Citibank internet bankacılığı şifresi alma

Citibank internet bankacılığını kullanarak birçok bankacılık işlemini oldukça kısa sürede şubelere gitmeden yapabilirsiniz. Citibank internet bankacılığını kullanmak için internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. Şifre alma işlemi Citibank resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Şifre almanın işleminin nasıl yapılacağına detaylı olarak bakarsak:

 

Citibank internet bankacılığı şifresi nasıl alınır?

1. Citibank internet bankacılığı sayfasına geçiş yapın. Bu sayfaya ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfa farklı bir dilde açılırsa bu durumda sağ taraftaki aşağı ok şekli olan menüden Türkçe dilini seçebilirsiniz.

2. Bankadan almış olduğunuz Giriş kimliğini ve e-posta adresinizi girerek Devam butonuna tıklayın.3. Güvenlik sorusunu yanıtlayın ve Devam butonuna tıklayın. Giriş kimliği ve e-posta adresinizi girdikten sonra karşınıza Güvenlik sorusu çıkacak ve bu doğru şekilde yanıtlamanız gerekecektir. Güvenlik sorusunu doğru yanıtlamanız halinde e-postanıza şifreniz gönderilecektir.

BUNA BAKTINIZ MI?  En yüksek hesap işletim ücreti alan banka hangisidir?

4. e-postanızı kontrol edin. Citibank tarafından şifreniz mail adresine yollanacaktır. Mail kutunuzu kontrol ederek bu şifreye ulaşabilirsiniz.

 

İpuçları:Henüz Giriş kimliğini bilmiyorsanız bu durumda en yakın Citibank şubesine gitmeli ya da (0212) 319 45 00 numaralı Citibank telefon bankacılığını aramalısınız.

Size en yakın Citibank şubesini bulmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Açılan listede Citibank şubelerinin adreslerini detaylı olarak görebileceksiniz.

Şifrenizi unuttuğunuz durumda da yukarıda anlatılan yöntemleri kullanarak şifrenizi alabilirsiniz.

 

Kaynak:http://www.citibank.com.tr/gcb/turkish/index.htm


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir