BNB Coin Geleceği 2022-2024 BNB Coin Yorum

Makalenin İçerisinde Neler Var?

BNB Coin Geleceği 2022-2024 BNB Coin Yorum Analizini sizler için hazırladık. BNB Coin hakkında tüm bilgiler için tıklayın.

Binance borsasının coin’i olan Binance Coin fiyat tahmini, kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği konulardan. Borsa coin’leri içinde, piyasa değeri en yüksek finansal varlık olan Binance Coin, geniş bir kullanım alanı sunması ile birçok yatırımcı tarafından tercih ediliyor. Kripto para, borsalarda BNB simgesi ile işlem görüyor. Borsa içinde çeşitli avantajlar sunmasına ek olarak, Binance Smart Chain ağı içindeki işlemlerin gerçekleşmesinde de kullanılan Binance Coin güncel fiyatına BNB USDT adresi üzerinden erişilebilir.

 

BNB fiyat tahmini, portföyünde BNB bulunduran yatırımcılar için önemli. Kripto paralarda kesin bir tahminde bulunmanın imkansız olmasına karşın, çeşitli teknik analiz metotları ile BNB ve diğer coin’lerin uzun vadeli fiyatları bazı platformlar tarafından veriliyor. Teknik algoritması ile Binance Coin tahminleri sunan Coin Price Forecast’e göre, BNB fiyatı 2025 yılı içinde 813 doları, 2030 yılı içinde ise 1466 doları görebilir. Bununla birlikte, bu tahminler temel analiz yaklaşımından yoksun olarak veriliyor. Bu nedenle BNB coin fiyatı için kesin bir tahminden söz etmek mümkün değil.

Binance Coin Geleceği 2022

Kripto para yatırımcılarının yakın takibinde olan coin’ler içinde yer alan Binance Coin, piyasa değerine göre dünyanın en büyük 5. kripto varlığı. Bu anlamda birçok yatırımcının gelecek fiyat hareketlerini takip ettiği Binance Coin için, 2022 yılındaki fiyat hareketleri oldukça önemli. Hem spot hem de vadeli piyasada yüksek bir işlem hacmine sahip olan Binance Coin için 2022 yılında pozitif tahminde bulunan analistler mevcut. Kripto para piyasasındaki genel bir yükselişin yanı sıra, Binance borsanın kullanıcı sayısının artması gibi konular, BNB’de yükselişin dayandırıldığı öngörülerden. BNB’de düşüş bekleyen analistler ise, kripto para piyasasında bir ayı trendinin söz konusu olabilmesi ya da borsa coin’lerine olan ilginin azalması düşüncesinden yola çıkıyor. Her iki durumda da, kesin bir tahminden söz edilemez. Zira kripto para piyasasını etkileyen birçok farklı dinamik söz konusu.

Binance Coin Geleceği 2023 – 2024 – 2025

Uzun vadeli olarak Binance Coin tutanlar için, birkaç yıllık süre içinde yaşanabilecek fiyat hareketleri önem taşıyor. BNB fiyatını etkileyen faktörler, uzun vadeli etki yaratabilir. Bu nedenle 2023 ve sonrası, BNB yatırımında kritik olabilir. Kripto para fiyatlarını 2030 yılına kadar tahmin eden bir algoritmaya sahip olan Coin Price Forecast, Binance Coin fiyatına ilişkin tahmin verilerini sunuyor. Platformda yer alan verilere göre BNB 2023 yılı içinde 592 dolar, 2024 yılı içinde 648 dolar, 2025 yılı içinde ise 813 dolar seviyesini görebilir. Bu tahminlerin tamamen teknik analizlere dayanması, kesinlik içermediğini ve yatırım tavsiyesi olmadığını gösteriyor. Zira Bitcoin ve diğer önemli kripto paralarla ilişkili yaşanabilecek değişimler, Binance Smart Chain blokzincirinin kullanımı ile ilgili veriler, Binance Coin’i etkileyebilir. Zira BEP 20 ağı içinde gerçekleşen tüm işlemlerde, Binance Coin kullanılmakta.

Binance Coin Alınır mı?

BNB Chain zincirine güç veren Binance Coin, Binance borsasının yerel token’i olma özelliğine de sahip. Bir hizmet token’i olarak konumlandırılan Binance Coin sahipleri, Binance borsasında işlem ücreti indirimi almanın yanı sıra, özel satışlara katılma gibi avantajlara sahip. Spot ve vadeli işlemlerde yüksek bir işlem hacmine sahip Binance borsasının token’i olması nedeniyle Binance Coin, ciddi bir yatırımcı kitlesinin ilgisini çekmeyi başardı. Bu da, piyasaya çıktığı ilk dönemden bu yana ciddi bir artış yaşamasına neden oldu.

 

Binance Coin, 2017 yılında 0,1 dolardan işlem görerek piyasaya girdi. 2021 yılında yaşanan boğa piyasası döneminde 650 doları aşarak tarihi zirvesini test eden Binance Coin, 2022 yılında ise 230 doların altına düştü. Bu anlamda Binance Coin, ilk yatırımcılarına ciddi bir kâr ettirmiş olmasına karşın, son dönemde bazı kripto para yatırımcılarının da zarar etmesine neden oldu. Bu nedenle, Binance Coin ve diğer altcoin’lerde her yatırımcı, kendi yatırım stratejisine göre karar vererek ilerlemeli ve teknik-temel analizlerden yola çıkarak alım satım yapmalı.

Binance Coin Nereden Alınır?

Binance Coin satın almak için, dünyanın en büyük kripto para borsalarından Kucoin tercih edilebilir. En düşük alım satım komisyonunu içeren borsa olmasıyla öne çıkan Kucoin, dünyada her 4 yatırımcıdan 1’i tarafından tercih edilen bir kripto borsası. Sade arayüzü ile kolay bir şekilde kullanılabilen borsa, hem masaüstü-mobil web sitesi, hem de iPhone ve Android akıllı telefonlar için geliştirilmiş mobil uygulaması ile hizmet veriyor. 600’den fazla coin’in listelendiği Kucoin, ciddi yükseliş fırsatları barındıran GEM coin’leri de keşfetmek için doğru adres. Kucoin, güvenli bir altyapıya sahip olmasıyla da öne çıkıyor. Borsadaki tüm yatırımlar, sigorta fonu ile güvence altında. Bu nedenle hem bireysel hem de kurumsal kripto para yatırımcısı Kucoin’i tercih ediyor. Üstelik, borsaya üye olan yeni yatırımcılar, 500 USDT’ye kadar ödül alma şansına sahip.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz