Denizbank Anında Kredi Başvurusu

denizbank anında kredi
denizbank anında kredi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Arabanız mı bozuldu? Ev eşyalarınızı mı değiştirmek istiyorsunuz? Tatile mi ihtiyacınız var? Eğitim, evlilik, tatil, ev eşyası gibi her türlü kişisel ihtiyacınız için 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Denizbank kampanyaları ve bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerine özel ve tüketicilere sunduğu farklı ihtiyaç kredi türleri vardır. Genel anlamda denizbank her kesimin acil nakit ihtiyaçları için bir kredi ürünü sunmaktadır. Sunduğu anında kredi ve hızlı krediler ile zaman kaybı yaşamazsınız. En uygun %1,99 kredi faiz oranları ile en az başvuru 1.000 TL ile en fazla başvuru 100.000 TL’dir. Kredi ödemeleriniz 60 ay taksit ve artan taksitli, azalan taksitli ile ödeyebilirsiniz.

Özellikleri,

Uygun oran ve vadeler

Sabit faizli, eşit veya esnek taksitli ödeme planı

Başvurunuza 1 iş günü içerisinde cevap alabilme,

Geri ödeme günlerinizi kredi kullanımından sonraki 45 güne kadar tercihinize göre belirleyebilme imkanı.

 Sms İle Denizbank Anında Kredi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu farklı pek çok kanaldan yapılabilmektedir. Müşterilerine kolay kredi başvuru imkanı sunan Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için internet ve SMS kanallarını da kullanabilmektedir. Denizbank cebimde kredi sistemi SMS ile kredi kullanmanıza olanak sağlayan hizmettir. Bu hizmetten yararlanarak kolay kredi kullanmak isteyen kişilerin cebimde kredi Denizbank SMS numarası olan 3280 numarasına KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaralarını yazıp göndermeleri yeterlidir.

Bu mesajın ardından Denizbank kredi başvuru sonucu sadece 5 dakika içerisinde aynı cep telefonuna gönderilmekte, kredi notu uygun seviyede olan kişilere kredi ön onayı mesajı gönderilerek kredi kullanımı sağlanmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi SMS kredi paketinde 55 bin liraya kadar kredi onayı 48 ay vadeli kredi olarak kullanılmaktadır.

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

 DenizBank İhtiyaç Kredisi Başvuru Adımları

  1. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

DenizBank İhtiyaç Kredisi Başvuru Belgeleri

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Gerekli Belgeler: Tutar Belirtilen Onaylı kredinin kullandırımı sırasında sadece Nüfus cüzdanı beyan edilmesi zorunludur. Banka gerekli gördüğü takdirde ilave belge isteyebilir. Banka Güncel Faiz Oranları anlık olarak güncellenememektedir. Kredi Kullanımınız sırasında mutlaka güncel faiz oranlarını sormalısınız.

DenizBank Anında Kredi Hesaplama

 

Kredi Tutarı (TL) Vade (ay) Aylık Faiz Oranı (%) Aylık Taksit Tutarı (TL) Kredi Tahsis Ücreti (TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı  (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet
Oranı (%)
Oranı (%)
10.000 12 2,04 971,80 50,00 130,70 2,9200 35,0397
10.000 24 2,09 559,62 50,00 186,20 2,9474 35,3689
10.000 36 2,09 425,04 50,00 242,20 2,9294 35,1526
10.000 48 2,09 360,62 50,00 305,87 2,9204 35,0444
10.000 60 2,09 324,12 50,00 376,67 2,9150 34,9803

 

Denizbank güncel kredi hesaplaması için https://www.denizbank.com/hesaplama-araclari/bireysel-kredi-hesaplama.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank Anında Kredi Detayları

Denizbank anında kredi hizmeti tüketicilerin nakit ihtiyaçları göz önünde bulundurularak sunulan bir ürün olmasıyla dikkat çekmektedir. Banka müşterisi olan ya da olmayan bütün tüketiciler Denizbank’ın anında kredi hizmetinden yararlanabilmektedirler. Bireysel kredilerde ihtiyaç kredileri öne çıkmaktadır. Eğitim kredisi, borç transfer ihtiyaç kredisi, cebimde kredi ve bireysel finansman kredisi gibi birçok seçenekle tüketicinin dikkatine sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra Denizbank’ın çeşitli kredi hizmeti seçeneği de mevcuttur. Bunlardan birincisi bireysel ihtiyaç kredisidir. Bu kredilere 60 aya varan ödeme seçenekleriyle sahip olunabilmektedir. Bunlar alışveriş kredisi, borç transferi, taşıt kredisi, avans hesap ve konut kredisidir. Bireysel kredi seçeneğine başvurabilmek için 18 yaşını doldurmuş olma ön koşulu bulunmaktadır.

Bu koşulu sağlayan her tüketici anında kredi hizmeti için başvuru yapabilmektedir. Bu kredi talebine başvurabilmek için başvuru formunun doldurulması gerekliliği vardır. Bunun yanı sıra kredi değerlendirmesinin olumlu olması durumunda anında kullanıma başlanabilmektedir. Denizbank’ın sunmuş olduğu buhizmetlerle her ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır.

Her İhtiyaca UygunDenizbank Anında Kredi

Eğitim kredisi seçeneğinde de artan eğitim harcamaları dikkate alınmaktadır. Tüketici herhangi bir Deniz Bank şubesine giderek eğitim kredisi başvurusu yapabilmektedir. Her türlü özel okul, üniversite veya özel kurs ücreti gibi eğitim ihtiyaçlarınızı finanse edilebilmektedir. 60 aya varan vade seçenekleriyle tüketiciye sunulmaktadır. Başvuru için gerekli belgeler öğrenci belgesi, gelir belgesi, nüfus cüdanı fotokopisi, diplomalı serbest meslek çalışanları için ilave olarak şirketin imza sirküleri, yerleşim belgesi veya son aya ait resmi fatura örneğidir.

Bunun yanı sıra tüketicinin bu hizmetten faydalanabilmesi için 18 yaşını doldurmuş olma koşulu bulunmaktadır. Denizbank anında kredidesteği almak isteyen tüketicilerin öncelikle form doldurma işlemini gerçekleştirmesi gereklidir. Tamamıyla nakit ihtiyaçlarının çözümüne yönelik sunulan bu hizmeti Denizbank vermektedir. Denizbank yapılan her başvuruyu dikkate almaktadır. Banka başvuru işlemi sonrası inceleme işlemi yapılmaktadır.

Denizbank sunmuş olduğu anında kredi hizmeti seçeneğini çeşitli tüketiciye ulaştırmayı hedeflemektedir. Denizbankın bu hizmetinden yararlanabilmek için müşterisi olmaya gerek yoktur. Bu krediden faydalanmak için böyle bir şart aranmamaktadır. Müşterisi olsun ya da olmasın bu hizmeti sunmaktadır. Acil para ihtiyacı olan kişiler başvuru gerçekleştirerek Denizbank anında kredi hizmetinden faydalanabilmektedir.

Denizbank Anında Kredi Özellikleri

Denizbank kredi çekme işlemlerini kolaylaştırmayı hedefleyen bir kurum olarak dikkat çekmektedir. Bu sebeple kredi başvuru adımları sade ve nettir. Daha sonrasında banka formalite işlemleri devreye girmektedir. Banka yapılan kredi başvurusunu değerlendirmeye almaktadır. Tüketici için inceleme operasyonu başlatılmaktadır.

Bu yöntemler ışığında kredi çekmek hem çok uzun hem de çok zahmetlidir. İş Bankası anında kredi hizmetiyle nakit ihtiyacı duyan tüketiciler için kolay başvuru yöntemi geliştirmiştir. Nakit ihtiyacı olan tüketici herhangi bir sorun çıkmadığı sürece seçtiği herhangi bir ihtiyaç kredisi seçeneğine sahip olabilmektedir.

 Denizbank Anında Kredi ile Çeşitli Avantajlar

Denizbank anında kredi hizmetiyle tüketicilere çeşitli avantajlar sunulmayı hedeflemektedir. Hızlı kredi kapsamında başvuruda bulunan tüketicilere bin TL ile 50 bin TL arasında nakit fırsatı sunan banka her bütçeye uygun vade seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. Denizbank anında kredi işlemlerinde farklılık gösterebilmektedir. Her tüketiciye yönelik farklı uygulamalar olabilir. Vade süresi kredi geri ödemelerinde belirleyici bir unsurdur.

Aynı zamanda kredi faiz oranları da vade süresinde etkin bir rol oynamaktadır. Bu adım sonrasında tüketiciye sunulmaktadır. Daha önce İş Bankasının müşterisi olan tüketiciler için cazip şartlar ve faiz oranlarıyla bu tüketici kredisinden yararlanabilmektedir. Bunun yanı sıra banka, müşterisi olmayanlar için de fırsatlar sunulmaktadır. Banka kredisinde maksimum vade süresi ise 60 ay kadardır. Bunun yanı sıra 3 ile 6 ay arasında değişen vade seçenekleri de mevcuttur.

Denizbank anında kredi bankanın tüketiciye sunduğu finansal bir destektir. Banka ihtiyaca özel kredi seçenekleri sunmaktadır. Tüketiciler 100 bin TL’ye kadar nakit başvurusu yapabilmektedir. Bunun yanı sıra ödeme seçeneklerinin üst limiti 60 aydır. Aynı zamanda 3 ile 6 ay arasında değişen ödeme seçenekleri mevcuttur. Kredi tutarına ve kredinin ödeme vadesine göre faiz oranları ve sigorta primlerinde değişiklik olabilmektedir. Bu değişimler tüketiciye özel olarak belirlenmektedir. Denizbank’ın eğitim kredisi, borç transfer, ihtiyaç kredisi, cebimde kredi, bireysel finansman kredisi, enerji tasarrufu kredisi, tüketici kredisi, PTT ihtiyaç kredisi gibi seçenekleri bulunmaktadır.

Denizbank Anında Kredi Başvurusu

Denizbank’ın cebimde kredi özelliğiyle tüketiciler 55 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacı için başvuru yapabilmektedirler. Bunun yanı sıra 60 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Cep telefonundan büyük harflerle KREDİM Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numarası yazılarak 3280’e gönderilmektedir. Tüketicinin yapmış olduğu anında kredi başvurusunun sonucu cep telefonuna iletilmektedir. Başvuru olumlu sonuçlandığı takdirde tüketicinin kullanabileceği kredi limiti ve vadesi cep telefonuna gönderilmektedir. Bu süreçten sonra tüketicinin yapması gereken tek şey kendisine en yakın Denizbank şubesine gitmektir. Tüketici nüfus cüzdanıyla birlikte başvurmalıdır.

Bunun yanı sıra DenizBank internet bankacılığı şifresiyle önonaya açılmış olan ihtiyaç kredisi limitine hafta sonu dahil saat 09:00 ve 21:00 arasında erişim sağlanabilmektedir. Kredi çekme detaylarına ilişkin paylaşılan bir ek bilgi daha bulunmaktadır. Banka, tüketicinin başvurusu sonucu Banka, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkını da saklı tutmaktadır.

Denizbank anında kredi hizmeti başvuru kolay bir ara yüz seçeneğiyle birkaç adımda gerçekleştirilebilmektedir. www.denizbank.com.tr adresinden ana sayfa ekranında çıkan krediler seçeneği seçilmektedir. Ardından başvurmak istenilen kredi seçeneğini tıklayarak başvuru işlemi ekranına yönlendirilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası, cep telefonu bilgisi ve doğrulama kodu girilmektedir. Devam seçeneği sonrası cep telefonuna bir doğrulama kodu iletilmektedir. Doğrulama kodu girildikten sonra başvuru işlemine devam edilmektedir. Ardından kredi bilgilerinin doldurulması istenmektedir. Bu bilgiler arasında kredi vadisi, talep edilen kredi tutarı ve ödeme günü seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hane halkı gelir miktarı da istenilen bilgiler arasında bulunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Denizbank’a daha yüksek limitli ihtiyaç kredileri için de başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bunun için DenizBank şubelerine gitmek mecburidir. İhtiyaç kredilerinin vade sınırı yasal düzenlemeyle 60 ay ile sınırlandırılmaktadır. Bunun yanı sıra Denizbank anında kredi hizmeti başvuru koşulları arasında 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaşından büyük olan her tüketici Denizbank’a başvuru yapabilmektedir. Bankanın olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapma hakkı saklıdır. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için bazı genel evraklar gereklidir.

Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı gibi faturalardan birisi gereklidir. Ancak kredilere göre farklılık gösteren belgeler de bulunmaktadır. Tapu fotokopileri, araç ruhsatları, mevduat ve gelir belgeleri de istenebilmektedir. Aynı zamanda bankanın ek belge talep etme hakkı da bulunmaktadır. İhtiyaç kredisinde esnek ödeme planı seçenekleri de sunmaktadır. Banka kredi vadesi boyunca her ay eşit taksit ödemeli ve düzenli ödeme planının yanı sıra esnek ödeme seçeneği sunmaktadır.

27 YORUMLAR

  1. daha önceki birkaç sitede farklı ve yanlış bilgiler görmüştüm ama bu sitede denizbanktaki bilgiler mevcut, emeğinize sağlık.

  2. detaylı anlatımınız için teşekkür ederiz. Kredi bilgisi için direk sizin sitenizden bilgi alıyoruz. emeğinize sağlık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz