FunFair Coin Nedir? Nasıl Al/Sat Yapılır?

FunFair Coin Nedir
FunFair Coin Nedir

Kumarhanede kullanılan jeton gibi, şans oyunları tasarlama ve kullanma olanağı sunan Funfair coin bir kripto para cinsidir. Diğer oyun platformlarında karşılaştığınız bazı sorunları Funfair çözmeyi hedeflemektedir. Çevrimiçi oyunlar ile ilgili kafalarda oluşan soru işaretlerini yok etmeyi ve kullanıcıların güvenliğini kendine hedef edinmiştir. Funfair ait platformlarda oyun oynamak isteyen kullanıcılar Funfair coin alması gerekmektedir. Kazanılan bahisler karşılığında da Funfair coin ödemesi yapılır. Merkezi olmayan bir oyun platformu olan bu coin Ethereum teknolojisini kullanmaktadır.

Göz atabilirsiniz: Nxt Coin Nedir ? Nasıl Alıp Satılır?

FUN Coin Nasıl Satın Alınır?

Binance borsasından nasıl coin satın alabileceğinizi anlatacağız. Binance sisteminden hesap açarak hesabınızı aktifleştirin. Daha sonra burdaki hesabınıza Bitcoin transfer edin. Sayfada yer alan Deposit linkine tıklayarak burada yer alan adresi, Bitcoin fonlarınızı sakladığınız bir başka borsaya kopyalayın. Daha sonra oluşturulan adrese satın alacağınız Fun miktarını girin. Grafiğin altında yer alan Buy bölümünde Price başlıklı kutuda ödemek zorunda olduğunuz miktar yazmaktadır. İşleminiz onaylandıktan sonra FUN’lar hesabınıza aktarılacaktır.

Göz Atabilirsiniz;

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:   Swipe Coin (SXP) Nedir?

İlgili bir haberde ise;

FunFair merkezsiz oyun teknolojisini kullanıcılarına sunan bir platform ve Ethereum Blockchain’i tabanında çalışıyor. Platform akıllı sözleşmeleri kullanarak eğlenceli, adil ve hızlı gazino oyunlarını oyuncularla buluşturuyor. FunFair platformu içerisinde FUN adı verilen token’ı kullanılıyor.

Bu yıl başında FunFair piyasa değeri olarak 762 milyon dolar ile 52. sıradaydı ve 0,179 dolardan işlem görüyordu. Şu anki durumuna bakarsak piyasanın FUN’a iyi davranmadığını söyleyebiliriz. FunFair şu anda 91 milyon dolar piyasa değeriyle 67. sırada ve 0,018 dolardan işlem görüyor. 15 sıra gerileyen FunFair 9 ay sürecinde yaklaşık %90 değer kaybetti. Son günlerde FUN fiyatı piyasa ile birlikte tepki gösterdi ve son 24 saatte %20 değer kazandı. Bu da FUN’ı bir üstündeki token’a biraz daha yaklaştırdı. FUN hareketini korursa tekrar ilk 50 arasına girebilir.

5 Ocak tarihinde tepe noktasına ulaşan FunFair, o gün içerisinde 137 milyon dolarlık işlem görmüştü. 8 Nisan’da ağ en düşük noktasını gördü ve 592 bin dolar işlem yapıldı.

Yetişkin içeriklerine yönelik Blockchain sektörünün gelişimini göz önünde bulundurursak FunFair de kendi alanında yerini tutmul görünüyor. Ancak genel olarak Ethereum platformundaki oyunlar ele alındığında durum pek de parlak değil. Şu anda merkezsiz uygulama oyunlarının aktif kullanıcı sayıları oldukça düşük. En popüler sayılabilecek merkezsiz uygulama CryptoKitties’in günlük 435 aktif kullanıcısı bulunuyor.

Bu içeriğe göz atanların ilgisini çeken içerikler;

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:   Litecoin Nedir? LTC Coin

Kaynak: Coininsider

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz