Garanti Araç Kredisi Sıfır ve 2.el

garanti araç kredisi
garanti araç kredisi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Araç mı satın almak istiyorsunuz?  Alacağınız araç belli olsun ya da olmasın,  bütçenize uygun ödeme planını hesaplamak ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler hemen aşağıda. Bireysel amaçlı kredinizi araç bedeli 120.000 TL ve altında olan araçlar için maksimum 60 aya, 120.000 TL üzerinde olan araçlar için ise maksimum 48 aya varan vadelerle isterseniz garanti ticari araç kredisi olarak kullanabilirsiniz.

Buradan kredi hesaplama sayfamıza giderek en uygun krediyi bulabilirsiniz.

Garanti 2.el Araç Kredisi Şartları

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi çalışmalarınızın genel olarak düzgün olması

Gelirinizi resmi olarak kayıtlandırabiliyor olmanız

Not: Taşıt kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

 

Almak istediğiniz otomobil için kullanacağınız oto kredisi, 0 km. araçlar için ve ikinci el 10 yaşına kadar olan araçlar için geçerlidir. Faiz oranları dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Size en yakın Garanti Bankası Şubesi’ne giderek veya bankanın internet şubesinden güncel taşıt kredisi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Türkiye Garanti Bankası taşıt kredilerinde 48 aya kadar, yani 4 seneye kadar taksitlendirme yaparak, bütçenize en uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz. Uygun faiz oranları ile alacağınız oto kredisi başvurunuza bankadan kısa sürede cevap alabilirsiniz. Garanti Bankası’nda” 0” kilometre taşıt kredisi için kefil koşulu aranmamaktadır. Bununla birlikte şubeler, gerekli gördükleri takdirde kefil isteme yetkisine sahiptirler. Türkiye Garanti Bankası, 10 yaşına kadar olan ikinci el taşıtlara da kredi vermektedir. Bu araçlarda da tıpkı “0” km. araçlarda olduğu gibi kredi alan kişiden kefil istenmemektedir

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Göz atabilirsiniz: Güncel Araç Kredileri Faiz oranları

Türkiye Garanti Bankası Taşıt Kredisi Kullanmak İçin

  1. Kullanmak istediğiniz taşıt kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

Garanti BBVA taşıt kredisi başvurusu yaparak en avantajlı faiz oranları ile yeni bir otomobile sahip olabilirsiniz. Garanti BBVA’nın sunduğu cazip taşıt kredisi fırsatları ile küçük taksitler ödeyerek araba satın alabilirsiniz. Garanti BBVA oto kredinizi 60 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

Türkiye Garanti Bankası Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Araç Ruhsat fotokopisi

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Araç sahipleri tarafından yılda iki kez yapılan ve “motorlu taşıtlar vergisi” demek olan MTV’ye dair ödemeler, Türkiye Garanti Bankası’nın başlattığı yeni uygulama sayesinde; gelirler.gov.tr üzerinden bankanın kredi kartları aracılığıyla yapılabilmektedir.

1946 yılından bu yana hizmet veren Garanti Bankası, Türkiye’nin en büyük ve en bilinen bankaları arasında yer almaktadır. Banka; çizdiği sağlam, istikrarlı, güvenilir ve sektöründe öncü profili sayesinde müşterilerin kredi tercihlerinde ayrıcalıklı konumda olup oto kredisi almak için ilk akla gelen isimlerdendir. Türkiye Garanti Bankası’ndan alacağınız oto kredisi ile hayallerinizdeki taşıta kavuşabilirsiniz. Böylelikle aracınızı hemen satın alıp hem de tercih edeceğiniz uzun vadeli ödeme planı ile bütçenizi zorlamamış olursunuz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Peşinatsız Ev Kredisi Alın

Garanti Araç Kredisi Faiz Oranları

Faiz Oranı Minimum Vade Maksimum Vade Maksimum Vade
Dijital İhtiyaç Kredisi % 1,24 3 ay 60 ay
0 KM Dijital Taşıt Kredisi % 1,44 1 ay 60 ay
2. El Dijital Taşıt Kredisi % 1,49 3 ay 60 ay

 

Garanti Araç Kredisi Hesaplama

Güncel oranlar için https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/krediler/tasit-arac-kredisi-hesaplama.page#calcContent=UID4128cc0 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Almak istediğiniz otomobil için kullanacağınız oto kredisi, 0 km. araçlar için ve ikinci el 10 yaşına kadar olan araçlar için geçerlidir. Faiz oranları dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Size en yakın Garanti Bankası Şubesi’ne giderek veya bankanın internet şubesinden güncel taşıt kredisi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Garanti Bankası taşıt kredilerinde 48 aya kadar, yani 4 seneye kadar taksitlendirme yaparak, bütçenize en uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz. Uygun faiz oranları ile alacağınız oto kredisi başvurunuza bankadan kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Garanti Bankası’nda” 0” kilometre taşıt kredisi için kefil koşulu aranmamaktadır. Bununla birlikte şubeler, gerekli gördükleri takdirde kefil isteme yetkisine sahiptirler. Garanti Bankası, 10 yaşına kadar olan ikinci el taşıtlara da kredi vermektedir. Bu araçlarda da tıpkı “0” km. araçlarda olduğu gibi kredi alan kişiden kefil istenmemektedir.

 İlginizi çekebilir: En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar 2019

Türkiye Garanti Bankası Hakkında

Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti BBVA, 1946 yılında kurulmuştur. Yurt içinde 1000’e yakın şubesi ve yurt dışı şubeleriyle zengin bir ağı bulunan bankanın 20 bine yakın da çalışanı vardır. 2014 yılında bankanın hisselerinin büyük çoğunlu Doğuş Grubu tarafından Banca Bilbao Vizcaya Argentaria SA (BBVA) grubuna satıldı. Bankanın bireysel emeklilik, sigorta, faktoring, yatırım ve finansal kiralama alanlarında iştirak şirketleri de bulunmaktadır. Garanti BBVA hisseleri İstanbul, İngiltere ve ABD borsalarında işlem görmektedir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Garanti Bankası Konut Kredisi Alma Şartları

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz