Fibabanka 0.98 Kredi Oranı Nasıl Alınır?

Fibabanka 0.98 Kredi Oranları
Fibabanka 0.98 Kredi Oranları

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Fibabanka Bireysel İhtiyaç Kredisi- %0.98 – Fibabanka 0.98 Kredi Nasıl Alınır? Düğün harcamaları, eğitim giderleri, seyahat ve tatil giderleri, ev eşyası yenileme, sağlık ihtiyaçları gibi pek çok nedene bağlı olarak Fibabanka’dan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Online olarak bilgilerinizi girmeniz halinde başvuru yapabileceğiniz Fibabanka ihtiyaç kredisi 60 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Fibabanka 0.98 Kredi faiz oranlarına sahip olan bu banka anında krediye ihtiyaç duyanlar için 444 88 88 numaralı telefon üzerinden hızlı bir şekilde kredi kullandırabilmektedir.

Çeşitli zamanlarda ihtiyaç kredisi almak isteyen müşterilerine kampanyalar düzenleyen Fibabanka, internet üzerinden yapılacak olan başvurularda ise %0.98 oranında faiz seçeneği sunmaktadır. Ayrıca şubelere giderek de düşük faiz oranlarından faydalanarak kredinizi alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar gibi teknolojik ürünler için kredi kullanacak kişilere de yardımda bulunan Fibabanka, Vatan Bilgisayar’dan taksitle teknolojik ürün alışverişi yapma imkanı vermektedir. Zen pırlanta şubelerinde de ihtiyaç kredisi alma imkanı sunan banka aynı zamanda CarrefourSA mağazalarında da kredi verebilmektedir. Ayrıca n11 ve Multinet Up alışveriş kredisi de sunmaktadır. Alınacak olan ürünler için kredi sunan banka alınan ürünlerin taksitli bir şekilde ödenmesini sağlamakta ve müşterilerine her gün bir yenisini daha eklemektedir.

https://www.fibabanka.com.tr/hesaplama-araclari/ihtiyac-kredisi-hesaplama-araci

Bu Adresten Fibabanka 0.98 kredi oranıyla kredi tutarını hesaplayabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvurusu

Fibabanka Taşıt Kredisi- %1,49

0 ve ikinci el araç alacak olan kişiler için taşıt kredisi sunan Fibabanka, 60 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. En az 3 ay vade seçeneği sunan banka bütçe ile uyumlu ödeme planları çıkararak kişilerin zorlanmadan kredilerini ödeyebilmelerini sağlıyor.

0 ve ya ikinci el araç alımında aracın 50.000 TL ve altı olması halinde %70 oranında kredi ödemesi yapmaktadır. 50.000 TL üzeri olan araçlarda ise kredi olarak %50 oranında ödeme yapabilmektedir.

Taşıt kredisi alacak olan kişiler için %1,49 faiz oranı sunan Fibabanka, şu evrakları istemektedir:

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • 0 araçlar için proforma fatura
 • İkinci el araçlar için ruhsatın fotokopisi
 • Çalışanlar için son 6 aya ait olan maaş bordrosu

Firma ortağı olan kişiler için,

 • Vergi levhası fotokopisi
 • Son 3 yıla ait onaylı bilanço
 • Son 3 yıla ait gelir tablosu

İlginizi çekebilir: Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma

Fibabanka Konut Kredisi- %1,20

Fibabanka konut kredisi almak isteyenler için 10 yıl yani 120 ay vade seçeneği sunmaktadır. Faiz oranları sabit olan konut kredisinde krediler TL cinsinden kullanılabilir. Konut kredisinde alınan konut ipotek altına alınır. Fibabanka konut kredisi kullandırmak için kefil isteyebilmektedir.

Gerçek kişilerin yapacağı konut kredisi başvurularında KKDF ve BSMV ücretlerinden muaf olunabilmektedir. Bordrolu olarak çalışan kişilerden şu belgeler istenmektedir:

 • Nüfus cüzdanının fotokopisi
 • Son 6 aya ait olan maaş bordrosu
 • Konut tapusunun fotokopisi

Firma ortakları tarafından alınacak olan konutlar için şu belgeler istenmektedir:

 • Nüfus cüzdanının fotokopisi
 • Ticari Sicil Gazetesinin fotokopisi
 • Son döneme ait olan mizan
 • Vergi Levhasının fotokopisi
 • Son 3 yıla ait olan bilanço ve gelir tablosunun fotokopisi

Konut kredilerinde standart olarak 3-120 aylık vade seçenekleri için %1,20 faiz oranı sunulmaktadır. Dosya masrafları ve diğer masrafların kredi tutarına eklenmesi ile birlikte genel bir fiyat çıkarılmaktadır. Piyasa genelinde sunulan ev kredisi faiz oranlarına göre en düşük faiz oranlarına yakın olmasından dolayı Fibabanka, çoğu kişi tarafından tercih edilebilmektedir. Şubesinin her yerde bulunmamasından dolayı kredi alacakların kafasını karıştıran bu banka farklı mağazalardan yapılan alışverişlerin taksitlendirilmesinde daha sık tercih edilmektedir. Dijital bankacılık işlemlerinin hızlı olması ve alışverişlerde sunduğu imkanlar sayesinde adını duyuran banka büyük bir hızla ilerlemektedir.

Fibabanka 0.98 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

2010 yılında kurulan ve hizmet ağını büyük bir titizlikle genişleten Fibabanka, müşterilerine ve müşterisi olmayan kişilere sunduğu krediler ile öne çıkıyor. Bireysel ihtiyaç kredileri, araç kredisi ve konut kredisinin yanı sıra teknolojik ürünler almak isteyenler için anında kredi imkanı da sunan banka hızlı kredi başvurusu yapmak isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. Düşük faiz oranları ve SMS ile kredi başvurusu yapabilme ayrıcalığı sunan Fibabanka, online olarak da kredi başvurusu yapabilmeyi sağlıyor.

Fibabanka şubesinin bulunmadığı il ve ilçelerde olanlar içinde web üzerinden ve ya müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapma imkanı veren Fibabanka faiz oranlarındaki düşüklükten dolayı fazlaca kişi tarafından tercih ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz