Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 4442525

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma
Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda birkaç tuşlama yaparak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapmadan önce müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi numarası olan 444 25 25’i vermek istiyoruz. Bu numarayı aradığınız zaman tüm bankacılık işlemlerinizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Genel olarak müşteri portföyü fazla olan Akbank üzerinden herhangi bir şikayet, başvuru ve kampanya bilgisi almak istiyorsanız 7 gün 24 saat Akbank çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Bu numarayı arayan kişiler ister müşteri olsun isterse de olmasın sürekli olarak bir menülerde kaybolma yaşamaktadırlar. Menülerde kaybolmadan bazı tuşlamalara basarak anında müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapabilirsiniz.

Akbank Temsilciye Direk Bağlanma

Bu bankanın müşterilerine sunduğu iki tane numara vardır.

Bu iki numarayı arayarak aynı işlemleri yapabilirsiniz. Eğer müşteri hizmetleri ile işlem yapmak istemiyorsanız internet bankacılığı üzerinden de bu işlemleri yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı için bu banka Akbank Direkt uygulamasını kullanmaktadır. Sizde bu uygulamayı edinmek için banka müşterisi olmanız ve internet şifresi almanız gerekiyor. İnternet bankacılığı şifresi aldığınızda mobil şubeye giriş yaparak bankada yapacağınız tüm işlemleri (para yatırma hariç) yapabilirsiniz.

Ama eğer müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız ve görüşlerinizi canlı olarak konuşarak yapmak istiyorsanız da bazı tuşlamalar yapmalısınız. Bu numaraları aradığınız zaman karşınıza bir menü çıkacak ve siz bu menülerde hangi işlemi yapacaksanız tuşlayacaksınız. Bu menüyü dinlediğinizde müşteri hizmetlerine direk bağlanma bölümü yoktur.

İlginizi çekebilir;

Akbank Çağrı Merkezi Direk Bağlanma Tuşları

Akbank Çağrı Merkezi numarası aradığınız zaman telesekreter konuşmaya başlayacaktır. Eğer bankaya kayıtlı olan cep telefonu ile arama yaptıysanız banka sizi tanıyacaktır. Eğer başka bir numaradan aradıysanız da TC kimlik numaranızı veya müşteri numaranızı girmenizi isteyeceklerdir. Bu bilgileri girdikten sonra menü sayılmaya başlanacaktır. Sayılan menüde ilk önce 4 sonra 2 ve daha sonra da 0 tuşuna basarak direk temsilciye bağlanabilirsiniz. (4-2-0) Eğer operatörde kalabalık yoksa hemen bağlanıp temsilciye şikayet veya isteklerinizi söyleyebilirsiniz. Akbank bazı müşterilerde ayrıca sesli konuşma yanıtı almaktadır. Eğer böyle bir menü çıkarsa müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum veya bana özel kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorum derseniz direk temsilciye bağlanıp size bilgiler aktarılacaktır.

Akbank Axess müşterileri de bu şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilirler.

Akbank Müşteri Hizmetleri İle Yapılan İşlemler

Akbank müşteri hizmetleri aradığınızda eğer kayıp kart, çalıntı kart, veya şüphelendiğiniz işlemler varsa hemen 444 25 25 arayarak 6 tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Zaten aradığınız zaman bu işlemi yapmanız için ilk mesajı alacaksınız. Eğer kartınız çalındıysa hemen iptal ettirmeniz gerekiyor. Çünkü 24 saat sonra eğer kartınızdan işlem yapılırsa bu ücreti siz ödeyebilirsiniz.

Akbank çağrı merkezi numarasını arayarak ayrıca kredi, kredi kartı başvurusu yapabilir ve başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Fatura ödeme, kurum ödeme ve para gönderme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kısacası bankada yaptığınız tüm işlemleri müşteri hizmetlerinden de yapmanız mümkündür.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz