Enpara.com Bas Biriktir Nedir, Nasıl Kullanılır?

enpara.com tarafından müşterilerine sunulan eğlenceli ve bir o kadar da mükemmel olan bu uygulamanın adı “bas biriktir”. Henüz enpara müşterisi değilseniz bu uygulamayı kullanamayacaksınız. Eğer enpara.com müşterisi olup, şubesiz bankacılık fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız hala geç kalmış sayılmazsınız. Enpara.com hesabının nasıl açılabilceğini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bas biriktir nedir? nasıl kullanılır?

Bas biriktir kullanmanız için ihtiyacınız olan şey internete bağlanabilen bir cep telefonu ve enpara.copm hesabıdır. Eğer ikisine de sahipseniz o zaman enpara mobil bankacılık uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Sonrasında bas biriktir hesabı tanımlamalı ve bas biriktir için bir miktar belirlemelisiniz.

Para biriktireceğiniz zaman bas biriktir tuşuna basarak belirlediğiniz miktardaki para bas biriktir hesabına aktarılıyor. Para biriktirmeyi eğlenceli hale getiren bu uygulama sayesinde kendinize hedefler koyabilir ve bas biriktir ile bu hedefleri daha eğlenceli ve kısa sürede ulaşabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Bankacı olmak için aranan şartlar nelerdir

Diyelim ki okulunuz evinize yakın ve normalde otobüsle gidiyorsunuz ve otobüse para vereceksiniz. Eğer okulunuza yürüyerek giderseniz bas biriktire bir kere basacaksınız ve okula gitmek için harcayacağınız hesabı bas biriktir hesabına tek tuşla aktarmış olacaksınız.Bas biriktir kullanabilmek elbette hesabınızda bas biriktir olarak tanımladığınız miktar kadar para olmalıdır. Bas biriktirle para biriktirirken Enpara.com ekpara limiti tanımladıysanız bu limitten kullanma şansınız bulunmamaktadır. Eğer henüz ekpara hesabınız yopksa ve tanımlamak ve ekpara avantajlarından yararlanmak istiyorsanız.

 

İpucu:

Bas biriktirle ilgili para miktarını değiştirme vb. ayarları dilediğiniz zaman Cep şube’nin ayarlar bölümünden değiştirebilir ve uygulama size göre değilse kapatabilirsiniz. Bu bilgiler dahilinde size uygun tüm işlemleri en rahat bir şekilde görebilirsiniz. Bas biriktir hesabı da aktif bir şekilde oluşacak ve faydalanmanızı sağlayacaktır.

BUNA BAKTINIZ MI?  Finansbank Swift Kodu Nedir?


enpara-com-bas-biriktir-nedir-ne-degildirFinansbank enpara ile bas biriktir hizmeti hakkında yukarı da detaylı bilgi verilmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda bas biriktir ne işe yarar, bas biriktir nasıl kullanılır öğrenilecek tüm bilgiler aktarılmıştır.

Güncelleme: 10.03.2019


One Reply to “Enpara.com Bas Biriktir Nedir, Nasıl Kullanılır?”

  1. çok güzel bir uygulama gibi görünüyor. Bu durumda eğer bas biriktir hesabımı kapatmak istersem bir ücret kesimi yapılıyor mu ya da istediğim zaman bu hesabı kapatabilirmiyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir