Antalya Eve Ek İş Veren Firmalar

Antalya eve ek iş veren firmalar  
Antalya eve ek iş veren firmalar  

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Antalya, Türkiye’nin en büyük ilk 10 şehri arasında yer almaktadır. Dar gelirli vatandaşların Antalya gibi büyük şehirlerde yaşaması epey zordur. Bu durum karşısında hepimiz ek iş arayışına başvururuz. Günümüzde 10 kişiden en az 6’sı ek iş arayışına girmektedir. Antalya’da evden ek veya tam zamanlı işler yapmak isteyenler için Antalya eve ek iş veren firmalar konusunu irdeleyeceğiz..

Ülkemizin son yıllardaki ekonomik gidişatının malum seviyelere gelmiş olması hemen hemen hepimizi zorlamaktadır. İşverenleri de zorlayan malum kriz, insanların evde çalışma işlerine yönelmesini sağladı. Bu durum iş sahiplerinin masraflarının azalmasına, iş yapmak isteyenlerin de ek gelir sağlamasına sebep olmaktadır. Büyük şehirlerde ve özellikle Antalya’da evden yapılabilecek bazı işleri sizler için hazırladık.

Antalya’ya yakın olan Muğla ilindeki iş imkanları için Muğla Eve Ek İş Veren Firmalar başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

1-) Evde Yaprak Sarma İşi 

Yaprak sarması ev hanımlarının hazırlayıp para kazanabileceği son dönemin popüler işleri arasında yer almaktadır. Hemen hemen her ev hanımının severek hazırlayabileceği yaprak sarmalarının satışı oldukça basit gözüküyor. Yaprak sarması, yemek satışı yapan firmalar ile anlaşma yapılarak kolayca ticaret yapılabilecek bir iştir. Sosyal medyayı da aktif kullanabilen insanlar bu sayede aylık 1000-1500 Türk Lirası arası bir ek gelir sağlayabilmektedir.

2-) Evde Sabun Paketleme İşi

Antalya’da evde hazırlanıp para kazanılabilecek işler arasında ‘’Evde Sabun Paketleme İşi’’ de bulunmaktadır. Temizlik malzemeleri üreten firmalar, ürünlerini pazarlayabilmek için farklı yöntemlere başvurmaktadır. Sıradan sabunlara nazaran evde el işi ile hazırlanıp süslenmiş sabunlar piyasada çok daha fazla tutulmaktadır. Bir temizlik malzemeleri üreticisiyle iletişime geçip aylık 1000 Türk Lirası civarı ek gelir kazanabilirsiniz.

3-) Evde Örgü İşi

Antalya’da evde örgü örerek ek gelir elde eden çok fazla insan mevcuttur. Antalya’nın merkezi ve çevre ilçeleri dâhil olmak üzere el örgüsü hazırlayıp satmak 2019 yılı itibariyle çok popüler bir hale gelmiştir.

Antalya’ya yakın olan Burdur ilindeki iş imkanları için Burdur Eve Ek İş Veren Firmalar başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

4-) Evde Taş Boyama İşi

 Ülkemizde büyük şehirlerin hepsi dâhil olmak üzere Antalya’da da taş boyama sanatı ciddi bir şekilde para kazandırmaktadır. Az el becerisi ile zamanla alışıp farklı desenler çıkartılabilecek taşların internette bulunan birçok sayfa alımını yapmaktadır. Soğuk bir kış gününde evinizde çayınızı yudumlarken bir yandan taş boyayarak aylık ek gelir elde edebilirsiniz.

5-) Evde Kına Paketleme İşi

 Günümüzde artık kış aylarında da düğünler yapılmaktadır. İnternetten araştırıp bulunabilecek yüzlerce organizasyon firması mevcuttur. Kına geceleri için hazırlanan kına paketleme işlerinin hepsini ev hanımları hazırlamaktadır. Antalya ve diğer büyük şehirlerde de bu işten para kazananların sayısı oldukça fazla görülmektedir.  Anlaşılan organizasyon firması, evde ek iş yapacak kişilere jelatin, karton, kâse, aksesuarlar ve silikon gibi malzemeleri kargo ile göndermektedir. Bu sayede evinizde otururken bir yandan kınaları paketleyip aylık maaşınıza ek gelir elde edebilirsiniz.

6-) Evde Lavanta Paketleme İşi

 Evde lavanta paketleme işi, lavantanın son yıllarda birçok alanda kullanılmasından dolayı çok popüler bir hale. Lavanta üreten kişiler, hoş kokular sağlaması amacıyla lavantaları küçük paketlere doldurarak satışını yapmaktadırlar. Odanın görüntüsünü ve kokusunu mükemmel bir hale getiren lavantaların son günlerde satışı epey revaçtadır. Antalya’da da bu işi yapan firma ve kişilere arama motorları sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilmemiz mümkündür. Anlaşılan firmalar evlere lavanta ve kaseleri kargo aracılığı ile göndermektedirler. Oldukça basit olan bu iş sayesinde aylık 1250-1750 Türk Lirası arası ek gelir kazanabilirsiniz.

Antalya’ya yakın olan Isparta ilindeki iş imkanları için Isparta Eve Ek İş Veren Firmalar başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz;

7-) Evde Organik Reçel Yapımı İşi

 Antalya’nın merkezinde ve diğer ilçelerinde hemen hemen haftanın her günü bir halk pazarına rastlayabiliriz. Antalya eve ek iş veren firmalar  arayan vatandaşlar da bu pazarları sıklıkla kullanmaktadır. Bu halk pazarlarından alınacak organik meyveler sayesinde kendi evinizde zaman geçirirken bir yandan da reçel hazırlayıp satabilirsiniz. ‘’Ben reçelden ne anlarım yahu?’’ diyenler için sosyal video platformlarında yüzlerce reçel hazırlama videoları mevcuttur. 10-15 dakika bir video izleyerek siz de organik reçel imalatına kısa sürede başlayabilirsiniz. Özellikle turizmin cennet yuvası olarak görülen Antalya’da kahvaltı işi ve yiyecek satışı yapan onlarca dükkân bulabilirsiniz. İnternet üzerinden ya da dükkân işletmecileri ile yüz yüze görüşerek hazırladığınız mükemmel reçellerin satışını yapabilirsiniz.  Yapacağınız reçellerin beğenilip talebi çoğaldığı zaman normal maaşlı işlerden çok daha fazla bir gelir elde edebilir, yaşamınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Size aşağıda tavsiye edeceğimiz kelimeleri aratarakta kolayca iş ilanlarını bulabilir, daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

  • antalyada evlere iş veren firmaların telefon numaraları
  • antalya evde iş veren firmalar 2019
  • antalya kepezde evlere iş
  • evde nikah şekeri işi veren firmalar iletişim antalya
  • antalya evde iş veren firmalar 2018
  • antalya ev hanımlarına iş imkanı
  • antalya işkur evde iş ilanları
  • antalya evde iş imkanı telefon numaraları 2020

İsterseniz yorumlara kişisel bilgilerinizi paylaşmadan, mail adresinizi yoruma yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Antalya’ya yakın olan Konya ilindeki iş imkanları için Konya Eve Ek İş Veren Firmalar başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu içeriğe bakanların ilgisini çeken içerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz