Alternatif Bank Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir?

Abank Kredi kartı borcu nasıl ödenir
Abank Kredi kartı borcu nasıl ödenir

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Alternatif Bank kredi kartı borcu, kullanıcılarının Alternatif Bank’ın sunduğu çeşitli seçenekleriyle ödeyebilirler. Alternatif Bank kredi kartı kullanıcıları ödemelerini, belirlenen 4 hesap kesim tarihinden birisinde gerçekleştirebilir. Alternatif Bank’ın müşterileri için belirlediği hesap kesim tarihleri şöyledir;

– 1. Hesap kesim tarihi, her ayın 12’si

– 2. Hesap kesim tarihi, her ayın 22’Si

– 3. Hesap kesim tarihi, her ayın 17’si

– 4. Hesap kesim tarihi, her ayın 1’idir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Alternatifbank Bankamatik Kartı Günlük Para Çekme Limiti

Yurtdışında yapılan harcamalarınızda da Alternatif Bank müşterilerine kolaylıklar sunmaktadır. Ödemelerinizi ister USD cinsinden isterseniz de TL cinsinden gerçekleştirebilirsiniz. USD türünden yaptığınız ödemeleriniz gerçekleştirilirken, o günün döviz kuru baz alınacaktır. Kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirirken Alternatif Bank’ın sizlere sunduğu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

İşte Alternatif Bank’ın size sunduğu ödeme kolaylıkları;

-Vadesiz hesabınızla;

Alternatif Bank bonus kartınızı, Alternatif Bank’ta bulunan vadesiz hesabınıza bağlatarak ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu sayede her ay ödeme tarihinizde otomatik borcunuz kapanmış olur. Otomatik ödeme talimatı vermek için Alternatif Bank şubelerini veya Alternatif Bank çağrı merkezlerini kullanabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Worldcard Limit Arttırma (Yükseltme)

Göz Atabilirsiniz;

-ATM yoluyla;

Alternatif Bank bonus kart ödemelerinizi, Alternatif Bank ATM’lerinden hesabınıza para yatırarak yapabilirsiniz. Alternatif Bank ATM’lerinin yanı sıra Halkbank ATM’lerinden de kredi kartı borcu ödemenizi yapabilirsiniz. Bunun için Alternatif Bank hesabınızda paranızın bulunması gereklidir.

-Alternatif Bank şubelerinden;

En yakın Alternatif Bank şubenize giderek, Alternatif Bank bonus kart ödemenizi, öğrenebilir ve ödeyebilirsiniz.

-İnternet yoluyla;

Alternatif Bank’ın internet bankacılığı aracılığıyla hesabınıza para yükleyerek, internet üzerinden Alternatif Bank bonus kart ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

-PTT Online şubelerinden;

Alternatif Bank ve PTT birbiriyle anlaşmalı olduğu için, Alternatif Bank bonus kart ödemenizi tüm PTT şubelerinden yapabilirsiniz. Bunun için sadece, 16 haneli kart numaranızı vermeniz yeterli olacaktır.

İlginizi çekebilir: Kredi Kartı Borcu Banka Hesabındaki Parayı Çekebilir mi?

Güncelleme: 17.10.2019

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz