Cepten Kredi Başvurusu için Banka Alternatifleri

cepten-kredi-basvuru-icin-alternatif-bankalar
cepten-kredi-basvuru-icin-alternatif-bankalar

Herhangi bir banka şubesine gitmeden yahut internet üzerinden herhangi bir form doldurmadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cepten kredi başvurusu olarak adlandırılan bu başvuru yöntemiyle anlatacağımız bankalar aracılığıyla anında kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için sadece cep telefonunuz ve TC kimlik numaranız yeterlidir.

Kredi başvurusu yapmanız gerekiyor ama bunu için ne şubeye gidecek vaktiniz var ne de internetten form dolduracak vaktiniz var. Durum böyleyse  o zaman yapmanız gereken şey cepten başvurudur. Aşağıda tek tek bankalar için cepten kredi başvurusunun nasıl yapılacağı anlatılmıştır.

Burada anlatılan bankaların tümü SMS ile yani cepten kredi başvurusu kabul etmektedir. Burada yapılması gereken başvuruyu hangi bankadan gerçekleştirecekseniz o bankanın başvuru hattına SMS yollamaktır. Başvurunuz sonrasında talebiniz bankaya iletilecek ve tarafınıza oldukça kısa bir süre içerisinde başvurunun sonucu gönderilecektir. Böylelikle kredi için ön onayı alıp almadığınız anlaşılmış olacaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Cepten Kredi Veren Bankalar 2020

Cepten kredi başvurusu:

1. Denizbank cepten kredi: 

Denizbank’ın cepten kredisi Cebimde Kredi ismiyle adlandırılmaktadır. Bu krediye cepten başvurmak için cep telefonunuzun SMS bölümüne Kredim yazın ve bir boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazın ve 3280’e SMS gönderin.

2. Ziraat Bank cepten kredi: 

Ziraat Bankası cepten krediye başvurmak için cep telefonunuzun SMS bölümünü açın TC kimlik numaranızı yazın bir boşluk bırakın, kredi miktarını yazın bir boşluk bırakın, kredi miktarı için vadeyi yazın bir boşluk bırakın ve aylık ne maaşınızı yazarak 4747′ ye kısa mesaj gönderin.

3. Vakıfbank cepten kredi:

Vakıfbank cepten krediye başvurmak için TIK yazın bir boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın bir boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak 5724’e SMS gönderin.

4. Garanti Bankası cepten kredi:

Garanti Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisine cepten başvurmak için TC kimlik numaranızı yapın bir boşluk bırakın, kredi tutarını yazın bir boşluk bırakın, vade miktarını yazın bir boşluk bırakın ve gelirinizi yazıp 3390’a kısa mesaj gönderin.

5. Finansbank cepten kredi: 

Kredi Kolay adıyla müşterilere sunulan bu krediye başvuruda bulunmak için telefonunuzun SMS bölümünü açın, TC kimlik numaranızı yazın ve 5030’a SMS gönderin.

6. İş Bankası cepten kredi: 

Bu krediye başvurmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünü açın. Büyük harflerle NAKİT yazın bir boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın bir boşluk bırakın, kredi miktarını yazın bir boşluk bırakın ve aylık net gelirinizi yazıp 4402’ye SMS gönderin.

Buradan Kredi Başvurusu ve İstenen Belgeler sayfamıza Ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: 24.08.2019


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz