Binance NFT Kazma İzni

Binance NFT Kazma İzni
Binance NFT Kazma İzni

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Binance NFT pazarı günümüzde birçok kişinin dikkatini toplamaktadır. Türkiye’de olduğu gibi dünyada da yoğun olarak kullanılan kripto para birimi borsası olan platform, son zamanlarda sıkça duyulan NFT konusunda da hizmet sunmaktadır.

Kişiler bu kapsamda NFT ürünlerini alabilmekte, satabilmektedir. Ödemeleri birkaç farklı kripto para üzerinden alabilmektedir. Alım-satım açık arttırma, sabit fiyat gibi formatlar üzerinde olabilmektedir. Platformda içerik üreticisi olanlar, yüzde 1 isim hakkı ödemesini sonraki alım-satımlar üzerinden elde etmektedir.

Her ne kadar platform alım ve satımlara olanak tanısa da, birçok kullanıcı kendi NFT’sini kendisi kazmak istemektedir. Platform bu bakımdan da kullanıcılara olanak tanımaktadır. Bu yazı bir yatırım tavsiyesi olarak verilmemektedir.

Binance NFT Kazmak İçin Ne Gerekir?

Binance’de NFT kazmak isteyen birçok kişinin karşısına üzgünüz kazma izniniz yok şeklinde bir hata çıkmaktadır. Bu her ne kadar bir teknik hata şeklinde düşünülse de temel olarak bu işlem için izniniz olmadığını gösterir. Zira platformda an itibariyle sadece onaylanmış içerik üreticileri NFT kazabilmektedir.

Ancak yakın bir gelecekte bu olanağın kayıtlı her kullanıcı için açılacağından bahsedilmektedir. Dolayısıyla platformun haberlerini yakından takip ederseniz, bu konuda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Binance NFT Kazma İzni
Binance NFT Kazma İzni

Binance İçerik Üreticisi Nasıl Olunur?

Binance’de sunulan NFT alım-satım olanaklarının yanı sıra kazma seçeneği de bulunmaktadır. Bu birçok kişinin dikkatini çekse de Binance üzgünüz kazma izniniz yok hatası başta kayıtlı kişiler olmak üzere birçok kullanıcının ortak sorunu orasıdır.

Bunun için temel olarak içerik üreticisi olmanız gerekir. Bu nedenle Binance içerik üreticisi nasıl olur sıkça sorulmaktadır. Aşağıdaki işlemleri takip ederseniz kısa sürede iş ortağı olabilirsiniz;

  1. https://www.binance.com/tr/activity/affiliate adresine giriş yapın.
  2. Become and affliate butonuna tıklayın.
  3. Dil ve bulunduğunuz ülke seçimini yapın.
  4. İleri dedikten sonra formda karşınıza çıkan tüm alanları doldurun.
  5. Gönder butonuna tıklayın.

Bundan sonra tek yapmanız gereken beklemektir. Zira platform bir inceleme yapacak olup, buna göre size onay verecektir. Ardından bir içerik üreticisi olarak nelere dikkat etmeniz gerektiği, neler yapılabileceği siteden incelenmelidir.

En İyi NFT Borsaları Hangileri?
En İyi NFT Borsaları Hangileri?

Binance NFT Nasıl Kazılır?

Binance içinde içerik üreticisi olduktan sonra kazma izni alınabileceği için sorun da ortadan kalkacaktır. Binance NFT oluşturmak kolay bir süreç olup, aşağıdaki işlemleri takip etmeniz yeterli olacaktır;

  1. Binance platformuna giriş yapın
  2. Yükleme sayfasını açın. Ardından hangi dosyayı dönüştürmek istiyorsanız ilgili seçimi yapın. Bu resim, video ya da ses olabilir.
  3. NFT kazmak için sizden talep edilen bilgileri girin. Kişiler isterse bir isterse birden fazla NFT kazması mümkündür. Bunlardan her biri benzersizdir.
  4. Dosyanızın yüklenmesi tamamlandıktan sonra, Binance NFT meydana getirilir. Kişiler işlem kimliğini görebilir.

Bundan sonra sahip olduğunuz tüm NFT’leri görmek istiyorsanız, sadece koleksiyonlar sayfasına gitmeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz