Burgan Bank internet şubesi şifre alma

Burgan Bank’ta hesabınız bulunuyorsa bu hesap üzerinden İnternet bankacılığını kullanmanız mümkündür. Bu sayede birçok bankacılık işlemini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirme şansını elde edeceksiniz. İnternet şubesine giriş için kullanmanız gereken kullanıcı adı ve şifreyi şubeye gitmenize gerek kalmaksızın Kartla Giriş kısmını kullanarak oluşturabilirsiniz. Bu işlemlerin nasıl yapılacağına detaylı olarak bakarsak:

 

Burgan Bank internet şubesi şifresi nasıl alınır?

Bankaya kayıtlı olan cep telefonu numaranız, kullanıcı adı, e-parola ve tek kullanımlık şifreniz olması durumunda kurumsal ve bireysel olmanıza göre internet bankacılığına giriş yapabilmektesiniz. Burgan Bank internet şubesi şifresini unuttunuz ya da daha almadıysanız kredi kartınız veya banka kartınız ile şifrenizi alabilir ve internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Moneygram Hangi Bankalarda Var?

1. Burgan Bank anasayfasını açın ve Bireysel yazan kısmın hemen altındaki “Kartla Giriş” butonuna tıklayın. Bu kısım sizi kart bilgileriyle giriş yapabileceğiniz bir sayfaya yönlendirecektir. 

2. Kart numarasını, kart şifresini ve doğum tarihini gün/ay/yıl olarak girin ve “Giriş” butonuna tıklayın.

3. Cep telefonunuza “Güvenlik Kodu” gelip gelmediğini kontrol edin. Kart numarası, kart şifresi ve doğum tarihini doğru şekilde girip giriş tuşuna bastısanız bu durumda bankada kayıtlı cep telefonu numaranıza SMS ile “Güvenlik Kodu” gönderilecektir.

4. “Güvenlik Kodu” nu önünüze açılan sayfadaki ilgili kısma girin ve İnternet bankacılığını kullanarak dilediğiniz bankacılık işlemini birkaç adımda gerçekleştirin.

5. e-parola ve kullanıcı adı oluşturun. Yukarıdaki adımlar sonucunda İnternet bankacılığı kullanıcı adı ve şifresi kullanmadan interner şubesine erişmiş oldunuz. Şimdi Kullanıcı adı ve e-parolayı oluşturmak için yapmanız gerekenler:

  • “Güvenlik Yönetimi” menüsüne girerek “İnternet Bankacılığı Kayıt” menüsüne tıklayın.
  • Kullanıcı adı olarak ne kullanmak istiyorsunuz onu belirleyin ve menüde tarafınızdan talep edilen bilgileri doğru şekilde girin.
  • Kullanıcı adınızı belirleyip devam ettiğiniz durumda bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasına e-parola gönderilecektir. e-parola internet bankacılığı şifresidir.
  • Oluşturduğunuz kullanıcı adı ve cep telefonunuza gelen e-parola ile İnternet Bankacılığı sekmesi altındaki Bireysel ya da Kurumsal yazan yere tıklayarak da İnternet Bankacılığına giriş yapabilir ve bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.
BUNA BAKTINIZ MI?  Sanal Kart Nasıl Oluşturulur

 

Kaynak:

http://www.burgan.com.tr/online-bankacilik/internet-bankaciligi/destek#


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir