Akbank Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Siz de ister Akbank müşterisi olun, isterseniz bir başka bankanın müşterisi olun, isterseniz de hiç bir bankada hesabınız olması her üç durumda da Akbank kredi kartı için başvuruda bulunarak bu kredi kartının sahibi olabilirsiniz. Akbank kredi kartı nasıl alınır? sorusuna bir yanıt bulmadan önce akbank kredi kartı sahibi olmanın size ne gibi avantajlar sağlayacağının bilincinde olmak daha yararlı olacaktır.

Akbank kredi kartı avantajları

Akbank’ın sunmuş olduğu Free ya da Axess kredi kartları da tıpkı diğer bankaların kredi kartları gibi birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Hemen hemen her yerden bu kredi kartları ile yapacağınız alışverişleri taksitlere bölme şansına sahipsiniz. Hatta kimi durumlarda standart taksit sayısına ek olarak bankanın da sunmuş olduğu ekstra taksit olanaklarından da yararlanma şansını elde edersiniz.

Göz atabilirsiniz: Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Kredi Kartı İle Fatura Ödeme

 

Taksitli alışveriş birçok kişi tarafından tercih edilmektedir, çünkü kişiler bu sayede hayallerinde olan birçok şeye anında erişerek taksit taksit ödeyebilmektedir. Yapılan alışverişlerden kazanılan puanlar da bu işin cabası. Kazanılan bu puanlar sayesinde puanlarınız kadar bedava alışveriş yapma şansına sahipsiniz. Akbank kredi kartı tıpkı diğer bankaların kredi kartları gibi nakit avans özelliğini de içerisinde barındırmaktadır. Yani anlık nakite sıkışmanız durumunda kredi kartınızda bulunan limit kadar para çekimi yapabilirsiniz. Gün içerisinde veya gece hangi saatte olursa olsun Akbank ATM (bankamatiği)’si bularak para çekebilirsiniz. Hatta çekeceğiniz nakit avansı taksitli bir biçimde geri ödeme şansına da sahipsiniz.

Her banka  farklı kullanım amaçlarını düşünerek farklı kredi kartı kartları tanımlamıştır. Akbank’ta kullanılan kredi kartları: Axess, Wings, Free kredi kartı olarak 3 çeşittir. Bu kartların elbette kendine göre avantajları mevcuttur. Her bankada olduğu gibi Akbank’ta da kredi kartları için dönem dönem çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Bu indirimli alışveriş olabileceği gibi, ekstra puanlar kazanımı da olabilir ve hatta ekstra taksitler yapmaya da olanak tanıma da söz konusu olabilir.

Akbank kredi kartını almak için yapılması gerekenler

Online kredi kartı başvurusu yaparak kredi kartını almak: 

Online başvuruyu gerçekleştirmek için buraya tıklayın. Açılan sayfada sizden istenen isim, soyisim, cep telefonu numarası, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını girmeli ve başvuru yapmak istediğiniz kredi kartını seçmelisiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulaması Nasıl Yapılır?

İnternet bankacılığı aracılığıyla kredi kartı almak:

Bu seçenek yalnızca Akbank’ın müşterisi olan kişiler için geçerli bir seçenektir. İnternet bankacılığına bilgilerinizi girerek giriş yapmalı ve akabinden ilgili kısımdan kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun ardından kredi kartı başvuru sonucunu da bu sistem üzerinden takip etme şansına sahipsiniz.

Banka şubeleri aracılığıyla kredi kartı almak: 

Bu işlemi gerçekleştirmek için Akbank’ın şubelerinden herhangi birine kimlik ve diğer gerekli belgeleri götürerek gitmelisiniz. Eğer hangi evrakların gerekli olduğun bilmiyorsanız 0850 222 25 25 yahut 444 25 25 nolu telefonları arayarak detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bu yazımızda Akbank kredi kartı nasıl alınır? sorusunu sizler için cevapladık.

İlginizi çekebilir: Chip Para Nerede Kullanılır?


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz