Emekli maaşını Akbank’a Taşıyana 300 TL

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Hemen hemen tüm bankalar birbirleriyle yeni müşterileri kapmak için ciddi bir rekabet içerisine girmiş durumdadur. Akbank’a bu konuda sıkı rekabet eden bankalardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Akbank bu pastadan büyük payı alabilmek için birbiri ardına reklam kampanyaları düzenlemiş, müşterilere çeşitli kampanyalar sunarak ilgi çekmeyi başarmıştır. Emekli olan kişiler de Türkiye’de bir hayli fazla olduğundan dolayı bankalar bu kitleye de özel kampanyalar düzenlemektedir. Akbank’ta emekliler için sunduğu kampanyalarla pastanın büyük payı kapmış ve kapmaya devam etmektedir. İşte emekliler için Akbank 300 TL kampanyası.

Göz atabilirsiniz: Akbank 1.35 Kredi Oranı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’a emekli maaşını taşımanın avantajları

Emekli olan kişilerin maaşlarını bankaları taşıması için çeşitli kampanyalar bankalar tarafından sunulmaktadır. Bu kampanlardan biri de Akbank’ın müşteri adayı olan emeklilere sunmuş olduğu kampanyadır. Her banka belli bir kampanya sunarak emekli maaşını kendi bankasına çekmeyi hedeflemektedir.

Emekli olmadan önce büyük bir firmada çalışan kişiler maaşlarına ek olarak bankanın sunmuş olduğu promosyonlardan faydalanabilmektedir. Ancak emekli olunmasıyla birlikte genellikle bu promosyonlar son bulmaktadır. Siz de bu veya benzer bir sebepten ötürü emekli olduktan sonra promosyonlardan faydalanamamktan ötürü sıkıntı duyuyor olabilirsiniz. İşte Akbank tam bu aşamada emekli maaşını Akbank’a taşıyan kişilere promosyon sunmaktadır. Siz bu taşıma işlemine karar verip bankaya başvuruda bulunursanız banka sizin hesabınıza 300 TL tutarında chip para tanımlayacaktır. Kazandığınız bu para puanı dilediğiniz şekilde harcama şansına erişmiş olacaksınız. Kimi bankalar maaş taşıma işlemi sonrasında altın da verebilmektedir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Tapuya Kredi Veren Bankalar 2020

Göz Atabilirsiniz;

Akbank Emekli Maaşını Taşıyan 300 TL ‘nin şartları nedir?

ilgili kampanya 1 Ocak 2016’dan 31 Aralık 2016’ya kadar olan başvurular için geçerlidir. 2017 senesi için bankanın yeni bir kampanya tanımlaması söz konusu olabilir.

2013 senesinin Ocak ayından itibaren herhangi bir şekilde bir kere dahi olsa emekli maaşını Akbank’tan alan kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyadan faydalanabilmek için emekli maaşının minimum 500TL olması gerekmektedir. Bu tutarın altında maaş alan kişilerin kampanyadan yararlanması söz konusu değildir.

Kazanılan para bir defada müşteriye verilmez. 50’şer TL olarak maaşın çekileceği ilk 6 ay boyunca verilir.

Kampanyadan kazanılan paranın 6 ay içerisinde harcanması gerekmektedir. Aksi durumda iptal olması söz konusudur.

Siz de bu şartları beğendiyseniz ve Emekli maaşınızı Akbank’a taşımaya karar verdiyseniz bu durum 31 Aralık 2016 tarihine kadar yanınıza nüfus cüzdanınızı alarak banka şubelerinden herhangi birine giderek başvurunuzu gereçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde internetten ya da telefon bankacılığından bu başvurunun gerçekleştirilme olasılığı bulunmamaktadır.

Göz atabilirsiniz: Akbank Bankamatik Kartı Şifresi Alma

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/ziraat-bankasi-atmsinden-emekli-maasi-cekmek/
  2. https://www.kredivepara.com/sgk-evrak-takibi-sorgulama/
  3. https://www.kredivepara.com/mobil-bankacilik-nedir-avantajlari-ve-zarari-nelerdir/
  4. https://www.kredivepara.com/kredi-sicili-bozuk-olanlara-kredi-veren-bankalar-2020/
  5. https://www.kredivepara.com/en-yuksek-mevduat-faiz-oranini-veren-bankalar/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz