Finansbank Anında Kredi Başvurusu

finansbank anında kredi
finansbank anında kredi

İhtiyaçlar arttığında QNB Finansbank’ın farklı ihtiyaçlara yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi tekliflerinden size en uygun olanı seçerek rahat bir nefes alabilirsiniz.

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi: İhtiyaçlarınızı şimdi karşılayın, ödemeye 3 ay sonra başlayın.

Kolay Ödemeli Kredi: İhtiyaç anında taksitleriniz düşük tutarla başlasın.

Tanışma Kredisi: Hangi banka müşterisi olursanız olun QNB Finansbank’tan son 5 yıl içerisinde ihtiyaç kredisi kullanmadıysanız tanışmamıza özel oranlardan yararlanabilirsiniz.

Doğum Günü Kredisi: Doğum gününüzün denk geldiği ay süresince yararlanabileceğiniz özel faiz oranı teklifimizi kaçırmayın.

Borç Transferi Kredisi: Diğer tüm banka borçlarınızı QNB Finansbank’ta tek çatı altında toplayarak ödemelerinizi düzenleyin.

Kamu&Finansmaaş Kredisi: Maaşını Finansbank’tan alan müşterilerimiz ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi faiz oranı avantajımızdan faydalanın.

Buradan Kredi Hesaplama Aracı | Güncel ve Uygun Faiz Oranları Sayfamıza Giderek En Uygun Kediyi Bulabilirsiniz.

Finansbank Anında Kredi Detaylar

Anında kredi veren bankalar içerisinde yer almakta olan QNB Finansbank düşük faiz oranıyla anında kredi veriyor. Yaklaşık %1.33 faiz oranı uygulanmakta olan kredilerde 48 ay kadar vade imkanı da sunuluyor. QNB Finansbank başvuru yapan müşterilerin derecelerine göre ne kadar alabilecek olduklarını hızlı bir şekilde gösteriyor ve başvuru hızlıca sonuçlanıyor. Şubeye de gitmeye gerek olmadan QNB Finansbank ne kadar kredi imkanı tanıyorsa o kadar kredi çekebilmek mümkün oluyor.

Kredi çekerken yapılan ödeme planı da insanlar açısından kolaylık sağlıyor. QNB Finansbank anında kredi almak ya da ne kadar alınabildiğini öğrenmek isteyen müşteriler internet üzerinden ya da sms atarak hızlıca bu işlemleri gerçekleştirebiliyor.

Ayrıca, KOBİ’lere özel CardFinans KOBİ ile kullanabileceğiniz Anında Kredi işiniz için gerekli acil nakit ihtiyaçlarınızı beklemeden karşılayabilmeniz için geliştirildi. Geri ödemelerinizi uygun faiz oranıyla aylık taksitler halinde yapacak, KOBİ’lere özel CardFinans KOBİ kartınıza ait hesap özetinizden rahatlıkla takip edebileceksiniz.

Finansbank Anında Kredi Sms ile Başvuru

QNB Finansbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu 5030’a mesaj gönderilerek anında yapılabilir. Kimlik numaranızı 5030’a mesaj gönderdikten sonra, kredi yanıtınız telefonunuza mesajla gönderilir. SMS sonucu bir ön onaydır. Krediyi çekebilmek için QNB Finansbank şubelerine gidilmelidir. Şubeye kimlik ve gelir belgenizle giderek mobil kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca krediyi 3 ay sonra ödemeye başlayabilir, kolay ödeme şartlarından yararlanabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu için gönderdiğiniz SMS operatörünüze göre ücretlendirilecektir.

Qnb Finansbank Anında Kredi Hesaplama

QNB Finansbank’ta her türlü talebiniz için farklı koşullarda çeşitli kredi seçenekleri sunuluyor. Seçtiğiniz kredi türü, geri ödeme süresi ve kullanmayı planladığınız kredi miktarına bakılarak, bankanın sunduğu güncel faiz oranları üzerinden https://www.cardfinans.com/cardfinans-ile-tanisin/cardfinans-ozellikleri/cardfinanstan-aninda-kredi.aspx kredi hesaplama işlemleri yapılır ve örnek plan tablo halinde görüntülenir.

Kredi faiz tutarı hesaplama: Hesaplamanızı yaptıktan sonra göreceğiniz toplam geri ödeme tutarından; kullanmak istediğiniz  kredi ve vergi tutarlarını çıkarttığınızda ödeyeceğiniz yaklaşık faiz miktarını bulabilirsiniz. Aylık olarak ne kadar faiz  tahsil edileceğini ise ödeme planında görebilirsiniz.

QNB Finansbank, 26 Ekim 1987’de Hüsnü Özyeğin’in kurduğu banka bundan 3 yıl sonra halka açılmıştır. Banka 2006 yılında National Bank of Greece adlı Yunan banka tarafından satın alımıştır. Bankaya daha sonra 2015 yılında Katar Dünya Bankası QNB dahil olmuş ve ismi QNB Finansbank adını almıştır.

QNB Finansbank Finansal Hizmetler Grubu çatısı altındaki iştirakleri Finans Leasing, Finans Yatırım, Finans Portföy Yönetimi, Finans Faktoring, Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş, teknoloji şirketi IBTech, eFinans, Hemenal Finansman A.Ş. gibi iştirakleri vardır.

Ayrıca Faizsiz Konut kredisi hakkındaki araştırmamızı buradan okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank Anında Kredi

QNB Finansbank anında kredi acil nakit ihtiyaçlarına yönelik sunulan bir hizmettir. Günümüz koşullarında beklenmedik olaylarla karşılaşmak artık sıradan bir durumdur. QNB Finansbank, böyle durumları dikkate alarakher ihtiyaca uygun faiz oranları seçenekleriyle ihtiyaç kredilerini vatandaşların hizmetine sunmuştur. Bu hizmetten yararlanabilmek için bankanın müşterisi olma şartı da aranmamaktadır. Acil para ihtiyacı olan kişiler başvuru gerçekleştirerek QNB Finansbank anında kredihizmetinden faydalanabilmektedir.

QNB Finansbank’ın çeşitli kredi seçenekleri bulunmaktadır.  3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi bunlardan birincisidir. Bu krediyi aldığınızda ödemeye 3 ay sonra başlamaktasınız. Bankanın sunmuş olduğu ikinci kredi seçeneği ise kolay ödemeli kredidir. Bu kredide taksitler, ihtiyaç anında düşük tutarla başlamaktadır. Bu sayede kullanım kolaylığı sunulmaktadır.

QNB Finansbank Tanışma Kredisi

QNB Finansbank’ın üçüncü kredi seçeneği ise tanışma kredisidir. Bu kredi seçeneğine başvuru yapmak için banka müşterisi olmanıza gerek yoktur. Bu krediden faydalanabilmek için sunulan 1 yıl ön koşulu vardır. Belirtilen süre zarfında ihtiyaç kredisi ya da hazır kredi kullanılmamış olması gerekmektedir.

Doğum günü kredisi de QNB Finansbank’ın dördüncü kredi seçeneğidir. Bu kredide kişinin doğum gününün denk geldiği ay süresince yararlanabileceği özel faiz oranı teklifleriyle tüketicinin ilgisine sunulmaktadır. Bankanın beşinci kredi seçeneği ise Borç Transferi Kredisidir. Bu kredi seçeneğiyle diğer bankalara olan tüm borçlar QNB Finansbank çatısı altında toplanarak ödemeler düzenlenebilmektedir.

Kamu&Finans Maaş Kredisi

Kamu&Finans maaş Kredisi de bankanın altıncı kredi seçeneğidir. Bu kredi maaşını Finansbank’tan alan müşteriler ve kamu çalışanlarına özel faiz oranı avantajıyla sunulan kredi seçeneğidir. QNB Finansbank anında kredi seçenekleriyle her ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır.

QNB Finansbank kredi işlemlerini kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Bu sebeple kredi başvuru adımlarını sadeleştirmiştir. Herhangi bir bankadan kredi almak için belge toplamak ve sonrasında bu belgeleri bankaya teslim edilmesi gerekmektedir. Daha sonra banka formalite işlemleri devreye girmektedir.

Banka yapılan kredi başvurusunu değerlendirmeye almaktadır. Gerekli inceleme ve araştırmayı yaptıktan sonra tüketiciye cevap vermektedir. Kredi çekmek için bu yöntemleri değerlendirmek hem çok uzun hem de çok zahmetlidir. QNB Finansbank anında kredi hizmetiyle nakit ihtiyacı duyan tüketiciler için kolay başvuru yöntemi geliştirmiştir. Nakit ihtiyacı olan tüketici herhangi bir sorun çıkmadığı sürece seçtiği herhangi bir ihtiyaç kredisi seçeneğine sahip olabilmektedir.

QNB Finansbank Anında Kredi Özellikleri

QNB Finansbank anında kredi hizmetiyle tüketicilere çeşitli avantajlarsunulmayı hedeflemektedir.  Hızlı kredi kapsamında başvuruda bulunan tüketicilere bin TL ile 35 bin TL arasında nakit fırsatı sunan marka her bütçeye uygun olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Ancak bu kredi hizmeti, bankanın bireysel ihtiyaç kredisi altında verilmektedir.Bu yüzden bu krediden ticari kredi için başvuracak olan tüketicilerin yararlanması mümkün değildir.

QNB Finansbank anında kredi için vade süresini ve kredi faiz oranını her müşterisine farklı olarak dizayn etmektedir. Bu adım sonrasında tüketiciye sunulmaktadır. Daha önce Finansbank’ın müşterisi olan tüketiciler cazip şartlar altında ve cazip faiz oranı ile bu krediye sahip olabilmektedir. Bunun yanı sıra banka, müşterisi olmayan; banka ile yeni çalışmaya başlayacak kişilere de tanışma kredisi kapsamında hizmet vermektedir.

QNB Finansbank anında kredi hizmetinde en düşük faiz oranı yüzde 1,04’tür ve maksimum vade süresi 60 aydır. Kredi başvurusunda bulunan kişilerin özelliklerine göre farklı şartlar banka tarafından tüketicilere sunulabilmektedir.

QNB Finansbank sadece anında kredi özelliğine sahip değildir. Bunun yanı sıra bireysel kredi seçenekleri de bulunmaktadır.  Bireylerin evlilik, seyahat eğitim gibi masraflarına ya da mevcut borçlarının finansmanına yönelik nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bankaların sunmuşhizmeti için sık sorulan sorulardan bir tanesi de çekilmek istenen ihtiyaç kredisinin en üst limitidir. QNB Finansbank Cep, internet şubesi, web sitesi üzerinden 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi için başvuru yapılabilmektedir.

Bunun yanı sıra daha yüksek limitli ihtiyaç kredileri için de başvuru yapılabilmektedir. Ancak bunun için QNB Finansbank şubelerine yapılacak olan bir ziyaretle dilenen tutarda ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.

İhtiyaç kredilerinin vade sınırı yasal düzenlemeyle 60 ay ile sınırlandırılmaktadır. Bunun yanı sıra ihtiyaç kredisi başvuru koşulları arasında 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

18 yaşından büyük olan her tüketici başvuru yapabilmektedir. Bankanın olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapma hakkı saklıdır. İhtiyaç kredisi başvurusu için bazı genel evraklar gereklidir.Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı gibi faturalardan birisi gereklidir. Ancak kredilere göre farklılık gösteren belgeler de bulunmaktadır. Tapu fotokopileri, araç ruhsatları, mevduat ve gelir belgeleri de istenebilmektedir. Aynı zamanda bankanın ek belge talep etme hakkı da bulunmaktadır.İhtiyaç kredisinde esnek ödeme planı seçenekleri de sunmaktadır. Banka kredi vadesi boyunca her ay eşit taksit ödemeli ve düzenli ödeme planının yanı sıra esnek ödeme seçeneği sunmaktadır.

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu

QNB Finans Bank Anında Kredi hizmetine dahil olan seçenek dört tanedir. Bunlar, ihtiyaç anında kredini kullanarak taksit ödemelerini ertelemeyi sağlayan bir kredi ürünü olan 3 ay ertelemeli kredi, maaşını QNB Finansbank’tan alan veya kamu çalışanı olan tüketicilere özel faiz oranlarıyla sunulanKamu ve Finansmaaş Kredisi, nakit ihtiyaçları için kullanabilecek, skora göre faiz oranı avantajları sunan standart ihtiyaç kredisi paketidir. Bunlardan sonuncusu ise ihtiyaç kredisinin geri ödemelerini kolaylaştıran bir kredi ürünü olan artan taksitli kredi seçeneğidir. Bu oran her yıl yüzde 15 artış göstermektedir.

QNB Finansbank kredi başvurusu toplamda 4 adımdan oluşmaktadır. “Hemen başvur, başvurunu tamamla ve para hesabına gelsin “ işleyiş sırasıyla sade ve anlaşılır bir sisteme sahiptir. Eğer tüketici, QNB Finansbank’ta hesabınız varsa Hemen Başvur butonuna tıklamalıdır. Bu sayede başvuru derhal gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra 0850 220 8 573 numaralı telefondan, bankanın kredi hattı aranarak başvuru işlemi gerçekleşebilmektedir. Bunun yanı sıra bankanın özel olarak geliştirdiği Kredi GO mobil uygulamasıyla tek tıkla kredi başvurusu yapılabilmektedir.

QNB Finansbank anında kredi hizmeti çeşitli avantajları bünyesinde tüketicilere hızlı kredi imkânı sunulmaktadır. QNB Finansbank, hızlı kredi kapsamında başvuruda bulunan tüketicilere 1.000 TL ile 35.000 TL arasında nakit fırsatı sunmaktadır. Bu kredi hizmeti, bankanın bireysel ihtiyaç kredisi altında verilmektedir. Dolayısı ile bu krediden ticari kredi için başvuracak olan tüketiciler yararlanamamaktadır.

Nakit ihtiyacı duyan tüketiciler QNB Finansbank anında kredi hizmetinden, bankanın internet sitesi aracılığı ile başvuru gerçekleştirebilmektedir. Bu sayfadaki bilgilerin doldurulması ile Finansbank anında kredi başvurusu gerçekleştirilmiş olmaktadır. Finansbank anında kredi başvurusu için tüketicilerden bazı bilgiler talep etmektedir. Bu bilgiler, anında kredi başvurusu yapacak olan tüketicilerin TC kimlik numarası, doğum tarihi ve cep telefonu numarası olmak toplam üzere üç farklı bilgiyi kapsamaktadır. Başvuru sonrasında banka, başvuru yapan tüketicilere verdikleri cep telefonu numarası üzerinden olumlu ya da olumsuz olarak dönüş sağlamaktadır.

Finansbank’a anında kredi için başvuru gerçekleştirmeyi düşünen kişiler için gerekli kolaylıklar sağlanmaktadır. Tüketiciler bankanın bir şubesinden ya da müşteri hizmetleri yetkilisinden daha ayrıntılı olarak bilgi edinebilmektedirler.

Ayrıca başvuru yapacak olan kişiler, başvuru öncesinde anında kredi hizmeti dahilinde ek olarak talep edilecek olan masraflar hakkında da bilgi sahibi olmalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz