En İyi Aidatsız Kredi Kartları Ücretsiz Kredi Kartı

En İyi Aidatsız Kredi Kartları
En İyi Aidatsız Kredi Kartları

Alışveriş için veya para taşımak için ülkemizde yaygın olarak kullanılan finansman araçlarından birisi kredi kartlarıdır. Fakat bankalar kredi kartları ve para kartlar için kullanıcılarından belli bir para almaktadır. Bankalar bu aidatları kartla ilgili gerçekleştirilen çeşitli hizmetlerin bedeli olarak almaktadırlar. İnsanlar ise kredi kartı için bankalara hem faiz hem de aidat ödemek istememektedirler. Bankalarda müşteri çekebilmek ve müşterilerine çeşitlilik sunmak için aidatsız kredi kartları çıkarmışlardır.

  • Seç Aynı Gün Kredi Kartı Veren Banka Var Mı?
    Aynı Gün Kredi Kartı Veren Banka Var Mı? İçeriğe Git
  • Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulaması Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
  • İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu 2 Yöntemle Sorgulama İçeriğe Git
  • QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme İçeriğe Git
  • Vakıfbank Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git

Aidatsız Kredi Kartları ve Bankaları

OKU: En İyi ve Avantajlı Kredi Kartı Hangisi

Akbank / Axess free

Akbank yıllık ödemek istemeyen müşterileri için Axess Free kartı çıkarmıştır. Axess Free kart, kullanmak isteyen müşteriler faydalanması için birçok avantaj sunmaktadır. Axess free kart alışverişlerde ilave taksitlendirme ve taksit erteleme şansı sunmaktadır. Bunun yanı sıra nakit çekebilme ve ek kart çıkarabilme gibi özellikleri vardır. Ayrıca da harcamalarınızı kolay öğrenebilmek ve takip edebilmek için “Free Bütçem” servisini kullanabilirsiniz. Bu da Akbank’ın müşterilerine sunduğu bir ayrıcalık olarak dikkat çekmektedir.

İNG Bank / Pegasus Plus kart

İNG Bank’ın aidatsız olarak çıkarttığı kart, Pegasus Plus karttır. Pegasus plus kartı Pegasus Hava Yolları ile yapılan her uçuşa % 2 uçuş puan veriyor. Pegasus Plus kart, uçuşların yanı sıra diğer harcamalarınızda da taksit ve bonus puan gibi avantajlar sunmaktadır.

Göz Atabilirsiniz;

İş Bankası / Maximum Aidatsız kart

İş Bankası aidat ödemek istemeyen müşterileri için Maximum Aidatsız kartı çıkarmıştır. Maximum Aidatsız kart sahipleri birçok avantajdan faydalanabilir. ATM özelliği olduğu için ATM’lerde vadesiz hesaplarınıza bakabilir bireysel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Maximum aidatsız kart kullanıcıları alışverişlerinde taksit ve maxi puan kazanabilirler. Ayrıca Maximum aidatsız kart kullanıcıları yakınlarına da ek kart çıkartabilirler.

Garanti Bankası / Bonus Flexi

Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu aidatsız kart ise Bonus Flexi karttır. Bonus Flexi kartla yapılan harcamalarda bol bol bonus puan kazandırıyor. Bunun yanı sıra ödemeleri taksitlendirebilir, ödenemeyen taksitler de bir sonraki aya ertelenebilir.

Yapı Kredi / World Eko kart

Yapı Kredi’nin kullanıcılarına sunduğu aidatsız kredi kartı olan World Eko kart birçok kolaylık ve avantaj sunar. Fiziksel olarak temassız işlem özelliğine sahip olan bu kart, kullanıcıların hayatlarını hızlandırıyor. World Eko kartın anlaşmalı olduğu yerlerde yapılan alışverişlerde indirim ve taksit fırsatından yararlanılabilir. Ayrıca da World eko kartla otomatik ödeme talimatı verilerek, faturalar ve ödemeler kontrol altına alınabilir.

Finansbank / Fix Card

Finansbank’ ta her banka gibi aidatsız kredi kartı isteyen müşterileri için Fix Card’ı çıkarmıştır. Fix Card’ın avantajlarına baktığımızda alışverişlerde taksit ve puan kazanma şansı sunmaktadır. Fix Card’ın bir başak avantajı ise hem kredi kartı olarak hem de para kart olarak kullanılabilmektedir.

HSBC Bankası / HSBC concept kart

HSBC concept kart kullanıcılarından yıllık olarak aidat talep etmemektedir. Bunun yanında da birçok avantaj sunmaktadır. Taksit ve ödemeleri erteleme fırsatının yanı sıra anlaşmalı işyerlerinden yapılan alışverişlerde indirim şansı sunmaktadır.

Odeabank / Bank’o Card

Bank’o Card Odeabank’ın müşterilerine aidatsız olarak verdiği kredi kartıdır. Bu kart hem nakit ihtiyaçlarında hem de kredi kartı ihtiyaçlarında kullanılabilir. Ayrıca Bank’o Card’ın taksitlendirme ve erteleme seçeneklerinden faydalanarak sunulan ödeme kolaylığından da faydalanabilinir.

Göz Atabilirsiniz: Bankamatik Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz