Cere Network (CERE) Coin Nedir? 2021

Cere Network (CERE) Coin iki katmanlı ölçeklendirme platformu olarak belirtilebilir. Proje geliştiricilerin yanı sıra zincir dışında da yapılan çözümler için oldukça hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Binance borsasında yer alan CELR coin sadece teknoloji iş birliği için değil aynı zamanda da birlikte bir topluluk ekosistemi kurmak adına da birlikte çalışmaktadır.

Cointelegraph ile birlikte paylaşılmış olan basın bülteni içerisinde Cere Network ile CRM platformu arasında yapılan iş birliği ile birlikte bu alt coin yatırım aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Yapılan bu derin iş birliği ardından Cere Network Ağustos ayı içerisinde 3,5 milyon dolarlık bir finansman tutu tamamlanmıştır. Bu kripto para borsası Binance borsasının girişim kolu olan Binance Labs de yatırımcılar arasında yer almaktadır.

Cere Network (CERE) Geleceği Nasıl?

Cere Network (CERE) geleceği pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Ağustos ayı içerisinde blockhain projesi Neo ile platformun ölçeklendirilmesi ve bunun artırılması adına Celer Network ikinci katman ölçeklendirme ile entegre etmeyi düşünmüştür. Bu konuda ilerleyen dönemlerde neler olacağı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Alt coinler arasında en çok merak eden coinlerden bir tanesi de CERE coin olmuş durumda. İki katlı ölçeklendirme ile artırıcı özellik verilmeye çalışılsa da ilerleyen zamanlarda neler olacağı pek çok kişi tarafından merak ediliyor.

Bu alt coin için Token yapısı ile birlikte her ne kadar çok fazla beğenilmese bile yine de testleri incelendiği zaman yatırımcılar tarafından başarılı olarak görülmektedir. Yine de bu alt coin ile ilgili olarak pek çok ytırımcının görüşleri doğrultusunda ilerleyen dönemler için kısa vadede ne kadar önemli bir etki yaratacağı bilinmiyor. Bu alt coin ile ilgili olarak risk analizleri gerçekleştirilerek buna göre bir yol çizilmesi tercih ediliyor. Özellikle de bu alt coin ile birlikte ICO yatırımcılarının oldukça iyi kazançlar elde edebilecekleri de belirtilen görüşler arasında yer alıyor. Tam olarak gelecek vaat edip etmeyeceği ise bütün alt coinler için olduğu gibi bu alt coin için de tam olarak bilinmiyor.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  VeChain Coin Nedir? VET Coin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz