Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır?

Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme
Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Aktifbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemleri nasıl yapılır? Aktifbank kredi sonucu sorgulama hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Aktifbank hayatımıza ilk olarak emeklilere PTT kredisi vererek girdiğini söylemek istiyoruz. Daha sonra da internet üzerinden dijital krediler vererek tüketici kredileri de vermeye başlamışlardır. Aktifbank sadece ihtiyaç kredisi veren bir bankadır. Bu sebeple başvuru yaptığınızda kredi sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Düşük kredi notuna kredi veren olarak hizmet veren bu banka 30.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 18 yaşından büyük olmaları durumunda ve avukatlık olmamaları durumunda onay alacaklardır. Bu bankanın faiz oranları ise diğer bankalara göre daha fazla olduğunu söylemek istiyoruz. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yaptığınızda sonuç size ulaşmadıysa bankanın verdiği yöntemler ile başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

İlgili yazılar;

Aktifbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer emekli kredisi alacaksanız bu işlemi sadece PTT şubelerinden yapabilirsiniz. PTT şubeleri üzerinden emekli kredisi almak isteyenler ise Postaneden emekli maaşı almaları gerekmektedir. Kimliğinizle istediğiniz PTT şubesine giderek hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra 60 bin liraya kadar kredi onayı alabilir ve aynı gün kredinizi gişelerden kullanabilirsiniz. Bu sadece emekli kredileri için geçerlidir.

Eğer bireysel kredi almak istiyorsanız sadece internet üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. Bu krediler 30 bin liraya kadar verilmektedir ve sadece adresinizde kullanabilirsiniz. Kredi başvurusunu resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. www.nkolaykredi.com.tr adresinden başvurunuzu yaptığınızda aynı sayfada kredi sonucunu öğrenebilirsiniz.

Aktifbank Kredi Başvurusu Sonucu Sorgulama

Kredi başvurusu yaptığınız da başvuru yaptığınız adreste hemen sonucu size söyleyeceklerdir. Ayrıca mail veya SMS ile de kredi sonucunuz size bildirilecektir. Kredi başvurusu yaptığınız yer PTT şubesi olduğunda ise bazı durumlarda banka değerlendirme süreci uzun sürebilir. Kredi başvuru sonucu gelmeyen ve özellikle emekli olan müşteriler Aktifbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kredi sonucu hakkında bilgi alabilirler. PTT üzerinden yapılan kredi  başvurularında Aktifbank bazı durumlarda müşterileri arayarak kredi başvurusu hakkında aramaktadırlar. Bu durumda da süreç uzayabilir ve kredi sonucunuzun size ulaşması günler sürebilir.

0 850 724 30 50 numarasını arayarak yaptığınız tüm kredi başvurusu hakkında bilgi alabilir ve sonucu hakkında ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Kredi başvurunuz onay aldıysa adresinizde kredinizin kullanacağınızı da bilmeniz gerekiyor.

Aktifbank Kredi Borcu Sorgulama

Aktifbank’tan kredi kullananların merak ettikleri bir diğer durum ise kredi borcu sorgulama işlemleridir. Bu işlemleri Aktifbank internet bankacılığı ile anında öğrenebilirsiniz. Bu işlemler için Aktifbank internet şifresi oluşturmanız gerekiyor. Passolig kredi kartı olanlarda bu şekilde internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden sürekli kredi borcu sorgulaması yapabilirler. Ayrıca bu işlemleri yapamayanlar müşteri hizmetlerini arayarak kredi borcunu öğrenebilir, ne kadar kredi kaldığını ve ödeme günlerini sorgulayabilirler. PTT şubelerinden ve PTT ATM’lerinden de kredi sonuçları ile başvuru sonucu hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz