Bankamatik Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Bankamatik Kartı aidatı almayan bankalar
Bankamatik Kartı aidatı almayan bankalar

Kredi kartları hemen hemen herkes tarafından kullanılmaktadır. Hal böyle olunca da bu bankalar açısından bir sektör haline gelmiş oldu. Özellikle bundan 10 sene öncesinde bankalar hesaplar dolayısıyla bankamatik kartı aidatı almaktaydı. Ancak bilinçlenen tüketiciler bu durumun çok normal olmadığı konusunda baskı uygulayarak belli ölçüde bu durumun önüne geçmeye başlamıştır. Yıllık ya da altı aylık alınan bu ücreti almayan birçok banka vardır. Bu yazıda bankamatik kartı aidatı almayan bankalar sıralanmıştır:

İlginizi çekebilir: Tüm Detaylarıyla Ziraat Bankası Bankamatik Kartı Başvurusu

 • ODEABANK Kredi Kartı Limit Arttırma (Yükseltme) Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
 • İşte Üniversiteli: İş Bankası Öğrenci için Kredi Kartı İçeriğe Git
 • En İyi Aidatsız Kredi Kartları Ücretsiz Kredi Kartı İçeriğe Git
 • Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı Arasındaki Farklar İçeriğe Git
 • Ziraat Bankası Bankamatik Kartı Günlük Para Çekme Limiti İçeriğe Git

Bankamatik kartı aidatı almayan bankalar

 • Ziraat Bankası: Aidat İade özelliği, kredi kartı ücreti kadar Bankkart Lira kazanma fırsatı sunuyor! Bankkart kredi kartı uygulaması için vereceğiniz aylık harcama taahhüdü ile kredi kartı ücretinizi Bankkart Lira olarak kazanabilirsiniz!
  Özelliğe katılım kart ücretinin yansıdığı tarihten itibaren ve takip eden üç takvim ayı içerisinde SMS, Bankkart Mobil, İnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi veya Şubelerimiz aracılığıyla yapılabilir. (Örneğin Ocak ayında yansıyan kart ücreti için Nisan ayının sonuna kadar katılım sağlanabilir.) SMS ile katılım için kart sahibinin, Ziraat Bankası’nda kayıtlı cep telefonundan AIDATIADE yazıp boşluk bırakarak kart ücreti yansıyan kartın son 6 hanesini 4757’ye göndermesi gerekmektedir.

  Asıl Kart Ek Kart
  Bankkart 500 TL 250 TL
  Bankkart Gold 750 TL 375 TL
  Bankkart Platinum 1.000 TL 500 TL

Göz Atabilirsiniz;

 

 • Finansbank-Enpara: Finansbank Enpara hizmetiyle bankamatik kartını müşterisinin ayağına kadar getirmektedir. Sizin tek yapmanız gereken telefonla başvuruyu gerçekleştirmek. Başvurunuzun akabinden kimlik gibi belgeleri almak üzere kapınıza kadar gelinir ve hiç bir yere gitmeden bankamatik kartına erişirsiniz. Bu kartla sadece aidat ödemekten kurtulmaz aynı zamanda hiç bir şekilde EFT ücreti ödemezsiniz. Bu durum özellikle de sürekli para transferi yapan insanlar için ciddi derecede kar elde edilebilecek bir durumdur. Eğer ilgili ayın enparalısı seçilirseniz ayda bir defa istediğiniz bankamatikten ücret ödemeden para çekme şansını elde etmiş olursunuz.
 • Maximum Aidatsız Kart: İş Bankası tarafından verilen bir hizmet olan Maximum kart ile aidat ödeme durumunda kalmazsınız. Hatta yapacağınız alışverişlerde maxipuan kazanma şansını bile elde edersiniz. Bu sayede de puan biriktirerek bedava alışveriş yapabilirsiniz. Cep telefonundan tek bir SMS ile bu karta başvurabilirsiniz. Bu karta başvururken kredi kartı özelliğini kapatıp kapatamadığınızı bankayı arayarak öğrenmelisiniz.
 • İşbank İş’te Üniversiteli: İşBank’ın sunmuş olduğu aidatsız bankamatik kartından sadece öğrenci olanlar yararlanabilmektedir. Birçok banka öğrencilere bu şekilde kampanyalı kartlar sunmaktadır. Bu kart hem kredi kartı hem de bankamatik kartınızın olmasına vesile olan bir karttır.
 • Kuveyttürk Sağlam Kart:  Yıllık kart ücreti olmayan, düzenli kullanım ve ödemelerde 50 TL değerinde Altın Puan vererek Türkiye’de müşterisine kart aidatı ödeyen ilk kredi kartı Sağlam Kart ikinci yaşını kutluyor.

Göz atabilirsiniz: Finansbank Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

En para hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/burganbank-bankamatik-karti-sifre-alma/
 2. https://www.kredivepara.com/burganbank-bankamatik-karti-gunluk-para-cekme-limiti/
 3. https://www.kredivepara.com/yapi-kredi-bankamatik-karti-gunluk-para-cekme-limiti/
 4. https://www.kredivepara.com/alternatifbank-bankamatik-karti-gunluk-para-cekme-limiti/

Güncelleme: 05.09.2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz