Bonus Kredi Kartı Ne Demek?

Bonus Kredi Kartı Ne Demek
Bonus Kredi Kartı Ne Demek

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ülkemizde en çok kullanılan kredi kartı markalarından biri olan Bonus Card, aynı zamanda en fazla kampanya düzenleyen kart markasıdır. Bonus, No Cash’ten En İyi Kredi Kartı, Money Channel’dan En İyi Bankacılık Ürünü ödüllerini almıştır. Başvuru işleminizi tamamlamadan önceden Bonus Card tarafından sunulan avantajları ve kredi kartı özelliklerini öğrenmek isteyebileceğinizi düşünüyoruz. Bonus kart ile yapılan tüm Bonus kampanyalarından yararlanabileceğiniz gibi taksitli alışveriş imkanı sağlayan tüm üye iş yerlerinden taksitle alışveriş yapabiliyor ve Bonus Puan kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda Bonus nakit avans, taksit erteleme, ekstre erteleme, taksitli para ve düzenli ödeme talimatı gibi birçok hizmet sunmaktadır. Yine de Bonus Card hizmetlerinin ve kart kullanım ücretlerinin bankadan bankaya göre değişiklik gösterebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Garanti BBVA Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Bonus Card Hizmeti Sunan Bankalar

Garanti Bonus Card

Garanti Bankası’na ait olan ülkemizin en büyük kart platformları arasında yer alan Bonus Platform, banka ve kart sayılarının yanı sıra ciro büyüklüğünde ve üye iş yeri sayısı kriterlerinde sektör lideri olarak genişlemeye tam hızla devam ediyor. Bonus Card markasına sahip Garanti Bankası, kullanıcı ihtiyaçlarına göre Bonus özellikli birçok kredi kartı veriyor. Bonus Card markasına sahip olduğundan ve bize bu alternatifleri hazırlamamıza imkan sağladığından dolayı Garanti Bankası Bonus Card başvurusu yapabileceğiniz bankalar arasında ilk sırada yer alıyor.

Göz Atabilirsiniz;

Göz Atabilirsiniz: Garanti Paracard Ne Demek?

TEB Bonus Card

BNP Paribas ile yaptığı ortaklığın ardından kendi kredi kartının yanı sıra müşterilerinin talebi üzerine Bonus Card vermeye başlayan TEB (Türk Ekonomi Bankası) şubelerini ve müşteri sayısını artırmaya devam ediyor. TEB 2006 yılında Bonus Card anlaşmasıyla öğrencilerden, çalışan bireylere kadar geniş bir kitleye kredi kartı verebilmektedir.

Şekerbank Bonus Card

Özellikle Anadolu Bankacılığı odak noktasıyla çalışmalarını sürdüren Şekerbank yaptığı Bonus Card anlaşmasıyla müşterilerine fayda sağlamaya devam ediyor. Müşterilerinin büyük kısmını oluşturan; kobiler, esnaflar, çiftçiler ve memurların yanı sıra Şekerbank Bireysel Bankacılık alanında da istikrarlı bir ilerleyiş sergiliyor.

ING Bank Bonus Card

Ülkemizde faaliyete başladığı zamandan itibaren temel büyüme alanı olarak Bireysel Bankacılığı ön planda tutan ING Bank, 2008 yılında Bonus Card vermeye başladı. Bireysel bankacılığın yanı sıra ING Bank; KOBİ Bankacılığı, kurumsal ve ticari bankacılık alanlarında da istikrarlı bir şekilde çalışmaktır. ING Bonus Card sizin aradığınız kredi kartı olabilir.

Burgan Bank Bonus Card

Eurobank ve Tekfen Holding’e ait olan hisseleri 2012 yılında satın alarak hisse oranında lider rakama ulaşan Burgan Bank Grubu, yaptığı işbirliğiyle müşterilerine Bonus Card özellikli kredi kartı sunmaktadır. Burgan Bank; Plus, Premium ve Platinum olmak üzere kullanıcı ihtiyaçlarına göre çeşitli kredi kartları verebilmektedir. Burgan Bank Bonus Card ödemelerinizi bankanın şube, ATM, internet kanalları aracılığıyla yapabileceğiniz gibi aynı zamanda PTT şubelerinden yapabiliyorsunuz. İnternet üzerinden henüz başvuru kabul etmediği için Burgan Bonus Card başvurularınızı şubelerden yapabilirsiniz.

Alternatif Bank Bonus Card

Alternatif Bank, “Mutlu Bankacılık” sloganıyla verdiğini hizmetiyle müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bunun en büyük kanıtlarından biriyse kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik sunmuş olduğu Alternatif Bank Bonus Card. Bu kart sayesinde Bonus’un avantajlı dünyasından yararlanabiliyorsunuz. Bireysel bankacılığın yanı sıra Alternatif Bank, Kobi bankacılığında da başarılı olmaya devam ediyor. İnternetten ve SMS olarak başvuru kabul etmediği için Alternatif Bank Bonus Card için şubelere başvuru yapmanız gerekiyor.

Denizbank Bonus Card

Garanti’nin ilk kez Denizbank ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde Denizbank müşterilerine de sunulmaya başlayan Bonus Card birbirinden özellikli ihtiyaca yönelik kredi kartları sunmaya devam ediyor. Her biri Bonus özellikli olan GS Bonus, Bursaspor Bonus ve Emekli Bonus başvuru yapabileceğiniz kredi kartlarından birkaçı.

ICBC Bonus Card

Kısa bir süre önce dünyanın en büyük bankalarından biri olarak kabul edilen ICBC Bank’a satılan Tekstilbank, ICBC Turkey adıyla hizmet vermeye devam ediyor. 2012 yılında Garanti Bankası’yla yapılan işbirliği devam ediyor.

PTT Bonus Card

Posta ve Lojistik hizmetleri konusunda ülkemizin en değerleri markalarından biri olan PTT, aynı zamanda bankacılık hizmeti vermekte ve son yıllarda bankacılık ürünlerini geliştirme konusunda büyük hızla çalışmaktadır. Bonus Card işbirliğine imza atan PTT, müşterilerine Bonus Card vermektedir. Yaygın şubeleri ve ATM’leri sayesinde birçok bankacılık hizmetini kullanabileceğiniz gibi kredi kartınızı da PTT’den alabilirsiniz. PTT Bonus Card başvuru işlemlerini internetten kabul etmemektir. Bu sebeple başvurunuzu şubelerden yapabilirsiniz.

Happy Bonus Card

Türkiye Finans’ın müşterilerine sunmuş olduğu Happy Card kredi kartları da Bonus özellikleri taşımaktadır. Happy Card; Classic, Gold ve Platinum olarak müşteri ihtiyaçlarına göre başvuru kabul etmektedir. Taksitli alışveriş fırsatlarından yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda Happy Card ile yapacağınız alışverişlerden Bonus Puan kazanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Paracard Bonus Chip Nedir?

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz