Esnaf Kredisi Veren Bankalar 2020

Esnaf kredisi, uygun faizli esnaf kredisi, esnaf kredisi veren bankalar gibi soruları soruyıor iseniz aşağıda tam size göre bilgiler yer almakta. Dikkatli okuyarak bu konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Kobi Kredisi Ne Demek?

Esnaflık yaparak yaşamınızı idame ettiriyorsanız, siz de günün birinden esnaf kredisi veren bankalardan kredi çekerek işletmenizle ilgili ihtiyaçları karşılamak durumunda kalabilirsiniz. Bankalar arasındaki rekabetin kızışmasıyla birlikte müşterilerine her geçen gün yeni bir kampanya, hizmet sunmaktadır.

Bu anlamda müşterinin dikkatini çekebilen kampanyalar sayesinde bankalar daha çok müşteri kazanmakta ve bununla doğru orantılı olarak da daha çok para kazanmaktadır. Esnaf kredisi veren bankalar aracılığıyla esnafların kullandığı krediler acil ihtiyaçları karşılamak için kullanılabileceği gibi uzun süreçli herhangi bir projeyi geliştirmek için de kullanılabilmektedir. Siz de bir esnafsanız ve krediye ihtiyacınız varsa bu yazı size hangi bankalara gidip kredi çekebileceğiniz konusunda yardımcı olacaktır.

Esnaf kredisi alabilmeniz için bazı özellikleri bulunuyor ve bu özellikleri de sağlıyor olmanız gerekiyor. Yoksa kredi almak nerede ise olanaksız diyebiliriz. Eğer sizde esnaf kredisi almak istiyorum diyorsanız aşağıda ki bankalardan faydalanabilirsiniz.

Göz atmanızda fayda var: Esnaf Kredisi Nasıl Alınır?

Esnafa kredi veren bankalar

– İş Bankası: “Esnafa Destek” sloganıyla krediye ihtiyacı olan esnafı destekleyen İş Bankası %1 civarında bir faiz oranıyla müşterilere sunulmuş durumdadır. Bunun yanında 12 ay vadeli kredilerde peşinat ödememe gibi seçeneğinizde bulunmaktadır.

– Şekerbank: Uzat Elini Türkiye! Esnafım Kredisi seni bekliyor! sloganıyla esnafa kredi veren Şekerbank 60 aya kadar vadeyle %1.65 faizle kredi kullandırmaktadır.

– Halkbank: Esnaf kredisi adı altında 4 kredi türü kullandırmaktadır. Bunlar; ESKKK Kefaletiyle Krediler, ESKKK Kefaleti Olmaksızın Krediler, Sıfır Faizli Esnaf Kredileri, Halk Esnaf Destek Paketi’dir. Bu krediler hakkında detaylı bilgi almak ve kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

– Vakıfbank: “Esnafa Halden Anlayan Kredi” sloganı ile esnaf müşterilerinin yüzünü güldüren Vakıfbank 20000TL’ye kadar 36 ay vadeli kredileri Mini Kredi olarak adlandırırken, 50Bin TL’ye kadar olan kredileri de Standart kredi olarak adlandırmaktadır. Seçtiğiniz krediye göre de uygun faiz oranları sunmaktadır. Bu anlamda detaylı bilgiye ulaşmak için Vakıfbank şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

– Denizbank: Esnafa en hızlı kredi Denizbank’ta sloganıyla müşterilerine bu krediyi sunan Denizbank esnaf kredisi başvurusu için neler yapılması gerektiğini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Siz de bu bankalardan hangisinin sizin için uygun olduğuna karar verdikten sonra başvurunuzu banka şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Devlet Destekli Kobi Kredisi Nasıl Alınır? (Faizsiz Kredi)

Güncelleme: 17.05.2019


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz