Bankkart Combo Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Bankkart Combo Nedir?
Bankkart Combo Nedir?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ziraat Bankası BankKart Combo, hem kredi kartı hem de banka kartını tek kart üzerinde toplayan yeni nesil bir kart modeli olarak geliştirilmiştir. Bankacılık sektöründe her zaman 1 numara olan Ziraat Bankası, yenilikleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Bankkart combo, tam anlamıyla iki kart yükünü ortadan kaldırırken aynı zamanda Ziraat Bankasının kredi kartı faaliyetlerine verdiği önemin ne derecede ilerlediğini göstermekte. Bu sayede hem kredi kartınızı hem de banka kartınızı tek bir kart üzerinden dilediğiniz gibi kullanma şansını yakalıyorsunuz. Her iki işlemi bir arada yapmanın göründüğünden çok daha fazla avantajı ve buna göre getirileri bulunmakta.

  • Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesabı Limit Arttırımı Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
  • Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
  • Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesabı Faiz Oranı Nedir? İçeriğe Git
  • Ziraat Bankası Kart Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım? İçeriğe Git
  • Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulaması Nasıl Yapılır? İçeriğe Git

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi ve Avantajlı Kredi Kartı Hangisi

Ön kısmı kredi kartı, arka kısmı banka kartı olarak tasarlanan bu kart modeli sizleri iki ayrı kartı taşımaktan kurtarıyor. Dilerseniz o kartları ek kart olarak kullanabiliyorsunuz. Ancak Ziraat Bankası Combo Kart, bankada bulunan hesap kartınızı ve kredi kartınızı tek başına üzerinde barındıran bir sistem oluyor. Yine 3 ayrı BankKart Combo modeli ile çıkarılan bu sistem, günümüzde bankacılık işlemlerinizi kolaylaştırmanızı sağlıyor.

2011 yılında bu yana işlemlerini sürdüren combo kart, istediğiniz tüm alanlarda size destek olmaya devam ediyor. Yapılan çalışmalar bu sistemin tam olarak benimsenmesi tüm kullanıcıların ortak bir kararla farklarını hissetmelerini sağlamak. Bir AVM de yapmış olduğunuz alışveriş sonucunda ödemenizi yaparken, kredi hesabınız mı yoksa banka hesabınızla mı ödeme yapacağınıza vereceğiniz cevapla siz karar verebilirsiniz. İster nakit yerine geçen banka kartınız, isterseniz taksitli ödeme yöntemlerini kullanmak için kredi kartınız, yapmanız gereken sadece tercih yapmak.

Ziraat Bankasını yapmış olduğu bu atak herkes tarafından benimsenmesi bekleniyor. İlk olarak test sürüşünü çalışanlar yaptılar ve sonuçların kesinlikle müşteriye yansıtılması kararına vardılar. Bununla beraber başka bankalar üzerinden kredi kartı verdiği için sadece 5 milyonluk bir kredi kartı kullandırma hacmine sahip olan banka artık çok daha yüksek dağılımlar beklemekte. Rakip ve başka banka markaları benzer çalışmalar içinde bulunsalar da genel fikir tam olarak Ziraat Bankası yönetim kuruluna ait olarak bilinmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ziraat Bankası Bankkart Nedir?

Bankkart Combo Özellikleri?

Bu zamana kullanmanız halinde tüm bankalar muhakkak promosyon liralar ve fırsatlar sunmuştur. Bu tercihinizde de combolira adı verilen bir sistemle harcadıkça kazma fırsatı sizlerle. İnternet üzerinde alışveriş yapabilir ve tüm banka ATM’lerinden nakit para çekim işlemi gerçekleştirebilir, diğer hesaplara aktarım yapabilirsiniz, hiçbir işlem engeli söz konusu olmayacaktır. İki kart adına nasıl istediğiniz gibi işlem yapabiliyorsanız, aynı zamanda kazanç sağlamış oluyorsunuz. Düzenli olarak kullanmanız durumunda ve sürekli olarak gelen tekliflerle ilgilenmeniz halinde Bankkart Combo bonuslarındaki artış sizlere memnuniyet verecektir.

Göz Atabilirsiniz;

KKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır? Kart Şifresi Nedir?

Çok farklı müşteri potansiyeli bulanan bankalar için tek bir ürün herkese hitap etmekte zorlanıyor. Bu gibi nedenler ve gelen isteklere bağlı hareket edilmesi çoğu zaman çeşitliliği artırmakta. Yapılan çalışmalar gençlerden, daha ileri yaşlarda insanlara, iş hayatında aktif olarak var olan kişilerden, gold üyelere özel formlarda sunulmaktadır. Hizmete sunulmakta olan kategoriler tam olarak bunlardır;

Bankarkart Girişimci (KURUMSAL), kullanım alana olarak sadece böyle bir tercihte ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Bankkart Genç, daha dinamik enerjisini dışa vuran bir yapıyla hareket eden müşterilerine özel indirim, hediye çekleri, indirimli biletler gibi yüzlerce fırsatla kullanıma sunulmaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Genç Bankkart Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Bankkart Combo GOLD standart hizmetle bire bir görevleri kapsamaktadır.

Bankkart Plantinum özel asistan hizmetlerinden, sadece size özel kampanyalara varana kadar devam eden bu süreçte, isteklerinize en üstün niteliklerde karşılık verilen bir tercih olacaktır.

Bankkart Başak çiftçilikle ve tarım adına her işlemde fark yaratan bir adım olacaktır. Mazottan, tohuma ve diğer tüm ihtiyaçlarınızda indirimler sizi bekliyor.

Bankkart Business genel olarak iş sektöründe ve iş adamlarının kullanmakta olduğu bir seçimdir.

Combo Neler Kazandırıyor?

Kart tercihinizi bu yönde kullanma kararı aldıktan sonra, normal geçen zamandan otomatik olarak fazla kazanmış olursunuz. Diğer taraftan kendiniz için ayrıcalıklı bir yaklaşım bekliyorsanız, istediğiniz niteliklere sahip bir seçim olacaktır. Bankkart combo ilerleyen zamanlarda daha fazla yenilik ve avantajlarla karşımıza çıkacaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Chip Para Nerede Kullanılır?

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulaması Nasıl Yapılır?
  2. TEB Bonus Card Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır?
  3. Ziraat Bankası Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır?
  4. Ziraat Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme
  5. Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz