2021 Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

akbank subeye gitmeden kredi basvurusu
akbank subeye gitmeden kredi nasil alinir

Akbank kredi başvurusunda bulunmak için şubeye gitmeye gerek kalmadan internet veya telefon bankacılığı üzerinden dilediğiniz kredi türüne başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Akbank şubeye gitmeden kredi başvurusu yapacaklar ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinden istediklerini seçerek internet üzerinden kredi müracaat işlemlerini halledebilir.

Akbank Şubeye Gitmeden Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aşağıda Akbank şubeye gitmeden direkt kredi başvurusunda bulunma yolları detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • İlk olarak cep telefonlarına Akbank mobil uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulama indirildikten sonra sayfaya giriş yapılmalıdır. Ekranda açılan sayfada yer alan “Akbank Direkt Kredi” başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir.
 • Bunun dışında “https://www.akbank.com/tr” Akbank’ın resmi internet adresine giriş yapıldıktan sonra ekranda yer alan “Akbank Direkt Kredi” başvuru formu da doldurulup gönderilerek müracaat işlemleri yapılabilir.
 • Aynı zamanda Akbank’ın telefon bankacılığını da kullanarak direkt kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. Bunun için cep telefonlarının arama bölümüne 444 25 25 numarası yazılarak Akbank müşteri temsilcisine bağlanılmalıdır. Sesli Yanıt Sistemi sayesinde konuşarak sorulan soruları cevaplandırıp direkt kredi başvurusunda bulunulabilir.
 • Tapuya Kredi Veren Bankalar 2020 İçeriğe Git
 • Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2020 İçeriğe Git
 • Sms ile Kredi Veren Bankalar 2020 İçeriğe Git
 • Online Kredi Veren Bankalar 2020 (Başvuru Yöntemleri) İçeriğe Git
 • Kefilsiz Belgesiz Şartsız Kredi Veren Bankalar 2020 İçeriğe Git

Akbank Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Aşağıda şubeye gitmeden Akbank ihtiyaç kredisine nasıl başvuru yapılacağı ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.

 • İlk olarak bankanın “https://www.akbank.com/tr” internet adresine giriş yapılması gerekir. Daha sonra ekranda yer alan “İhtiyaç Kredisi Başvuru” formunun doldurulması gerekir.
 • Bunun dışında Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için 444 25 25 numaralı iletişim hattının aranması gerekir. Hatta bağlanıldıktan sonra sırasıyla 4 ve 2 rakamlarını tuşlamanız gerekir. Tuşlama sonucunda direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra kısa SMS ile de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunulabilir. Bunun için ilk olarak cep telefonlarının mesaj bölümüne aralarda boşluk olacak şekilde sırasıyla “KREDI” ve T.C. kimlik numarasının yazılması gerekir. Mesaj yazıldıktan sonra ise 4425’e kısa mesaj yollayabilirsiniz.
 • Ayrıca Akbank’ın ATM’lerinden de kartsız bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Bunun için öncelikle “Giriş” tuşuna basılması gerekir. Daha sonra “İhtiyaç Kredisi Başvuru” kısmına tuşlanması gerekir. Ardından ekranda yer alan kutucuğa T.C. kimlik numarasının ve cep telefon numarasının yazılması talep edilir. İstenilen bilgilerin eksiksiz bir şekilde yazılmasından sonra Akbank ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerinin tamamlandığına dair cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir.

Göz Atabilirsiniz;

Akbank Şubeye Gitmeden Taşıt Kredisi Başvurusu

Aşağıda Akbank taşıt kredisine şubeye gitmeden başvuru yapma adımları tek tek anlatılmaktadır. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Online olarak Akbank taşıt kredisine başvuru yapmak isteyenler ilk olarak “https://www.akbank.com/tr” adresine giriş yapmalıdır. Ekranda çıkan “Taşıt Kredisi Başvuru” formunda yer alan kişisel bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Bilgilerin doldurulmasından sonra en altta bulunan “Gönder” butonuna basılarak taşıt kredisi müracaat işlemleri bankanın şubesine gitmeden online internet üzerinden tamamlanmış olur.
 • Bunun dışında en yakın Akbank şubelerine T.C. kimlik belgesi ile birlikte gidilerek bankada çalışan görevlilerin yardımı ile taşıt kredisi başvuru işlemleri yapılabilir.

Akbank Şubeye Gitmeden Konut Kredisi Başvurusu

Aşağıda Akbank şubeye gitmeden konut kredisine müracaatın nasıl yapılması gerektiği ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Bankanın internet şubesi üzerinden konut kredisine başvuruda bulunacaklar “https://www.akbank.com/tr” adresine giriş yapmalıdır. Daha sonra sayfada yer alan “Akbank Konut Kredisi Başvuru” formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Formun doldurulmasından sonra “Gönder” butonuna basılmalıdır.
 • Bunun dışında bankanın telefon bankacılığı aracılığı ile de konut kredisine başvuruda bulunulabilir. Bunun için cep telefonlarının arama bölümüne 444 25 25 numaralı çağrı merkezi hattı yazılmalıdır. Hatta bağlanıldıktan sonra sırasıyla 4 ve 2 rakamlarına basılarak direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanılmış olunur. Bu sayede müşteri temsilcinin talimatlarıyla ve güvenlik sorularıyla birlikte Akbank şubeye gitmeden kredi başvurusu bankanın telefon şubesi ile yapılabilir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/acil-gelir-belgesiz-25-000-tl-kredi-ihtiyacim-var-nereden-cekebilirim/
 2. https://www.kredivepara.com/gelir-belgesiz-kredi-karti-veren-bankalar/
 3. https://www.kredivepara.com/halkbank-kredi-karti-limit-arttirma/
 4. https://www.kredivepara.com/banka-sinavlari-ne-zaman-yapiliyor/
 5. https://www.kredivepara.com/otomatik-odeme-talimati-nedir/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz