Fibabanka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Fibabanka Müşteri Hizmetleri
Fibabanka Müşteri Hizmetleri

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Fibabanka müşteri hizmetleri direk bağlanma nasıl oluyor? Direk bağlanma yapmak için hangi tuşlamaları yapmak lazım. Fibabanka müşteri numarası telefon numarası nedir? Müşterilerin en çok merak ettiği bu soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Fibabanka bilindiği gibi yeni bir bankadır. Bu yeniliği ile herkese göre yeni kampanyalar yapmıştır. Bu kampanyalardan en çok tercih edileni krediler ve kredi kartları olmuştur. Bu sebeple de müşteri sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Fibabanka müşterisi olan veya olmayan herkes 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirler. Ayrıca banka müşterileri çağrı merkezini aradıktan sonra isterse bankacılık işlemlerini de yapabilirler. Fibabanka müşteri hizmetleri 0 850 222 77 77 olarak bilinmektedir. Bu numarayı aradığınızda eğer direk temsilciye bağlanamadıysanız bazı tuşlamalar yaparak kolayca müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

İlgili yazılar;

Fibabanka Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Fibabanka müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapacak olan müşteriler bu konu hakkında pek bir bilgi sahibi olmayan kişilerdir. Bu sebeple müşteri numarası arandıktan sonra çeşitli tuşlamalar yapılır ve daha sonra hangi tuşlamalar yapıldığı hatırlanmaz sinirlenip kapatırız. Bu durumda tekrar aynı numarayı arayarak hem sinirimiz bozulur hem de zamanımız çalınır. Bu zaman kaybını yaşamak istemiyorsanız size verdiğimiz yöntemlerle anında işlem yapabilir ve tuşlamalar ile direk temsilciye bağlanabilirsiniz.

Fibabanka 0 850 222 77 77 numaralı çağrı merkezini aradığınız zaman müşteri temsilcisi direk bağlanması için menü sayılmaya başladığında 7 (YEDİ) tuşuna basmanız yeterlidir. Bu menü direk temsilciye bağlanma numarasıdır. Sıra veya bekleyen yoksa hemen görüşmenizi sağlayabilirsiniz. Yoğun saatlerde aradıysanız 5 dakika içinde konuşma yapacaksınız. Bu 5 dakikalık süre içinde telefonu kapatmayınız.

Müşteri Hizmetleri İle Yapılan İşlemler

Eğer müşteri numarasını kayıp, çalıntı kart ihbarı için arayacaksanız numarayı çevirdikten sonra direk 0(sıfır) tuşuna basınız. Bu menüde direk temsilci ile görüşüp kartınızı iptal ettirebilirsiniz. Eğer kartınızın çalındığını, kopyalandığını düşünüyorsanız bu işlemi yapmanız en doğal hakkınızdır. Şüpheli bir işlem olduğunda da hemen bankaya bildirmeniz gerekiyor.

Bu bankanın müşteri hizmetleri ile ayrıca EFT işlemleri, havale işlemler, başvuru işlemleri, fatura işlemleri, yatırım ve mevduat işlemler, kredi ve kredi kartı işlemleri ile şifre işlemlerini de yapabilirsiniz. Bu işlemlerinizi ayrıca internet bankacılığını kullanarak da yapabilirsiniz. Bunun için banka müşterisi olmanız ve internet şifresi oluşturmanız gerekiyor.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz