QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme-3 Yolla

qnb-finansbank-kredi-basvuru-sonucu-ogrenme
qnb-finansbank-kredi-basvuru-sonucu-ogrenme

Finansbank’tan ihtiyaç kredisi, konut kredisi ya da taşıt kredisi aldınız ve sonucunu merak mı ediyorsunuz? Finansbank’tan aldığınız kredi sonrasında Finansbank kredi başvuru sonucu sorgulama işleminin nasıl yapılacağını öğrenmek için yazıyı okumaya devam etmeniz yeterlidir. Makalemizde; finansbank kredi kartı başvuru sorgulama, finansbank kredi kartı başvurusu sms, finansbank sorgulama, finansbank kredi başvurusu sms, finansbank kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır? gibi sorularınızın cevaplarını bulabileceksiniz.

Finansbank Bireysel kredi adı altında 3 çeşit kredi sunmaktadır. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi. İhtiyaç kredisi başvurusunu internet ile kredikolay, SMS ile kredikolay 5030 paracepte ve şubeden kredikolay seçeneklerinden biriyle gerçekleştirebilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Almak

QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Finansbank kredi başvuru sonucunu öğrenmek için online olarak kullanabileceğiniz bir servis bulunmamaktadır. Bu anlamda karşınızda iki seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden biri 444 09 00 no’lu müşteri hitmetlerini aramak diğeri ise banka şubesine gitmektir.

444 09 00 çağrı merkezi aracılığıyla kredi başvuru sonucunu öğrenmek için Finansbank çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisine bağlanmalı ve kredi başvuru sonucunu öğrenmek istediğinizi dile getirmelisiniz. Bu talebin üzerinden müşteri temsilcisi size birkaç güvenlik sorusu soracak ve kredi başvurunuz sonuçlandıysa bu konuda bilgi verecektir.

Göz atabilirsiniz: Finansbank 1.19 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS ile kredikolay 5030 para cepte seçeneğini kullanarak kredi başvurusu yaptıysanız bu durumda kısa bir süre içerisinde başvurunuzun sonucu tarafınıza SMS ile gönderilecektir. Bunun yanında şubeden başvuruda bulunduysanız başvurunuz sonuçlanması 1 hafta gibi bir süreyi bulabilir.

Göz atabilirsiniz: QNB Finansbank Bankamatikte Param Kaldı, Ne Yapmalıyım?

Banka şubesinden ya da çağrı merkezinden kredi başvuru sonucu sorgulaması yapılırken banka yetkilileri tarafından adınız soyadınız, TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız istenecektir. Bunun haricinde kimliğinizi doğrulama amaçlı ek bilgiler istenebilir. Bu bilgileri şubedeki ya da çağrı merkezindeki banka yetkilisine doğru şekilde iletmeniz durumunda kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Finansbank Organik Tarım Kredisi Özellikleri?

Güncelleme : 06.11.2019


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz