Banka Kart Combo Nedir? Ziraat Bankkart Combo, Ziraat Combo Kart 2021

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Banka Kart Combo içerisinde banka kartı ve kredi kartı bulundurmakta olan, Ziraat bankası tarafından sunulan bir karttır. Ziraat Bankkart Combo yanınızda hem kredi kartı hem de banka kartı taşımak gibi bir zorunluluktan kurtulma fırsatını Ziraat bank müşterilerine sunuyor. Yıllardır maximum kart vasıtası ile hizmet vermekte olan Ziraat bankası, bankkart combo ile birlikte kredi kartı sektöründe daha güçlü bir şekilde var olmaya başladı. Bankkart combo sistemine geçilmesi ile Ziraat bankasının kredi kartı kullanan kullanıcılarının sayısını da arttırmıştır.

Banka Kart Combo Özellikleri Nelerdir?

Banka Kart Combo, diğer kartlarda olduğu gibi hem ATM’den para çekmek hem de alışveriş yapmak için kullanılabilen, diğer banka ve kredi kartlarından farklı olmayan bir karttır. Mağazalardan alışveriş yaparken ücretin hangi kartınızdan kesilmesini istediğiniz size sorulacaktır. Dilerseniz banka kartından, dilerseniz de kredi kartından alışveriş yapmanız mümkündür. Ziraat Bankkart Combo ayrıca birçok avantajı da müşterilerine sunmaktadır. 7 farklı konsept ile piyasa çıkan Bankkart Combonun en avantalı paketi ise Bankkart Combo Platinium olarak bilinmekte. Ayrıca Bankkart Combo kullanıcıları, kartla yapılan alışverişlerden combo lira kazanımı sağlamaktadır. Birçok anlaşmalı mağazada alıveriş yaparken combo liraları kullanmanız mümkün.  Tüm bunlara ek olarak birçok dönemsel kampanya da kartın kullanıcılarına sunulmakta.

Banka Kart Combo, Ziraat Combo Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Banka Kart Combo başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz yöntem sayısı hayli fazladır. Kart başvurusunda bulunmak için 4 farklı yöntem bulunuyor, aralarından dilediğinizi kullanarak başvurunuzu tamamlamanız mümkün. Ziraat Combo Kart başvurusu internet, müşteri hizmetleri şube ve SMS yöntemleri ile oldukça kolay ve hızlı bir biçimde yapılabilmektedir. Bu yöntemler arasından en basit başvuru yöntemi ise SMS yöntemi ile başvuru yapmak olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca, eğer mevcut Ziraat bankası kullanıcısı iseniz hem mobil bankacılık hem de internet bankacılığı kanalları ile başvuru yapmanız da mümkündür. Bu kanallardan çok daha hızlı işlem yapılabilir. Ayrıca, mevcut ziraat bankası kullanıcısı olduğunuz için başvurularınız çok daha hızlı bir şekilde sonuçlandırılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz