Akbank Ticari Kredi Kartı Nasıl Alınır ?

Akbank Ticari Kredi Kartı
Akbank Ticari Kredi Kartı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Akbank ticari olarak bazı uygulamalara sahiptir. Bu uygulamalar mevduat ve yatırım, dış ticaret kredisi ve iş sahibi kişilere kolaylık için Akbank ticari kredi kartı ‘dır. Mevduat ve yatırım konusunda önümüzde birçok yol vardır. Mevduat hesabı yatırımı, yatırım fonları, hisse senedi yatırımı ve diğer yatırım ürünleri yatırımı ( Eurobond, Repo, Forward, DCD ) gibi değişik şekillerde yatırım yolları vardır. Akbank bu şekilde sizlere, birikimlerinizi katlayabileceğiniz değişik yatırım ortamları yaratmaktadır. Akbank dış ticaretle uğraşan iş adamları içinde kredi ve uygulamalar sunmaktadır. İhracatçı veya ithalatçı olmanıza göre sizlere dış ticaret kredisi vermektedir. Peşin ödeme, mal mukabili ödeme, vesaik mukabili ödeme, akreditifli ödeme gibi uygulamalarıyla size veya karşı tarafa verdiği kredilerle sizlere ödeme kolaylığı sağlarken karşı tarafın ödemelerinde de kolaylık sağladığı için paranızın kalmamasına yardımcı olmaktadır.

Akbank tüm bunların yanında sizlere Axess Kobi, Axess Business, Axess Business Girişimci, Wings Business, Neo Business, Neo Hediye gibi iş ve işyerleriniz için kullanabileceğiniz ticari kredi kartları vermektedir.

Göz Atabilirsiniz;

Akbank Ticari Kredi Kartı Avantajları

  • -Akaryakıt harcamalarınızda, ofis ihtiyaçlarınızda, toplu ürün alımlarınızda ticari kartlarınızı kullanarak chip para kazanabilirsiniz.
  • -iş seyahatlerinizde anlaşmalı uçak şirketlerinden % 55’e varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.
  • -Ödemelerinizi taksitle ödeyerek iş yerinize ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.
  • -Vakti gelen ödemeleriniz ve faturalarınızı erteletebilirsiniz.
  • -Sanal kart oluşturarak internet alışverişinizde kolaylık sağlayabilirsiniz.
  • -Faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • -Alışverişlerinizde kazandığınız puanlarla da indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Peki Akbank ticari kredi kartlarını nasıl alabilirsiniz ?

İlk olarak Akbank şubelerine giderek almak istediğimiz ticari kredi kartla ilgili başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha sonra yapmış olduğunuz başvuru sonucunu Akbank size posta yoluyla veya mesaj yoluyla bildirecektir. Ondan sonra da belirtilen yerden kredi kartınızı alabilirsiniz. İkinci olarak ise ticari kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz. Akbank internet bankacılığı sisteminden Akbank anasayfasına gelerek “ticari bankacılık” sekmesine girmelisiniz. Oradan da başvurmak istediğiniz kartın sayfasını açmalısınız. örneğin; Axess kobi kart almak istiyorsak Axess Kobi kartın üzerine gelerek detaylı bilgi için Axess Kobi kart sayfasına giriyoruz. Kart sayfasında “HEMEN BAŞVUR” butonuna tıklayıp gerekli yerleri doldurmanız gerekmektedir. Doldurduktan sonrada başvurunuzu göndererek kart başvurunuzu bitirmiş oluyorsunuz. Başvurudan sonra size mesaj yoluyla kart başvurunuzun cevabı bildirilecektir.Kart verilmişse mesajda belirtilen Akbank şubenizden kartınızı teslim alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz