Estetik Ameliyatı İçin Kredi Veren Bankalar

Estetik Ameliyatı İçin Kredi Veren Bankalar

Estetik Ameliyatı İçin Kredi Veren Bankalar hangileridir? Estetik ameliyatı için kredi almak isteyenler için kredi başvuru şartları nelerdir? Bu kredi ile ilgili bilmek istediklerinizi sizlerle paylaşacağınız. Son günlerde özellikle televizyon haberlerinde estetik yaptırmak isteyenlerin artık banka kredilerine başvuru yaptığını görmekteyiz. Bu tarz kredilerin olup olmadığını merak ediyorsanız bankalar estetik ameliyatları için kişilere özel krediler vermektedir. Bankalar kredi verirken estetik kredisi olarak bu hizmeti vermektedir. TEB ve Denizbank üzerinden estetik kredisi alabiliyorsunuz. Diğer bankalarda ise sadece ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

İlgili yazılar;

Estetik Ameliyatı Kredisi 2020

Estetik ameliyatı geçirmek isteyenler ve ekonomik durumu bu işlemi yapmasına izin vermeyenler bankalardan kredi başvurusu yaparak bu sıkıntılarını giderebilirler. Bu krediler ile birlikte estetik olmak istiyorsanız ücretini ödeyip hemen ameliyat için randevu alabilirsiniz. Kredileri almak istiyorsanız öncelikle banka kredi notunuzun yüksek olması ve bir gelirinizin olması gerekmektedir. Bankalardan eğer estetik ameliyatı için kredi almak istiyorsanız banka şubesine gidip evraklarınız ile başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz aynı gün sonuçlanıp size hemen bildirilecektir.

Hangi Bankalardan Kredi Alınır?

Denizbank ve TEB üzerinden estetik ameliyatı için kredi başvurusu yapabilirsiniz. Estetik kredileri 60 ay vadeye kadar bireysel kredi olarak verilmektedir. Ayrıca diğer bankalardan da ihtiyaç kredisi olarak başvuru yapabilir ve estetik ihtiyaçlarınız için nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Şimdi sizlere bu bankaların verdikleri kredi limitleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Denizbank Estetik Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank Türkiye’de en uygun başvuru yapacağınız bankaların başında gelmektedir. Bu bankadan direk estetik kredisi almanız da mümkündür. Kredi limiti en fazla 55.000 TL’ye kadar verilmektedir. 60 ay vadeye kadar alınan bu krediler kişinin kredi skoruna göre faiz oranı uygulanmaktadır. Estetik kredisi başvurusu için banka şubelerinden veya internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Ama şubelerde estetik kredisi adı altında başvuru yaparsanız daha sağlıklı değerlendirilecektir.

55.000TL 60 Ay Vade ile Kredi Hesaplaması Yapmak İçin Tıklayın.

Kredi başvurusu için ayrıca SMS sistemini de kullanabilirsiniz. ESTETIK yazıp boşluk bıraktıktan sonra TCKN yazıp 3280 sms hattına mesaj atarak hemen ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Kredi onayı geldikten sonra ameliyat olacağınız yer ile görüşülüp kredi ile ameliyat masrafları ödenecektir.

TEB Estetik Kredisi Nasıl Alınır?

TEB üzerinden de estetik ameliyatı için kredi alacaksanız en fazla 12 ay vade ile bu krediyi almanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. TEB üzerinden yapacağınız başvurularda ESTE World müşterisi olan kişiler bu kredileri kullanabilirler. Este WORLD bu kredilerde dosya masraflarını da kendisi karşılamaktadır. 500 TL ve 100.000 TL arasında alacağınız bu kredilerde gelir belgenizin de olması durumunda kredi alabilirsiniz. 100 bin lira üzerinde kredilerde de banka şubeleri genel müdürlük onayı gönderebilir. Onay alındıktan sonra hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi işlemleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Bu bankaların haricinde ayrıca diğer bankalardan da ihtiyaç kredisi adı altında krediler alabilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi devlet bankaları uygun faizlerle sizlere kredi imkanı vermektedir. Garanti BBVA, QNB Finansbank, ING, Yapı Kredi ve İş Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak başvuru sebebine estetik ameliyatı için kredi yazarsanız değerlendirme süreci daha hızlı olacaktır.

Estetik Kredisi Ödemezsem Ne Olur?

Estetik kredisi bankaların ihtiyaç kredileri ile birlikte verilmektedir. Bu ameliyatı olan kişi eğer borcunu ödemezse ameliyat olan yerler ile ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız. Sadece ödememe durumunda banka ile muhatap olacaksınız. Banka kredisi ödenmediği zaman icralık olacaksınız. İcralık olan kişiler ise bir dahaki banka çalışmalarında kırmızı kalemli müşteri olacakları için yapamayacaklardır. Bu yüzden kredileri ödeyemeyecek gibi olursanız kredi yapılandırması yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz