Denizbank Kartsız Para Çekme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Denizbank Kartsız Para Çekme İşlemleri
Denizbank Kartsız Para Çekme İşlemleri

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Denizbank kartsız para çekme işlemleri nasıl yapılır? Denizbank ATM üzerinden kartsız para çekme ve yatırma işlemleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.  ATM’ler üzerinden birçok işlem yapılmaktadır. Denizbank’ta müşterilerine kolaylık sağlaması için bankacılık işlemlerini ATM üzerinden yapmaktadır. Denizbank ATM üzerinden en çok yapılan işlemlerden birisi de para çekme ve yatırma işlemleridir. Yalnız bazı müşteriler kartsız olarak da bu işlemlerin yapılıp yapılmadığını merak etmektedirler. Şimdi sizlere Denizbank ATM üzerinden kartsız olarak nasıl para çekebilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

Denizbank Kartsız Para Çekme İşlemleri

Denizbank üzerinden kartsız para çekme işlemlerini hem müşteriler hem de müşteri olmayanlar yapabilmektedirler. Bu işlem için öncelikle Fastpay cüzdanınızın olması gerekiyor. Bu cüzdana sahip olan kişiler belirli adımları izledikten sonra kartsız para çekme işlemleri yapabilirler.

İlgili yazılar;

Denizbank ATM’sinden kartsız para çekme işlemi için ilk olarak cep telefonunuzdan fastPay uygulamasından para çekme bölümüne girmelisiniz. Girdikten sonra para çekeceğiniz miktarı yazınız ve bu parayı çekmek için kullanacağınız şifreyi yazınız. ATM önündeyken bu işlemi yaparsanız daha hızlı olacaktır. ATM üzerinden kartsız işlemler menüsüne girip burada FastPay bölümüne girip kartsız para çekme menüsüne basınız. Cep telefonunuz ile şifrenizi yazarak para çekme işlemlerini bitirmiş olacaksınız. Bu parayı çekerken oluşturduğunuz şifre 5 dakika geçerli olacaktır. Bu yüzden işlemlerinizi hızlı yapmak için ATM’de size sıra gelince bu işlemi yapınız. Eğer 5 dakika işlem geçerse paranızı çekemezsiniz.

Denizbank Kartsız Para Yatırma İşlemleri

Denizbank üzerinden kendi hesabınıza veya başka bir hesaba ATM üzerinden kartınız olmasa da para yatırabilirsiniz. Ayrıca Fastpay ile de bu işlemi yapmanız mümkündür. Eğer Denizbank hesabına para yatırmak istiyorsanız IBAN veya Hesap numarası ile işlem yapabilirsiniz. ATM girişi yaptıktan sonra para yatırma işlemlerini takip ederek hangi tür para yatıracaksanız işlem yapabilirsiniz. ATM üzerinden işlem yaptığınızda banka para göndermek için sizden komisyon isteyecektir.

Denizbank QR Kod Para Çekme İşlemi

Denizbank üzerinden QR kod ile para çekme işlemleri de FastPAY uygulaması üzerinden yapılmaktadır. FastPay uygulaması üzerinden QR KOD para çekme işlemi yaparak ne kadar para çekeceğinizi yazarsanız size bir kod gönderilecektir. Bu kodu ATM üzerinde Fastpay yerine girip okuttuktan sonra paranızı çekebilirsiniz. Denizbank QR KOD ile en az 50 TL para çekebilirsiniz. Eğer para çekerken sorun yaşarsanız 0 850 222 0 800 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında destek alabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerine giderek de kartsız para çekme işlemleri hakkında destek alabilirsiniz.

Günlük Para Çekme Yatırma Limitleri Nedir?

Denizbank ATM üzerinden günlük olarak para çekme limitleri vardır. ATM üzerinden kartlı ve kartsız bir kişi 1.990 TL para çekebilirler. Bu işlem üzerinde para çekme işlemleri yapılmamaktadır. 24 saat geçtikten sonra tekrardan yeni limit açılacak ve aynı şekilde para çekebileceksiniz. Para yatırmak istiyorsanız da 19.990 TL günlük ATM üzerinden para yatırabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz