Finansbank kredi başvuru sonucu öğrenme

Finansbank’tan ihtiyaç kredisi, konut kredisi ya da taşıt kredisi aldınız ve sonucunu merak mı ediyorsunuz? Finansbank’tan aldığınız kredi sonrasında Finansbank kredi başvuru sorgulama işleminin nasıl yapılacağını öğrenmek için yazıyı okumaya devam etmeniz yeterlidir.

Finansbank Bireysel kredi adı altında 3 çeşit kredi sunmaktadır. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi. İhtiyaç kredisi başvurusunu internet ile kredikolay, SMS ile kredikolay 5030 paracepte ve şubeden kredikolay seçeneklerinden biriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Finansbank kredi başvuru sonucunu öğrenmek için online olarak kullanabileceğiniz bir servis bulunmamaktadır. Bu anlamda karşınızda iki seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden biri 444 09 00 no’lu müşteri hitmetlerini aramak diğeri ise banka şubesine gitmektir.

BUNA BAKTINIZ MI?  Maximum Gittigidiyor kampanyası 2015

444 09 00 çağrı merkezi aracılığıyla kredi başvuru sonucunu öğrenmek için Finansbank çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisine bağlanmalı ve kredi başvuru sonucunu öğrenmek istediğinizi dile getirmelisiniz. Bu talebin üzerinden müşteri temsilcisi size birkaç güvenlik sorusu soracak ve kredi başvurunuz sonuçlandıysa bu konuda bilgi verecektir.SMS ile kredikolay 5030 para cepte seçeneğini kullanarak kredi başvurusu yaptıysanız bu durumda kısa bir süre içerisinde başvurunuzun sonucu tarafınıza SMS ile gönderilecektir. Bunun yanında şubeden başvuruda bulunduysanız başvurunuz sonuçlanması 1 hafta gibi bir süreyi bulabilir.

Banka şubesinden ya da çağrı merkezinden kredi başvuru sonucu sorgulaması yapılırken banka yetkilileri tarafından adınız soyadınız, TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız istenecektir. Bunun haricinde kimliğinizi doğrulama amaçlı ek bilgiler istenebilir. Bu bilgileri şubedeki ya da çağrı merkezindeki banka yetkilisine doğru şekilde iletmeniz durumunda kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  TEB kredi başvuru sonucu öğrenme

 

Kaynak:

http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/basvuru-yollari/default.aspx


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir