Finansbank Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisi

finansbank kanatlı kümes hayvancılığı kredisi
finansbank kanatlı kümes hayvancılığı kredisi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Finansbank hemen hemen her meslek grubu için çeşitli kredi olanakları sunmaktadır. Bu anlamda Kanatlı kümes hayvancılığı yapan kişiler içinde cazip faiz oranları ve vade seçenekleriyle kredi olanağını sunmuştur. Yumurta ve beyaz et üretimi yapan kişiler için Kanatlı kümes hayvancılığı kredisi  geliştirilmiştir. Beyaz et ve yumurta üretimi yapan biriyseniz Finansbank’ın sunmuş olduğu bu krediden faydalanarak sene içerisindeki kanatlı kümes hayvanı alımı, bu hayvanların yemleri ve varsa işçilik giderlerini karşılayabilirsiniz.

Göz atın: Hayvancılık Hibe Kredisi Nasıl Alınır?

Kanatlı kümes hayvancılığı kredisinin özellikleri

1. Bu krediyi üretim maliyetinin tümü için kullanamazsınız. Finansbank Kanatlı kümes hayvancılığı adı altında müşterilerine sunmuş olduğu bu krediyle üretim maliyetinin %85’ini karşılamaktadır.

2. İsterseniz 24 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede de nakit problemini 2 sene gibi bir süre zarfına yaymış olursunuz.

3. Bu krediye her ay ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Yani isterseniz 3 ayda bir, 6 ayda bir ya da 12 ayda bir şeklinde ödemeler yapabilirsiniz.

Başvuru için gereken belgeler:

– Çiftçi olduğunuzu gösteren Çiftçilik belgesi

– Kimlik fotokopisi

– Gıda üretmeye yetkinizin olduğunu gösteren Gıda üretim sertifikası

– İşletmenizin faaliyet gösterdiği il ya da ilçe müdürlüğü tarafından müracaatınızın uygun bulunması durumunda alacağınız İşletme Tescil belgesi

– Çalışma izni ile sağlık sertifikası

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Garanti Bankası 1.24 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

– Bu belgelerle Finansbank şubelerinden herhangi birine giderek başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda yetkililer tarafından durumunuz değerlendirilmeye alınacak ve değerlendirme sonucunda gerekli görülürse tarafınızdan ek belge ve teminat istenecektir. İstenen bu teminat ve belgeleri sağlamanız durumunda da bu krediyi kullanarak ihtiyaçlarınızı giderebileceksiniz.

Göz atabilirsiniz: Finansbank Enpara Kredi Başvurusu

Finansbank’ın sunmuş olduğu krediler hakkında daha detaylı bilgiye erişmek için 0850 222 0 900 no’lu telefon bankacılığını arayabilir ya da banka şubelerinden herhangi birine başvurabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz