Akbank Personel Alımı

Akbank Personel Alımı Ne Zaman
Akbank Personel Alımı Nasıl Yapılır?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Akbank Personel Alımı ilanlarına başvurmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda hangi pozisyonlarda ne zaman başvuru yapabilirsiniz bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Akbank personel alımı ve banka sınavları yılın belirli zamanlarında yapılmaktadır. Ülkemizde bir çok şubesi bulunan ve her geçen gün daha da büyüyen bankalardan birisi olan Akbank, kariyer hedefi olan herkese kapılarını açmaktadır. Personel alımı için başvurusu yapacaksanız bu bankanın belirli kriterleri olduğu ve bu kriterlere uygun müşteri olmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Akbank 2019 ve 2020 yıllarının programlarını hazırladı ve bu programlar dâhilinde ekiplerine yeni üyeler alacağını resmi internet sitesinden duyurmuştur. Sizde Akbank personeli olmak istiyorsanız ilk olarak bu bankanın yaptığı sınavlara girmeniz ve daha sonra sınavı başarılı bir şekilde bitirdiğinizde açık pozisyonlara başvurmanız gerekmektedir.

Göz Atabilirsiniz:

  1. Banka Sınavları Tarihleri Ne Zaman? Banka Sınavları Başvurusu Nasıl Yapılır?
  2. Denizbank Personel Alımı
  3. Ziraat Bankası Personel Alımı
  4. Yapı Kredi Bankası Personel Alımı

Akbank Ne Kadar Personel Alıyor?

Akbank Türkiye’de pek çok şubesi olan bir bankadır. Özellikle interaktif bankaların da artmasından sonra hem banka içine hem de çağrı merkezlerine sürekli yeni elemanlar almaktadırlar. Ne kadar personel alınacağı o anki ihtiyaca göre belli olmaktadır. Bu bankada çalışmak için bir çok farklı pozisyonda görev yapabilirsiniz. En çok başvuru yapılan ve işleme alınan yerler gişe personeli, çağrı merkezi personeli, güvenlik görevlisi alımları için olmaktadır. Bu ilanları takip etmek için www.akbank.com internet sitesindeki kariyer bölümüne girebilirsiniz.

Personel Olmak İçin Şartlar Nedir?

Akbank ülkenin en gözde ve en çok tercih edilen bankalarından birisidir. Kariyer hedefi olan kişilerde Akbank personeli olmak için çok çaba sarf ederler. Akbank personeli olmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor ve en az lise mezunu olmanız gerekiyor. Tabi bu başvuru yapacağınız pozisyona göre değişecektir. Yazılım uzmanı olmak için başvuru yapacaksanız 4 yıl deneyiminiz olması ve İngilizce bilmeniz gerekiyor. Akbank internet sitesinde yayınlanan iş başvurularını takip ederek hangi şartlarda personel aldıklarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca banka sınav tarihleri de resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır.

Akbank personel alımları için banka şubelerine giderek de destek alabilirsiniz. Banka şubelerinden 09.00 ile 17.30 arasındaki çalışma saatlerinde giderek görüşmenizi yapabilir ve nereye başvuru yapacağınızı banka personellerinden de öğrenebilirsiniz. Akbank sınavlarına katıldıktan sonra başarılı olursanız mülakatlara gireceksiniz ve diksiyon sınavlarına katılacaksınız.

Dikkatinizi Çekebilir: 

  1. Bankacı Olmak İçin Aranan Şartlar Nelerdir?
  2. 2020 Senesinde Bankacı Maaşları Ne Kadar?

  3. Vakıfbank Personel Alımı

  4. TEB Personel Alımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz