Anadolubank Telefon Numarası Güncelleme (değiştirme) Nasıl Yapılır?

Anadolubank Telefon Numarası Güncelleme
Anadolubank Telefon Numarası Güncelleme

Yeni telefon numarasına sahip olan müşterilerin Anadolubank’ta eski kayıtlı olan telefon numaralarını Anadolubank’ın şubelerine giderek veya Anadolubank’ın telefon bankacılığını kullanıp müşteri hizmetlerini arayarak telefon numaralarını güncellemeleri gerekmektedir. Çünkü yeni numaranın bilgileri bankaya verilmeyip telefon numarası güncelleme işlemi yapılmadığı sürece kampanyalardan ya da bankanın vereceği bilgilerden yararlanılamamaktadır.

Anadolubank Müşteri Hizmetlerinden Telefon Numarası Güncelleme

Anadolubank’ta kayıtlı olan telefon numaralarının değişikliğini yapmak isteyen müşteriler bankanın her saat diliminde hizmet veren Telefon bankacılık hizmetinden yararlanarak telefon numaralarını güncelleme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Anadolubank’tan telefon numarası güncelleme işlemi Anadolubank’ın 0850 222 55 50 numaralı müşteri hizmetleri aranarak yapılmaktadır. Müşteriler Anadolubank’ın müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra telefon numarası güncelleme talebini bankanın müşteri hizmetlerine ileterek müşteri temsilcinin yönlendirmesiyle beraber telefon numaralarını güncelleme işlemini bankanın şubelerine gitmeye gerek duymadan hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmektedir.

İlginizi çekebilir: Anadolubank Konut Kredisi Başvurusu (Hızlı Onay)

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  QNB Finansbank Satılık Gayrimenkuller Özellikleri

Anadolubank Şubelerinden Telefon Numarasını Güncelleme

Anadolubank’ın internet bankacılığına girişte güvenlik için SMS alabilmek ve bankanın ilettiği bilgileri alabilmek için müşterilerin yeni aldıkları telefon numaralarını bankaya söyleyerek telefon numara güncelleme işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Telefon numara güncelleme işlemini genel olarak daha güvenli bir şekilde yapabilmek için bankanın şubesine giderek talepte bulunulması gerekmektedir. Çünkü telefon değişikliği işleminde resmi forumlardaki bilgiler doldurularak telefon değişikliği yapılabilmektedir. Bu sebeple bu forumdaki bilgilerin güvenli ve gizli kalması için bankanın şubelerinde telefon numaraları güncelleme işleminin yapılması önerilmektedir. Bunun için müşteriler telefon numarasını güncelleme işlemini gerçekleştirmek için bankanın şubesine gidilerek bankadaki görevlilere talepler iletilip telefon değişikliği için verilen başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak telefon numarasını güncelleme işlemi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilinmektedir. Müşterilerin talepleri banka görevlileri tarafından onaylandıktan sonra banka görevlileri müşterilerin Anadolubank’ta kayıtlı olan eski telefon bilgilerini iptal ederek yeni verilen telefon bilgilerini sisteme hızlı bir şekilde aktarmaktadır.

Göz Atabilirsiniz;

Anadolubank İnternet Bankacılığı İle Telefon Numarası Güncelleme

Anadolubank’ın internet bankacılığı sayesinde müşteriler kolay bir şekilde yapmak istedikleri işlemleri yapabilmektedir. Özellikle müşteriler için önem arz eden işlemlerden birisi de yeni aldıkları telefon numaralarının değişikliliğini bankaya iletmeleridir. Çünkü müşteriler yeni aldıkları telefon numaralarının bilgilerini Anadolubank’a iletmedikleri takdirde sunulan kampanyalardan ve banka ile ilgili herhangi bir bilgilerden haberdar olamamaktadır. Bu yüzden müşteriler hızlı bir şekilde bankanın şubelerine gitmeden Anadolubank’ın internet bankacılığı sayesinde Anadolubank’ın “https://www.anadolubank.com.tr/” internet adresine şifre ile giriş yaparak güvenli bir şekilde telefon numarası güncelleme işlemlerini yapabilmektedir. Aşağıda Anadolubank’ın internet bankacılığının müşteriler için sağladığı imkânlar verilmektedir:

  • Anadolubank’ın telefon numarası güncelleme işlemi için internet bankacılığını kullanmak isteyen müşteriler her saat diliminde sisteme erişim sağlayabilmektedir.
  • Bununla birlikte müşteriler bankanın şubelerine gitmeye ihtiyaç duymadan zamandan kazanç elde etmek için; Anadolubank’ın internet bankacılığını kullanarak telefon numarası güncelleme işlemini hızlı bir şekilde gerekleştirebilmektedir.
  • Ayrıca müşteriler Anadolubank’ın internet bankacılığını kullanarak yaptıkları her türlü işlemler sonucunda düşük işlem ücretleri ödememektedir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  En Yüksek Hesap İşletim Ücreti Alan Banka Hangisidir?

Anadolubank Güvenlik Uygulamaları

Telefon numarası güncelleme işleminde veya kredi kartı kullanımı gibi işlemlerde Anadolubank’ın özellikle internet şubesini kullanan müşteriler dolandırıcılara karşı güvenlik önlemlerini almaları gerekmektedir. Bu yüzden Anadolubank müşterilerinin yaptıkları her türlü işlemlerinde güvenlikleri için yapmaları gereken belirli uygulamaları ortaya koymaktadır. Özellikle Anadolubank’ın internet şubesini kullanarak sistemden müşterilerin güvenli bir şekilde yararlanabilmeleri için müşterilerin; kullanıcı kodunu, şifrelerini ve bankanın cep telefonlarına gönderdikleri tek kullanımlık güvenlik şifresi ile birlikte Anadolubank’ın internet sitesine giriş yapmaları gerekmektedir. Böylelikle müşteriler bankanın istedikleri bu güvenlik önlemlerini uyguladıkları takdirde; telefon numara güncelleme işlemlerini gizli ve güvenli bir şekilde yapabilme imkânını elde edebilmektedir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/hgs-kacak-gecis-nedir-kacak-geciste-neler-yapilmalidir/
  2. https://www.kredivepara.com/esnek-kredi-veren-bankalar-2020-basvuru-sartlari/
  3. https://www.kredivepara.com/yapikredi-bankamatikte-para-kalmasi/
  4. https://www.kredivepara.com/hsbc-bankamatik-karti-sifre-alma/
  5. https://www.kredivepara.com/ziraat-bankasi-bankamatikte-param-kaldi/

Bu yazımızdan yararlanarak Anadolubank sim kart bloke kaldırma işlemleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz