Finansbank Enpara Kredi Başvurusu

blank
blank
blank

Finansbank bir süredir şubesiz bankacılık anlayışıyla yürüttüğü enpara.com üzerinden internet aracılığıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Yakın bir geçmişte internet üzerinden kredi başvurusu yapılabileceğini duyurmuştu. Finansbank enpara.com web sitesi üzerinden kredi almak oldukça basit. Başvuru web site üzerinden online olarak yapılmakta ve krediniz eğer onay alırsa paranızda anında hesabınıza yatmaktadır. Paranız enpara.com hesabınıza geçtiği andan itibaren herhangi bir havale ya da eft masrafı ödemeden dilediğiniz yere aktarma işlemi yapabilirsiniz. Para çekme işlemini dilerseniz Finansbank atmlerinden ücretsiz olarak da yapabilirsiniz. Başka banka atmlerinden çekim işlemi yapmak istiyorsanız banka tarafından belirlenen oranlarda komisyon ödeyerek çekim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Buradan kredi hesaplama sayfamıza giderek en uygun krediyi bulabilirsiniz.

Enpara.com web sitesi üzerinden Finansbank Enpara Kredi Başvurusu

Online olarak kredi başvurusunda bulunmak için enpara.com müşterisi olmaya gerek yoktur. Resmi web sitesi üzerinden anında müşteri numarası alıp başvuruda bulunabilirsiniz. Zaten “Enpara.com kredi başvuru linkine tıklarsanız. ” açılan sayfada müşteri olan olmayan diye iki ayrı bölüm yapıldığını göreceksiniz.

Enpara.com müşterisi değilseniz

Eğer müşteri değilseniz “Enpara.com müşterisi değilim ” sekmesine gelip başvurunuzu yapmalısınız. Kredi başvurusunun ardından banka tarafından birkaç gün içerisinde evinizde, iş yerinizde ziyaret edileceksiniz. Siz bankaya değil banka size gelecek. Bankanın sizi ziyaretinden sonra artık banka müşterisi olacaksınız. Sonrasından da internet şubesi üzerinden kredi işlemlerinizi yapacaksınız.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır?

finansbank-enpara-com-kredi-basvurusuEnpara.com müşterisi iseniz

Cep telefonunuzdan yahut bilgisayarınızdan “online işlemler”e girin. Online işlemlerde “ürünlerim” kısmında kredi bölümünü görmelisiniz. Kredi bölümünden dilediğiniz şartlarda krediye başvurabilirsiniz. Krediniz onaylanır onaylanmaz paranız hesabınıza geçecektir.

Neden enpara.com üzerinden kredi almalıyım?

  • Diğer bankalara göre her zaman daha düşük faiz var
  • Şubeye gidip kredi almak için uğramak yok
  • Sigorta problemi yok
  • Herhangi bir kredi çekme masrafı yok

Diğer bankalarla kıyaslanınca bu dört açıdan oldukça cazip görünmektedir.

Finansbank Enpara Kredi Avantajları

Finansbank Enpara ile sağlamış olduğu kredi avantajlarını yenilemiştir. Böylece Türkiye’nin dijital bankacılık alanında ilki olan Enpara, müşterileri daha çok memnun edebilmektedir. Üstelik Enpara kullanımı oldukça kolaydır. Enpara kredi avantajları faiz oranları ile başlamaktadır. Bilindiği üzere ülkemizde kredi faiz oranlarının yüksek olması pek çok vatandaşın bütçesinin sarsılmasına yol açmaktadır. Ancak Finansbank Enpara müşterileri, nakit ihtiyaçları kapsamında düşük faiz oranlarından kredi temin edebilmektedir. Temin edilen kredilerin onay sürecinin hızlı şekilde tamamlanması da avantajlardan biridir. Müşterilerin kredi talepleri için müşteri hizmetleri ile görüşüp bir yönlendirme almaları da mümkündür. Sistem şubesiz olarak çalıştığı için ek masraflar çıkarmama fırsatını da müşterilerine sunabilmektedir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz