinizi girdiğiniz ana ekrandır. Buraya Türkiye Cumhuriyeti numarası ve cep telefonu bilgileri girilmektedir.

Cep telefonunuza gelen kodu girdikten sonra işlem devam etmektedir. İkinci adımda ise kredi bilgileri istenmektedir. Talep edilen tutar ve vade seçenekleri paylaşılmaktadır. Üçüncü adımda ise diğer bilgiler istenmektedir. Dördüncü işlem ise işlem onayı sürecidir. Beşinci ve son adımda ise işlem sonuç bilgisi paylaşılmaktadır. Bunun yanı sıra Garanti Bankası anında kredi başvurusu yapacak tüketiciler için kredi hesaplama aracı hizmeti de sunmaktadır. Bu araç, istenilen kredi miktarını belirleyerek ödenecek faiz oranlarını ve aylık ödeme seçeneklerini ve masraf bilgilerini anında ekrana dökmektedir.

Garanti Bankası anında kredi hizmeti çeşitli avantajları bünyesinde tüketicilere hızlı kredi imkânı sunulmaktadır. Garanti Bankası, hızlı kredi kapsamında başvuruda bulunan tüketicilere 15 bin TL ile 100 bin TL arasında nakit fırsatı sunarken çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlamaktadır.

QNB Finansbank Anında Kredi Hizmeti ile Nakit İhtiyacınızı Çözün

Acil nakde ihtiyaç duyan tüketiciler Garanti Bankası anında kredi hizmetinden, bankanın internet sitesi aracılığı ile başvuru yapabilmek mümkündür. Bu sayfadaki bilgilerin doldurulması birinci gerekliliktir. Başvuru için form doldurulduktan sonra anında kredi başvurusu gerçekleştirilmiş olmaktadır. Başvuruların gerçekleştiğine dair cep telefonuna bir onay mesajı gelmektedir. Banka gelen her kredi başvurusunu değerlendirmeye almaktadır. Bunun yanı sıra Garanti Bankası anında kredi başvurusu sonrası tüketicilerden bazı bilgiler talep edebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz