Bitcoin Cash Nedir? Nasıl Alınır?

Bitcoin Cash aynı Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde de olduğu şekilde kroptografik olacak şekilde güvenli biçimde dağılmıştır. Bu para birimi de merkezi olmadan kayıtlar ile birlikte ilerlemektedir. Bitcoin Cash, Bitcoin topluluğundaki meydana gelen anlaşmazlıklar ardından Hard Fox ile oluşturulmuş olan bir kripto para birimidir.

Bitcoin ile ilgili olarak meydana gelen anlaşmazlıklar ardından oluşturulan Bitcoin Cash için Bitcoin sahiplerine cüzdanlarında yer alan Bitcoin miktarı ile eşit olacak şekilde Bitcoin Cash verilmiştir. Bitcoin, Blockhain’i tam olarak kopyalamış olduğu için bu işlemlerde bir sorun meydana gelmemiştir.

Bitcoin için Hard Fork projesi kapsamında proje öncesinde başlayan tartışmalar ilerleyen dönemlerde proje sonunda da devam etmiştir. Bu tartışmalar içerisinde en çok dikkat çeken konu ise Bitcoin Cahs’ın orijinal Bitcoin ilkelerini daha doğru olduğu biçimde yansıttığı olmuştu. Bu tartışmalar sosyal medya hesapları üzerinden de hala tartışmaya açık bir şekilde devam ediyor.

Bitcoin Cash Geleceği Nasıl?

Bitcon Cash geleceğinin nasıl olacağı ve bu konuyla ilgili yapılan yorumlar da pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Son iki yıl içerisinde iyi bir yatırım aracı olduğunu kanıtlayan Bitcoin Cahs ile ilgili olarak gelecekler yıllarda neler vaat ettiği araştırılmaya devam ediyor. Sürekli olarak bir değişim içerisinde olan piyasa hakkında yorum yapmak son derecede zor olurken bu konuya ilişkin olarak belirli tahminler bulunuyor. Bitcoin Cahs’in gelecekte nasıl olacağına bakılacak olursa bu durumu etkileyen belirli faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler; son haberler, önemli şirket ve kişilerin yatırımları, madencilerin verimliliği ve farklı borsaların davranışları gibi etkenler olmaktadır.

Bitcoin Cahs için bir fiyat tahmini yapılacak olunursa bu konuya ilişkin olarak ilerleyen zamanlarda bir düşüş meydana gelmesi bekleniyor. Güncelliğini kaybetmesi nedeniyle düşüş yaşamasının sebebi ise Smartereum olarak görülüyor. Bu kripto para biriminin ise ilerleyen 5 yıl içerisinde 1 BCH için 10 bin dolar olacağı düşünülüyor. Bu etkenler ile birlikte Bitcoin Cahs pek çok yatırımcı için iyi bir yatırım aracı olarak görülmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz