Binance Coin (BNB) Nedir?

Binance Coin kısaca BNB Coin, Malta merkezli olarak kripto para borsası içerisinde Binance’ın kendi kripto para birimi olarak bilinmektedir. Özellikle de son yıllarda hızlı bir yükseliş grafiği sergileyen kripto para birimi, bu yükseliş ile birlikte ilerde yapılacak olan yatırımlar için de bir ışık tutmuş durumda. Şu ana kadar yatırımcılarını memnun etmeyi başaran BNB coin ile ilgili olarak pek çok yatırımcı bu kripto para birimi ile yatırımlarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Piyasaya 0,11 dolar ile giriş yapan bu kripto para biriminin en yüksek seviyeye ise yaklaşın 150 dolar olarak ulaşmıştır.

Binance borsası içerisinde büyük bir avantaj sağlayan BNB coin yapılan işlemlerde yüzde elli daha az komisyon ödeme istemektedir. Bu nedenle de borsa içerisinde oldukça önemli bir avantaj sunmaktadır. Bu avantajdan faydalanmak isteyen yatırımcıların hesapları içerisinde belirli bir miktar BNB coin bulundurmaları gerekmektedir. Hesaplarında belirli bir miktar BNB coin bulunduran kişiler (%50 discount) seçeneğini aktif hale getirmeleri ardından bu avantajdan faydalanabilmektedirler. Böylelikle de yatırımlarını daha karlı bir şekilde yapabilirler.

Binance Coin BNB Coin Geleceği

Binance Coin,  BNB Coin kripto paralar arasında ilk on içerisine girmeyi başarmıştır. Durum böyle olunca da pek çok kişi BNB coin gelecekte nasıl olacak diye araştırmaya başlamış durumda. BNB coin iyi bir yatırım aracı olacak mı araştırmaları da devam ediyor. Bu para biriminde özellikle de günlük alım satım işlemleri için tercih edilmiyor. Genellikle yatırımcılar bu para birimiyle ilgili olarak paralarını hold etmeyi tercih etmektedir. Binance borsası ile doğru orantılı olacak biçimde yükselmeye devam eden bu para birimi de pek çok yatırımcı tarafından iyi bir yatırım aracı olarak görülmeye devam ediyor. Hatta yakın arkadaşımın ÇEYREK ALTIN tabiri bile var:)

Belirli bir dönemdir yükselişte olan bu para birimine ilişkin olarak pek çok yatırımcı gelecek vaat ettiğini düşünüyor. Binance borsası var olduğu sürece BNB coin de iyi bir yatırım olarak tercih edilerek gibi görülüyor. Bazı yatırımcılar tarafından BNB coin için ilerleyen dönemlerde 200 dolara kadar çıkması ihtimali de göz önünde bulundurulmaya devam ediyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz