Askere Kredi Kartı Veren Bankalar

Askere Kredi Kartı Veren Bankalar
Askere Kredi Kartı Veren Bankalar

Askere Kredi Kartı veren bankalar hangileridir? Asker Kredi Kartı başvurusu nasıl yapılır? Sorularının yanıtları yazımızda! Vatani görevlerini yerine getirmek için askere giden kişiler, ailelerinden uzak kaldığı ve doğal olarak çalışmadıkları için nakit paraya ihtiyaç duyarlar. Anne ve babalar askere giden çocuklarının ihtiyaçlarını ne kadar giderseler de, bazı durumlarda askerler ek kredi kartlarına ihtiyaç duyarlar. Askerlerin düzenli bir geliri olmadığı için, kredi kartı almaları biraz zor olabilir. Ama bazı bankalar askerlerin geliri bile olmasa, kredi kartı vermektedir. Askerlerin kredi kartı alabilmesi için, T.C. kimlik numarasıyla banka şubesine gitmesi gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı almak isteyen askerlerin, TSK tarafından açılan hesap ile aynı bankaya başvuru yapması gerekmektedir.

Askere Kredi Kartı Veren Bankalar

Ziraat Bankası Asker Kredi Kartı

Ziraat bankasının birey odaklı çalışmaları devam etmiş ve askerler üzerinde bir uygulamaya geçilmiştir. Ziraat Bankası asker kredi kartı henüz geliştirme ve planlama aşamasındadır. Bu projeye göre askere devam eden rütbeliler ve erler, bu kredi kartını alabileceklerdir. Diğer bankalar gelir belgesi olmadan kredi kartı kartı vermezken, Ziraat Bankası askere devam eden bireylere kredi kartı kolaylığı sunmaktadır. Geçen dönemlerde de bu uygulama gündeme gelmiş fakat bazı sorunlardan dolayı aktif edilmemişti. Ziraat Bankası’nın böyle bir kolaylığı sunması, birçok askeri büyük bir sorundan kurtaracaktır. Ziraat bankası asker kredi kartı başvurusu yapmak için müşteri hizmetlerine bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

Hızlı ve kolay müşteri hizmetlerine bağlanmak için Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan yazımıza da göz atabilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz;

Askere Giderken Kredi Kartı Borcu Dondurma

Bankalar borç dondurma konusunda sert tutumuna devam etmektedir ve birey askere dahi gitse borcunu dondurma kolaylığı sunmaz. Doğal olarak sizler askerde olsanız bile, kredi kartı borcunuzdan dolayı evinize icra memurları gelebilir. Bu durumda askere gitmeden önce, borcunuzu tamamen kapatmanızı önermekteyiz.

Asker Kaçağı İken Kredi Kartı Kullanılır mı?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi de, asker kaçağı olunduğu zaman kredi kartı kullanılabilir mi? sorusudur. Bu konuda net bir cevap verilmesede, kullanmanızı pek önermiyoruz. Eğer düzenli olarak harcama yaparsanız, sizi yakalayabilir ve askere gönderebilirler. Bu konuda kredi kartı kullanırsanız ve askerlik kaçak durumunuz varsa, harcamalarınızı hızlı bir şekilde durdurun.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz