EOS Nedir? EOS Coin

Eos Coin alt coinler arasında merkezi olmayan uygulamalar ile birlikte ölçeklenme sağlanacak blok zinciri mimarisini de aynı anda sunmakta olan bir coin türüdür. Bu alt coin için sistem üzerinde uygulamaların kurulabilmekte olduğu işletim sistemine benzer olacak şekilde bir yapı oluşturulur. Böylelikle de bu uygulamalar içerisinde asenkron iletişim ve aynı zamanda daha fazla VPU çekirdeği ile birlikte uygulamaların programlanmaları sağlanmaktadır. Bu teknoloji ile birlikte çok fazla işlem ile birlikte ölçeklendirme imkanı sunulmaktadır. Bu ölçeklendirme ile birlikte kullanıcıların ücretlerini en düşük seviyeye indirerek merkezi olmayan uygulamaların da bu şekilde çalışmalarını sağlamaktadır.

Pek çok alt coin gibi EOS da iki farklı unsurdan bir araya gelmektedir. Burada EOS tokenleri ve bununla birlikte EOS.io unsurları bu sistem içerisinde iki ana parça olmaktadır. Bu parçaları belirtmek gerekirse resmen bilgisayarlar içerisinde yer alan işletim sistemlerine benzetmek uygun olmaktadır. Merkez olmadan ölçeklendirme ile birlikte piyasaya dönüştürülerek coin olmaktadır.  

Eos Coin Nasıl Alınır?

Eos Coin alarak yatırımlarını gerçekleştirmek isteyen kişiler bunun için ilk olarak bir kripto para borsasında ücretsiz olarak hesaplarını oluşturmalıdırlar. Daha sonrasında ise hesap oluşturma işlemlerinin ardından cüzdanlarım bölümüne gelen kişiler bu alanda Eos coin alabilmektedirler. Böylelikle de yatırımlarını gerçekleştirmek adına bu alt coini tercih edebilmektedirler.

En güvenilir şekilde Eos coin olarak yatırımlarını gerçekleştirmek isteyen kişiler bunun için belirli adımları takip edebilirler. Bunun için ilk olarak borsaya TL bakiyesi yüklemek gerekmektedir. Daha sonrasında da bu alana gelerek kripto para al seçeneğine gelinmesi gerekir. Ardından da bu alanda açılan pencere içerisinde TRY ile işlem yapmak istenildiği seçilmeli ve daha sonrasında da coin kısmına gelerek USDT yani Tether seçilmesi gerekir. Bu alanda sağ alt seçeneğine gelinerek klasik sekmesine tıklanması ve daha sonrasında ise açılmış olan o pencere içerisinde EOS yazılması gerekir. Bu alana çift bir şekilde tıklanması sonrasında al kısmına basılarak ne kadar alınacaksa eğer o kadar seçim yapılabilmektedir. Böylelikle de hesaba istenilen miktarda Eos eklenebilmektedir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:   Bitcoin Cash Nedir? Nasıl Alınır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz