Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu Yapmak (3280 SMS)

Denizbank cebimde kredi başvurusu yapmak
Denizbank cebimde kredi başvurusu yapmak

Bankalar kredi ürünlerini daha çok kişiye kullandırmak adına çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Cepten kredi, anında kredi vb. kampanyalar ile krediler müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Denizbank’ta bu anlamda atılım yapan bankalardan biridir. Denizbank 3280 SMS ile kredi kullanmak için başvurunun nasıl yapılacağını bilmelisiniz. “Cebimbe Kredi” adı altında müşterilerine birçok kredi olanağı sunulmaktadır. Bu krediye başvurabilmek için yapmanız gerekenlere bakacak olursak:

Göz atabilirsiniz: Denizbank Kredi Hesaplama

Denizbank 3280 SMS Kredi (Cebimde Kredi) Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuruda bulunmanız için ihtiyacınız olan şey TC kimlik numaranız ve SMS gönderecek kadar kontörünüz olmasıdır. Hatlı telefon kullanıyorsanız zaten kontör kısmını kafanıza takmanıza gerek yoktur. Sırasıyla yapılması gerekenler:

1. Cep telefonunuzun mesaj bölümünü açın.

2. Büyük harflerle KREDIM yazın. Bir boşluk bırakın.

3. 11 haneli TC kimlik numaranızı yazın.

4. Alıcı bölümüne 3280 yazın ve mesajı gönderin.

Bu işlem operatörünüzün mesaj gönderim ücretiyle ücretlendirilmektedir. Mesaj gönderildikten 5-6 dakika sonra kredinin cevabı size yine SMS ile gönderilecektir. Eğer bu başvuru sonucunda olumlu yanıt alınırsa banka şubesine kimliğiniz ve kimlik fotokopinizle birlikte giderek kredinizi alabilirsiniz. Kredi alınırken tarafınızdan ek belgeler talep edilebileceğini de unutmamalısınız.

Denizbank SMS Kredisi Özellikleri Nelerdir?

Denizbank 3280 SMS kredisine başvuracaksınız ancak bu kredinin özelliklerini bilmiyor musunuz? İşte şimdi bu özellikler detaylı bir şekilde anlatılacaktır:

  • 36 aya kadar vadelerle maksimum 55000TL için başvuruda bulunulabilen bir kredidir. Elbette vadeye göre kredi faiz oranları da değişkenlik gösterir.
  • Cebim Kredi olarak da adlandırılan bu kredi ürününe başvurmak için kefil bulmanıza gerek yoktur.
  • Denizbank tarafınıza onay vermiş olsa da kefil isteme, ek belge talep etme, aylık faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yani genel olarak böyle bir durum söz konusu olmasa da bazı özel durumlarda bu seçenekler söz konusu olabilir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vakıf Bank 0.79 Kredi - Vakıfbank Faiz İndirimi

Cebimde Kredi Faiz Oranları

  • 10000TL Cebimde kredi başvurusunda bulunulduysa 12 ay vade için %1.63 faiz oranı uygulanır. Buna karşılık da aylık ödenecek miktar 943TL’dir.
  • 10000TL cebimde kredi başvurusu 24 aylık bir vade için bulunulduysa %1.73 faiz oranı uygulanır. Bu faiz oranına karşılık aylık taksit miktarı da 533TL’dir.
  • Yine 10000TL için 36 ay vadeli kredi kullanılması durumunda %1.83 faiz oranı uygulanır. Buna karşılık da aylık ödenecek olan  miktar 405TL olacaktır.

Göz atmanızda fayda var: Denizbank 1.39 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Diğer bankaların SMS kredileri ile karşılaştırma yapacaksanız uygulanan aylık faiz oranlarını değilde yıllık maliyet tutarlarını kıyaslamanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz