Franchise Bayilik Veren Firmalar

Franchise Bayilik Veren Firmalar
Franchise Bayilik Veren Firmalar

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Franchise Bayilik Veren Firmalar sayesinde aynı işletmenin farklı bir şehirde de açılabilmesi amaçlanmaktadır. Franchise Bayilik Veren Firmalar bir girişimcilik sonucu ortaya çıkmış denilebilir. Toplumun arz ve talepleri doğrultusunda, her şehirde hemen hemen her firmanın bir işletmesi bulunabilmektedir. Franchise Bayilik Veren Firmalar işletme sahibi olmak isteyen kişilerin talepleri üzerine, onlara bayilik vererek iş imkânı da sunmaktadır. İşletme sahibi olan ya da işletme sahibi olmak isteyen kişiler Franchise Bayilik Veren Firmalar sayesinde bu imkânı yakalayabileceklerdir. Kişilerin Franchise Bayilik Veren Firmalar hakkında yeterli kadar bilgisi yok ise, internet üzerinden hem Franchise Bayilik Veren Firmalar listesine hem de ilanlarına kolaylıkla ulaşabileceklerdir. Franchise kelime anlamı olarak bayilik anlamına gelmektedir. Franchise kelimesi her ne kadar bayilik anlamına gelse de kullanım amacı biraz faklıdır. Franchise, belirli koşul ve şartlar içerisinde, belirli bir süre belirlenerek, kısmi bir bedel karşılığında bağımsız girişimci ya da yatırımcılara markanın adını kullandırmayı amaçlayan bir iş ilişkisi çeşididir.

Dikkatinizi Çekebilir: Gıda İşi İçin Bayilik Veren Firmalar

Franchise Bayilik Nedir? Giriş Ücretleri ve Şartları Nelerdir?
Franchise Bayilik Nedir? Giriş Ücretleri ve Şartları Nelerdir?

Küçük iletme sahipleri Franchise sayesinde, büyük bir işletme gibi gözükmektedirler. Dünyanın hemen hemen her yerinde Franchise bayilik veren firmalar 2020 bulunmaktadır. Türkiye de Franchise bayilik veren firmalar 2020 aracılığı ile ülke sınırlarına birçok yabancı işletme açılmasına olanak sağlamıştır. Franchise bayilik veren firmalar 2020 düzenli olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Belli başlı işletmeler ağır şartlar ile bayiliklerini verirken, bir kısım işletme ise daha uygun şartlar altında ve uzun süreli olacak şekilde bayiliklerini vermektedirler. Franchise sistemi sayesinde, işletmeler marka zinciri oluşturabilmektedirler.

Göz Atabilirsiniz:

Ücretsiz Franchise- Bayilik Veren Firmalar 2020

Ücretsiz Franchise Bayilik Veren Firmalar 2020 bir takım risk faktörlerini göz önünde bulundurmak zorundadırlar. Ücretsiz Franchise-Bayilik Veren Firmalar 2020, marka zinciri oluşturabilmelerinin yanı sıra nakit para akışının da hızlı ve çok sayıda olabileceğini bilmektedirler. Düzenli bir para akışının oluşmasını sağlanan Franchise, bası hususlar altında hem bayilik verene hem de bayilik alana risk oluşturabilmektedir. İşletme sahibi olan her kişi istediği bayiliğe bayilik alma talebinde bulunabilmektedir. Bu sayede küçük işletmelerin büyümesi söz konusudur. Kişiler yeterli maddi destek sağlayamadıkları taktirde, ya da bayilik aldıkları işletmenin konumundan dolayı ücret talebi değişebilmektedir.

Kalabalık konumlardan alınacak olan bayiliklerin elbette ki Franchise ücreti ona göre değişkenlik gösterecektir. Kişiler işletme kirasını ödeyememe gibi bir durumla da karşılaşabileceklerdir. Tüm bunlar ele alındığında, işletme yeri iyi olsa bile, işi yürütemeyecek kişilerin bayilik başvurusunda bulunmaması ya da işi yürütemeyecek gibi görünen kişilere bayilik verilmemesi gerekmektedir. Ücretsiz Franchise Bayilik Veren Firmalar 2020 ise, işletmelerden marka isim bedeli almadan bayilik vermeyi amaçlayan firmalardır. Çok sayıda ücretsiz bayilik veren firma bulunmaktadır. İşletmeler gerekli araştırmalar sonucunda gerekli şartlar ve koşullar değerlendirilerek ücretsiz bayilik alabilmektedir. Franchise bayilik veren firmalar araştırıldığı taktirde, kişiler güvenilir olduklarına inandığını Franchise bayilik veren firmalara talep başvurunda bulunabileceklerdir.

 • Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar ile Kendi İşinizi Kurun İçeriğe Git
 • Kargo ile Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar ve Yerler İçeriğe Git

 • DP Parfüm Bayilik Başvuru Koşulları ve Şartları Nelerdir? İçeriğe Git

David People Franchise

David People Franchise Türkiye’de son beş yıldır adından söz ettirmektedir. David People Franchise bayilik ücretleri, işletmelerin konumları göz önüne alındığı zaman değişkenlik gösterebilmektedir. David People Franchise, yurt içinde ve de yurt dışında bayilikler vermeyi amaçlayan bir kuruluştur. David People Franchise, hedef kitlesinin tüm taleplerini karşılamayı başardığından dolayı, çok fazla talep almaya devam etmektedir. David People Franchise üyelik şartlarından birkaç tanesi şu şekildedir;

 • İşletmelerin öncelikle David People Franchise bayilik alabilmeleri için gerekli sermayeyi tamamlamış olmaları gerekmektedir.
 • Yatırım için gereken sermeye iki ayrı seçeneğe ayrılabilmektedir.
 • David People Franchise alkolsüz işletme bayilikleri için belirlenen sermaye 40.000 USD ve KDV
 • David People Franchise alkollü işleme bayilikleri için belirlenen sermaye 70.000 USD ve KDV
 • David People bayilik almak isteyen kişilerin yatırım bedelleri işletme lokasyonuna göre belirlenmektedir.
 • İşletmelerin David People bayilik alabilmesi için; en az 350 metre kare bir alana sahip olması gerekmektedir.

Bunların yanı sıra David People bayilik almanın birçok avantajı bulunmaktadır. David People bayilik avantajları ise şu şekildedir;

 • David People bayilik alan kişiler, kısa ve orta vadede olmak üzere yatırımlarının karşılığını alabilmektedirler. Marka adının bilinmesinden dolayı, bayilik alan kişiler için tutunma sorunu da ortadan kalkmaktadır.
 • Hedef kitleye en iyi şekilde hizmet sunmayı amaçlayan David People bayilikler sayesinde yatırımın en karlı yolu bulunabilmiş olmaktadır.

Okuyabilirsiniz: İşyeri Açabilmek İçin Gerekli Belgeler

Mcdonals Franchise

Mcdonals Franchise Ücreti Başvurusu ve Şartları Nelerdir
Mcdonals Franchise Ücreti Başvurusu ve Şartları Nelerdir

McDonals günümüzde en çok talep gereken yiyecek iletmelerinden bir tanesidir. Sahip olunan ve işletilen Mcdonals işletmelerinin yaklaşık %85’i franchisedir. Mcdonals franchise ne kadar sorusunu soran işletmeler için kısaca şu bilgiler belirtilmiştir;

 • Mcdonals franchise ne kadar sorusunu yanıtlamadan önce, franchise sahiplerini franchise ödemelerini ana firmaya ödemek zorunda olduklarını bilmelidirler.
 • İşletmenin lokasyonuna göre Mcdonals franchise bedeli değişkenlik gösterebilmektedir.
 • İşletmeler bayilik almak istiyorlar ise 400,000 USD ile 500,000 USD arasında değişen sermayeye sahip olmalıdırlar.

Kişiler Mcdonals bayiliklerinden birini almak istiyorlar ise şu adımları izlemelidirler;

 • Mcdonals bayisi alabilmek için kişilerin iyi bir girişimci ve başarma tutkusuna sahip olmaları istenmektedir.
 • İşletmeler Mcdonals bayilikleri alabilmek için resmi internet sitesi üzerinden Mcdonals franchise başvuru formunu doldurmalıdırlar.
 • Mcdonals franchise başvuru formu doldurulduktan sonra, kişiler için ilk mülakat başlayacaktır.
 • Eğitim programı neticesinde bayilik almaya hak kazanan kişiler, Mcdonals bayiliklerini açma hakkına sahip olacaklardır.

Osmanlı Kahvecisi Franchise

Türkiye’nin en büyük zincir markası olarak sayılan Osmanlı Kahvecisi franchise bedeli 2020, işletme lokasyonlarına göre belirlenmektedir. 2011 yılından bu yana hizmet vermekte olan Osmanlı Kahvecisi de bayilikler veren firmalar arasında yer almaktadır. Osmanlı Kahvecisi franchise başvuru aşamasında kişilerden birtakım şartlar talep edilmektedir. Osmanlı Kahvecisi franchise başvuru aşamasında gerekli olan şartlar şu şekildedir;

 • İşletmeler en az 200 metre kare büyüklüğünde olmalıdırlar.
 • Ortalama olarak metre kare başına maliyet 3000 TL olarak hesaplanmıştır.
 • Osmanlı Kahvecisi franchise bedeli 2020 000 TL olarak belirlenmiştir.

Simit Sarayı Franchise

Son zamanların gözde markası olan Simit Sarayı da işletmelere bayilikler vermektedir. Türkiye’de kurulmasına rağmen, dünyanın 22 ülkesinde de bayilikleri bulunan Simit Sarayı bayilikler vermeye devam etmektedir. Simit Sarayı franchise ne kadar sorusunu yanıtlamadan önce, Simit Sarayı franchise başvuru 2020 nasıl yapılır sorusu yanıtlanmalıdır.  Simit Sarayı franchise başvuru 2020 nasıl yapılır sorusu kısaca şu şekilde cevaplanmıştır;

 • Kişiler sektör deneyimine yeteri kadar sahipler ise, bayilik almalarında hiçbir sakınca yoktur.
 • Simit Sarayı franchise ne kadar sorusuna yanıt olarak en az 600,000 TL gösterilmektedir.

FLO Franchise

FLO Franchise Ücreti Başvurusu ve Şartları Nelerdir
FLO Franchise Ücreti Başvurusu ve Şartları Nelerdir

1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından temelleri atılmış olan FLO firması da bayilikler vermektedir. FLO franchise ne kadar 2020 sorusu bayilik almak isteyen kişilerin sıkça sormakta olduğu bir sorudur. FLO franchise ne kadar 2020 sorusu için en az 500.000 TL yatırım bedeli gerektiği söylenmektedir. FLO franchise başvurma işlemleri internet üzerinden de yapılabilmektedir. İşletmeler ve kişiler gerekli şartlara sahipler ise, FLO franchise başvurma işlemine kolaylıkla onay alabileceklerdir. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bayilikleri bulunan FLO, yurt dışı da dahil olmak üzere 500 mağazaya sahip durumdadır. FLO ayakkabı firması, Türkiye’de sektörün enlerinden biri olarak bilinmektedir. Dolayısı ile bayilikler vermeye devam ederek marka adını daha da büyütmeye ve bir marka zinciri oluşturma yolunda başarı ile yürümeye devam etmektedir. Bayilik almak isteyen kişiler bu bilgiler neticesinde gerekli şartlara uyuyorlar ise, FLO bayilik sahibi olabilmektedirler.

Dikkatinizi Çekebilir: İşyeri Açma ve Destek Kredileri Nasıl Alınır?

Çilek Mobilya Franchise

Çilek mobilya, mobilya sektöründe yaklaşık olarak 30 yıldır bulunmaktadır. Çilek mobilya franchise başvurusu yapmak isteyen kişilerin girişimcilik ruhuna sahip olmaları istenmektedir. Çilek mobilya franchise ücreti ne kadar? Sorusuna şu şekilde yanıt sunulmuştur;

 • Lokasyon olarak kalabalık yerlerde bulunan işletmeler için, Çilek mobilya franchise ücreti ne kadar? sorusunun yanıtı 150.000 TL ile 300.000 TL olarak belirlenmiştir.
 • Çilek mobilya franchise başvurusu için işletmelerin en az 200-400 metre kare büyüklüğe sahip olması gerekmektedir.

Toyz Oyuncak Franchise

1985 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Toyz oyuncak, işletmelere bayilikler vermemektedir. Toyz oyuncak franchise başvurusu yapılamamakla beraber, Toyz oyuncak tüm şubelerini kendi sermayesi ile açmaktadır. Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan Toyz oyuncak herhangi bir Toyz oyuncak franchise başvurusu kabul etmemektedir. Tüm bu bilgiler neticesinde Toyz oyuncak franchise bedeli ne kadar sorusunu sormak gereksiz olacaktır. Günümüzde yaklaşık olarak 102 mağazaya ve 700’den fazla elemana sahip olan Toyz oyuncak firması, Toyz oyuncak franchise bedeli ne kadar sorularını yanıtsız bırakmaktadır.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz