Denizbank Emekli Promosyon Tutarı Ne Kadar?

Denizbank emekli promosyon tutarı ne kadar
Denizbank emekli promosyon tutarı ne kadar

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Denizbank emekli promosyon tutarı ne kadar? Denizbank emekli promosyonu nasıl alınır? Denizbank, müşterilerine çeşitli kampanyalar ve özel avantajlar sunan bir mevduat bankasıdır. Denizbank müşterisi olmanız durumunda bankacılık işlemlerinizi başta internet ve mobil bankacılık kullanarak istediğiniz zaman gerçekleştirebilir ve bankanın sunduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilir ve şartları sağlamanız durumunda faydalanabilirsiniz. Emekli olmanız durumunda da Denizbank size birçok özel avantaj tanımaktadır. Bunlardan biri aylığını Denizbank’tan alan emeklilere verilen promosyondur. Bankaların çoğu bu promosyon kampanyasını sunmaktadır, fakat verilen tutarlarda farklılık gösterebilmektedir. Denizbank emekliler için promosyon kampanyası hakkında merak ettikleriniz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 

Denizbank 600 TL Emekliye Promosyon

Maaşınızı Denizbank’tan almanız ve üç yıl boyunca Denizbank’tan alacağınızı beyan etmeniz durumunda bankanın sunduğu promosyondan faydalanabilirsiniz. Alacağınız promosyon, emekli maaşınız tutarına göre belirlenmektedir. Emekli maaşınızın 1000 TL dahil olmamak üzere altında olması durumunda 300 TL promosyon alırsınız. Aylığınızın 1000 TL ile 2000 TL arasında olması durumunda 375 TL verilirken, 2000 TL ve üzeri olması durumunda alacağınız tutar 450 TL olacaktır. Bu imkandan faydalanmanız için Denizbank kampanya beyannamesini imzalamaktır. Siz onay verdikten sonra promosyon nakit olarak hesabınıza yatırılacaktır. Ayrıca bu bankadan maaş alacak arkadaşınızı getirirseniz banka size 150 TL daha destek verecektir. Bu şekilde 600 TL ye kadar promosyon almış olacaksınız.

Denizbank Promosyon Nasıl Alınır?

Denizbank promosyonundan faydalanmak istiyorsanız öncelikle emekli maaşını almaya başlamanız gerekir. Eğer aylığınızı yeni alacaksanız emeklilik için başvuru yaptığınızda aylığınızı alacağınız banka olarak Denizbank’ı seçmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında, eğer emekli maaşınızı başka bankadan Denizbank’a transfer yapacaksınız size en yakın Denizbank şubesine gitmeniz ve dilekçe vermeniz gerekir. Bunun dışında www.denizbank.com.tr adresinde yer alan formu doldurarak da talebinizi iletebilirsiniz. Buraya tıklayarak emekli maaş aktarım talep formunu görüntüleyebilirsiniz. Siz, formda istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız ve göndermeniz durumunda banka sizinle kısa bir sürede iletişime geçecektir.

OKU: Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 4440800

Denizbank Promosyon İptali

Denizbank ile promosyon alabilmek için emekli maaşınızı Denizbank bünyesine taşımanız ve 3 yıl boyunca emekli maaşınızı Denizbank üzerinden alacağınıza dair taahhütname imzalamanız gerekir. Bu onayı verdikten sonra bu 3 yıl için emekli maaşınız tutarına göre belirlenen promosyon hesabınıza yatırılır. SGK tarafından emekli aylığınızın kesilmesi veya emekli maaşınızı mecburen veya keyfi başka bir bankaya taşımak durumunda kaldığınızda size ödenen parayı geri ödemeniz durumunda taahhütnameyi iptal ettirebilirsiniz. Bunun dışında 3 yıl sonra tekrardan taahhüttünüz yenilenmeden iptal etmek istediğinizi belirtmeniz durumunda herhangi bir ödeme yapmadan promosyon hakkınızdan vazgeçebilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz;

Denizbank Emekli Yönlendirme Kampanyası

Emekli aylığınızı Denizbank üzerinden almaya başladığınızda promosyon için hak kazanırken, aynı zaman da diğer emeklileri de Denizbank’a yönlendirmeniz durumunda 100 TL kazanabilirsiniz. Bunun için, emekli maaşını Denizbank’a taşıyan kişi bilgi formuna öneren kişinin hesap numarası da dahil olmak üzere kişisel bilgilerini eksiksiz yazması gerekir. Böylece öneren kişinin Denizbank müşterisi olduğu onaylanması durumunda o kişinin hesabına 100 TL nakit olarak aktarılır. Siz de emekli tanıdığınız kişileri yönlendirerek 100 TL kazanabilirsiniz. Her yönlendirdiğiniz kişi için 100 TL alırsınız. Fakat bir yıl içerisinde en fazla 1000 TL ödül alma hakkınız vardır. Eğer yönlendirilen kişi Denizbank müşterisi olması durumunda bu kampanyadan faydalanmanız mümkün değildir.

Yukarıda sizinle Denizbank Emekliye verilen promosyon tutarı ve iptali hakkında bilgi verdik. Promosyon tutarı aldığınız maaşa göre belirlenmektedir. Denizbank’ın bu kampanyasının yanında diğer emeklileri yönlendirerek de her seferinde 100 TL ödül kazanabilir ve emekliler için hazırlanan ürün ve kampanyalar için başvuruda bulunabilirsiniz. Denizbank’ın emekliler için sunduğu tüm kampanyalar hakkında bilgi alabilmek için Denizbank’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/ssk-emekli-maasi/
  2. https://www.kredivepara.com/emekli-icin-kredi/
  3. https://www.kredivepara.com/asgari-ucretten-emekli/
  4. https://www.kredivepara.com/ziraat-bankasi-atmsinden-emekli-maasi-cekmek/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz