Denizbank 1.39 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank 1.69 Kredi
Denizbank 1.69 Kredi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Genel olarak hepimiz zaman zaman nakit paraya ihtiyaç duyarız. Kimi ev almak ister, kimi araba, kimi düğün dernek işlerine girmek ister, kimi kendi ihtiyaçlarını kolayca gidermek…  Denizbank 1.39 kredi imkânı ile ihtiyaç sahibi olan insanların ilgisini yakından çekiyor.  İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisine başvuracak bireysel müşteriler için kredi oranları epey düşmüş durumda. Ayrıca tüm kamu çalışanlarına özel faiz oranları da 60 aya varan vade imkânı ile temin etmeniz mümkün.

Denizbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hakan Ateş yaptığı açıklamada 2019 yılının ikinci yarısında Türk Lirası’nın faizlerinde gerileme olacağını belirtti. Ayrıca bunun da kredi genişlemesine imkân sağlayıp, akabinde takibe dönüşme hızında yavaşlamayı ve takipte bulunan kredilerin tahsilatlarına bir ivme kazandırabileceğini söyledi.

Göz atabilirsiniz: Ziraat Bankası 0.79 Kredi – Ziraat Bankası Faiz İndirimi

Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusunda ilk tercih edilen hiç şüphesiz ki en yakın Denizbank şubesine gitmektir. Bankada çalışan kişiler tarafından gerekli evraklar talep edilir ardından kişinin kredi başvuru işlemi gerçekleştirilir. Fakat bankaya gitmeden de kredi başvurusun da bulunmamız mümkün. Denizbank internet bankacılığı kullanan kişiler kendi hesapların giriş yaptıktan sonra direkt olarak kredi başvurusunda bulunabilirler.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vakıfbank Maaş Müşteri Kredisi Nedir? Nasıl Başvurulur?

Fakat Denizbank müşterisi olmayan kişiler içinde kredi başvurusu yapabilmek mümkündür. Öncelikle Denizbank resmi internet sitesine girdikten sonra krediler bölümünden ihtiyaç kredisi kısmına tıklayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Aylık faizi %1.39dan başlayan fırsatları ile Denizbank ihtiyaç kredisine 60 aya varan vadelerle başvurabilirsiniz. Üstelik sadece TC kimlik numarası ve cep telefon numaranızla başvurmanız mümkün.

Denizbank Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Taşıt kredisi sadece araç alabileceğiniz zamanlarda kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Ödemesi direkt olarak satıcıya yapılır. Kredi ödemeniz bitene kadar hiçbir şekilde aracın satışını gerçekleştiremezsiniz. Taşıt kredisi başvurusu için yine Denizbank web sitesi üzerine giriş yapıp ardından krediler sekmesinden taşıt kredisi bölümüne tıklıyoruz. Bu adımları takip ederek ikinci el ya da sıfır kilometre araç sahibi olabilmek için kredinizi temin edebilirsiniz. Üstelik Denizbank tüm taşıt kredisine başvuran müşterilerine özel uygun vade ve faiz fırsatları ile birlikte 3 aylık bir taksit erteleme fırsatı sunuyor.

Bireysel Taşıt Kredisi İçin İstenilen Belgeler Nelerdir?

  • Bireysel Kredi Başvuru Formu
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi (Ehliyet fotokopisi de kullanılabilir)
  • Gelir Belgesi (Maaş bordrosu veya şirketinizin imza sirküleri ile birlikte olan maaş yazısı. Serbest meslek ile uğraşanlar için ise; son 3 yıla ait vergi levhası)

Ticari Taşıt Kredisi İçin İstenilen Belgeler Nelerdir?

  • Üst kısımda Bireysel Taşır Kredisi için istenen tüm belgeler
  • Tüm Ortakların Kimlik Fotokopileri (Kefiller var ise kefillerin kimlik fotokopileri)
  • İmza Sirküleri (Noterden Alınan)
  • Vergi Levhası
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Kredi Kaç Günde Alınır?

Göz atın: Denizbank Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Neden Denizbank 1.39 Kredisinden Faydalanmalıyım?

Bankalar arasındaki kampanyaları karşılaştırırsak en avantajlı olanının Denizbank olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kredi başvurusun bulunmadan önce kesinlikle faiz oranları incelenmelidir. Ödenecek faizi, vadesi, ve diğer tüm kampanyalar incelenip, ardından kredi başvurusunda bulunulmalıdır. Denizbank müşterilerine en uygun ödeme seçenekleri fırsatını oluşturuyor. Krediye başvuracak kişilere en düşük oranlı faizler ve 3 aylık ödeme erteleme seçenekleri sunuyor. Geçmişte bankalar arasındaki bu farkları anlamamız pek mümkün değildi. Artık yaygın olarak kullanılan internet sayesinde tüm bankaların sunduğu kampanyalara göz atabilir, en uygun olanının Denizbank olduğunu sizde görebilirsiniz.

Günümüz çalışma şartlarında genel anlamda herkesin işvereni maaşını devletin belirlemiş olduğu asgari ücret üzerinden göstermektedir. Asgari ücretle çalışan kişiler zaman zaman giderlerine yetişemeyip kredi başvurusunda bulunurlar. Yeni yasalara göre çekeceğiniz kredi maaşınıza göre hesaplanmaktadır. Asgari ücretlinin de yüzünü güldürebilecek şartlar sunan bankaların en başında Denizbank gelir. Ayrıca kullanabileceğiniz bireysel krediyle nakit ihtiyacınızı anında karşılar. Geri ödemeler için hiçbir şekilde bütçenizi sıkıntıya uğratmadan taksitlendirme seçenekleri sunar

Denizbank kullanabileceğiniz bireysel krediyle nakit ihtiyacınızı anında karşılar. Geri ödemeler için hiçbir şekilde bütçenizi sıkıntıya uğratmadan taksitlendirme seçenekleri sunar. Kredi çekmeden önce kredi hesaplaması yapmak isteyen kişiler en yakın Denizbank şubelerine gidebilirler. Fakat şubeye gitmeden de kredi hesaplamasını Denizbank web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra önce hangi tür krediye başvuracağınızı seçip ardından sayfada çıkacak olan hesaplama linki alanına giriş yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Emekliyim Ne Kadar Kredi Alabilirim?

İlginizi çekebilir: Denizbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma

Denizbank 1.69 Kredi oranıyla hesaplama yapmak için aşağıdaki resmi Denizbank web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.denizbank.com/hesaplama-araclari/bireysel-kredi-hesaplama.aspx

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz