Ankara Senetle Para Veren Tefeciler

Ankara Senetle Para Veren Tefeciler
Ankara Senetle Para Veren Tefeciler

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ankara Senetle Para ve kredi veren tefeciler arayışınız varsa bu sistemin yasal olmadığını söylemek istiyoruz. Ankara ilinde oturan ve acil para ihtiyacı olan kişilerin başvurdukları yöntem tefecilerdir. Senetle para veren tefeciler herkese bu işlemi maalesef yapmazlar. Bu yazımızda sizlere senetle kredi ve tefeciler kimlerdir bu araştırmayı yaptık. Bu işlerin ne kadar sağlıklı veya sağlıksız olduğunu yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

 • Aynı Gün Kredi Kartı Veren Banka Var Mı? İçeriğe Git
 • Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulaması Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
 • İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu 2 Yöntemle Sorgulama İçeriğe Git
 • QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme İçeriğe Git
 • Vakıfbank Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git

Ankara ilinde oturan vatandaşlarımız paraya ihtiyaç duydukları zaman bankalara giderek kredi başvurusunda bulunurlar. Bankalar belirli bir kriterlere uygun olmazsanız size kredi ve hatta kredi kartı bile vermeyecektir. Bu kriterlerin başında kredi siciliniz ve kredi notunuz gelir. Eğer bu şartlara uygun değilseniz para bulma yöntemleri ile neler yapabilirim, nerden para bulabilirim bunun arayışına girersiniz. İşte bu arayış karşısında size ilk olarak senetle borç para veya senetle alınabilecek krediler gelecektir. Bu işlemleri yapan kişilerde tefecilerdir. Ankara Senetle para veren tefeciler ve para bulma yolları ile sizlere bilgiler vereceğiz.

Göz Atabilirsiniz:

 1. Senetle Para Veren Tefeciler
 2. Senetle Alışveriş Nasıl Yapılır? Senetle Neler Alınır?
 3. Senetle Borç Para Lazım Ne Yapmalıyım?
 4. İzmir Senetle Para Veren Tefeciler
 5. Protestosuz Senet Ne Demek?

Ankara Tefeciler

Öncelikle söylemek gerekirse Tefeciler herkese, her başvuru yapana, her sıkıntıda olana para vermezler. Eğer bir eviniz, tapunuz varsa ve bu tapuyu tefecilerin üzerine yaparak (Sözleşmeli satış) ancak para alabilirsiniz. Eğer Ankara’da tefecilere ulaşmak istiyorsanız Sincan, Pursaklar, Elmadağ, Polatlı, Mamak, Kızılcahamam, Kızılay, Çankaya, Ulus, Yeni Mahalle gibi semt ve ilçelerde bulmanız mümkündür. Bu kişiler yasal işlem yapmadıkları için direk bu şahıslara ulaşamazsınız. Bu yüzden takma isim kullanırlar. Ankara Tefeci Cemil, Tefeci Erol, Tefeci Mehmet gibi isimler ile hizmet vermektedirler. Tefecilerden aldığınız paralarda yüksek faiz ödersiniz ve bu sizi daha sonraki aylarda sıkıntıya sokar. Bu yüzden sizlere bu sistemi önermiyoruz. TEFECİLİK YASAL BİR SUÇTUR. SİZDE BU SUÇA ORTAK OLMAYINIZ.

Ankara Faktoring Şirketleri

Senetle kredi diye bir şey yoktur. Bu ismin asıl gerçeği faktoring firmalarının verdiği kredilerdir. Faktoring firmaları banka sicili kötü olan kişilere kredi imkanı sağlar. Yalnız bu kişilerde herkese bu işlemi yapmazlar. Bir ipotek olması ve bir şirket olmanız gerekmektedir. Verdiğiniz ipotek gayrimenkul olması durumunda size ipoteğin ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi vereceklerdir. Bu kredi başvurusunu her faktoring firması yapmıyor.

 • Lider Faktoring – 0 312 468 29 20
 • Ulusal Faktoring – 0 312 219 04 08
 • Yaşar Faktoring – 444 7 777
 • Çağdaş Faktoring – 0 312 395 18 91
 • Şirinoğlu Faktoring -0 312 386 20 03
 • Tuna Faktoring – 0 312 386 36 00

Yukarıdaki faktoring firmaları ile görüşerek kredi için ön görüşme yapabilirsiniz. Bu kredileri alabilmeniz için banka şartı önemli değildir. Yalnız bilmeniz gereken sadece teminatlı kredi vermektedirler. Bireysel kredi vermemektedirler.

Ankara Yardım Dernekleri

Eğer senetle kredi ve senetle para işleri içinize sinmediyse ve paraya ihtiyacınız varsa Ankara’da bulunan yardım derneklerine başvuru yapabilirsiniz. Bu yardım derneklerinden ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkün. Ama bu ihtiyaçları gidermek istiyorsanız gerçekten ihtiyaç sahibi olmanız gerekmektedir. Ankara’da ilk olarak başvuru yapacağınız Büyükşehir Belediyesi olacaktır. Bu belediye üzerinde gıda yardımı, kömür yardımı, okul yardımı, çocuk yardımı, para yardımı ve giyecek yardımı gibi birçok yardımı alabilirsiniz. Direk Kaymakamlıklara giderek bu yardımların başvurusunu yapabilirsiniz. Yardım almak için fakirlik belgenizin olması ve gerçekten ihtiyaç sahibi olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir.

Ayrıca belediyeler dışında vakıflar ve yardım kuruluşları da vardır. Bu vakıf ve yardım derneklerine giderek sıkıntınızı dile getiren bir dilekçe yazarsanız size yardımcı olacaklardır. Aşağıda sizlere bu yardım veren dernekler hangileridir öğrenebilirsiniz.

 • Türkiye Yardım Sevenler Derneği – 0 312 431 62 20
 • Yardımeli Derneği – 0 312 309 10 06
 • Kayseri İli Yardım Derneği Genel Merkezi – Çankaya Ankara
 • Cansuyu Yardımlaşma Derneği – 444 6 639
 • Göçmenlere Yardım Derneği – Yenimahalle Ankara
 • Irak Türkleri Yardım Derneği – 0 312 430 81 00
 • Yoksullara Yardım Derneği – 0 312 344 65 88
 • Kutup Yıldızı Yardım – 0 312 320 22 31

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz