DP Parfüm Bayilik Başvuru Koşulları ve Şartları Nelerdir?

DP Parfüm Bayilik
DP Parfüm Bayilik

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Türkiye’nin son dönemde en dikkat çeken açık parfüm firmalarından DP Parfüm bayilik veriyor. 1999 yılında Ankara’da kurulan D&P perfumum, günümüzde Türkiye’nin 70’den fazla ilinde 400 franchise noktasına sahiptir. Bu kapsamda firma bayilik sistemini açık tutmaya devam ediyor. İnsanların giyim kadar kokuya da önem verdiklerini artık herkes biliyor. Orijinal parfümleri kullanırken hem çabuk bitmesinden hem de fiyatlarının yüksekliğinden şikayet ederiz. İşte bu nedenle son yıllarda açık parfümler oldukça çok tercih edilmektedir. Satış alanı da geniş olan bu sektör de çalışmak isteyenler için, açık parfüm bayiliği veren firmaların başında gelen DP parfüm bayiliği başvuru koşulları ve şartlarını ele aldık.

Göz atın: Girişimci Hibe Desteği Nasıl Alınır?

DP Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır?

Ülkemizde dar gelirli vatandaş gerekli ihtiyaçlarının pahalısını durumlarda ,tercihini daha uygun fiyatlı olanlardan yana kullanır. Bu seçime bizi maddi yeterliliklerimiz iter. Tabi ki orijinal parfümü herkes almak ister. Ancak 80 lira yerine  20 liraya aynı kokuyu temin edebiliyorsanız. Ucuz olanı seçersiniz. Aynı durum iş seçimi ve bayilik alımında da geçerlidir. Büyük marka kozmetik firmasının bayiliği için risk almaktansa, bütçesine uyan, geliri iyi küçük bayilere başvurmak da aynı şekilde girişimci için faydalı olacaktır. Girişimci riskli işe girerek sermayesini zarara sürükleyebilir. Ancak DP parfüm bayilik almak için istenen koşullara sahip olmanız durumunda 30 bin liraya bayilik alma şansına sahipsiniz. Bayilik için sermayeniz varsa ve gerekli şartları sağlıyorsanız. dpperfumum.com adresinden bir başvuru belgesi hazırlayarak, cv bırakabilirsiniz. En kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.

Göz Atabilirsiniz;

DP Parfüm Bayilik Şartları Nelerdir?

DP Parfüm Türkiye’nin her noktasında hizmet vermek için bayilik sistemi ile büyümekte ve tüm iller için gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye almaktadır. Hemen hemen her sektörde olduğu gibi açık parfüm sektöründe de işletmenin karlılığı ve satış hacmi üzerinden etkili olan en önemli faktörlerin başında lokasyon seçimi  gelmektedir. DP Parfüm bayiliği alan girişimcilerinden işletmelerinin insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, işlek caddelerde ve alışveriş merkezlerinde açmalarını beklemektedir. Ayrıca alışveriş merkezlerinin önemli noktalarında açılan standların da yüksek cirolara ulaşmayı mümkün kıldığı bilgisi DP Parfüm bayiliği almak isteyen girişimciler ile paylaşılmaktadır.

Göz atabilirsiniz: KOSGEB Market, Bakkal Açmak için Hibe Desteği

DP Parfüm bayiliği alan girişimcilerin seçeceği işletmelerin en az 10 metrekare olması koşulunu aramaktadır. DP Parfüm yüksek karlılık ve düşük maliyet oranlarına bağlı olarak yatırımcılar tarafından büyük talep görmektedir. Marka bayilik almak isteyen girişimcilerin işletmelerini açacakları lokasyonda bir başka DP Parfüm bayiliğinin bulunmamasına özen göstermektedir. DP Parfüm bayiliği almak isteyen girişimciler marka ile iletişime geçerek yatırım koşulları ile ilgili detaylı bilgi alıp bayilik taleplerini markaya iletebilmektedirler.

 

DP Parfüm Bayilik Destekleri Nelerdir?

DP Parfüm bayiliği almak isteyen girişimcilerin karlılığını belirleyen en önemli konu olan yer seçimi konusunda fizibilite çalışmaları ile destek olmaktadır. Marka merkezi tarafından düzenlenen reklam çalışmalarından ve kampanyalardan bayiler de yararlanmakta bu şekilde satış hacimlerini artırabilmektedirler. DP Parfüm bayiliği alan girişimcilerine ayrıca eğitimler ile destek olmakta satış ve pazarlama destekleri de sağlamaktadır. DP Parfüm kar marjı oldukça yüksek olup bayilik alan girişimcilerin yatırım sermayelerini kısa gürede geri kazanmalarını ve karlı işletmeye sahip olmalarını mümkün hale getirmektedir.

Göz atabilirsiniz: Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Siz de Türkiye’de büyümesini sürdüren sektörlerden biri olan açık parfüm sektöründe yer almak isterseniz DP Parfüm bayilik koşullarını öğrenebilir markanın bayi ağı içerisindeki yerinizi alabilirsiniz. Markanın her bütçeye hitap eden kaliteli ürünleri sayesinde satış ağınızı giderek genişletebilir ve karlı bir iş sahibi olabilirsiniz

 

DP Parfüm açık parfüm sektörü bünyesinde faaliyet gösteren öncü markalar arasında yer almaktadır. DP Parfüm açık parfüm sektöründe bayilik veren firmalar içinde yatırımcılar için uygun yatırım koşullarının yanı sıra sektörde büyük bir pazar payına sahip olması nedeni ile de cazibesini korumaktadır. Uygun fiyata yüksek kalitede parfüm üretimini ilke edinen DP Parfüm hem ülkemizin hem de Avrupa Birliği’nin standartlarına uyumlu üretim yapan % 100 sermayeli bir Türk şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurt içi yatırımların yanı sıra ihracata da önem veren DP Parfüm en yüksek hacimli parfüm ihracatçısı konumunda yer almaktadır.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz